Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='dogomanka_']śliczny Boncz. :loveu:

mam pytanie, czy u Was dgm tak dziwnie wygląda jakoś? jakby się strona zmniejszyla?[/QUOTE]

właśnie się chciałam zapytać..:( ja nawet nie widzę całych zdjęć.:(


ale z tego co widzę to jeszcze z tamtego spacerku ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']właśnie się chciałam zapytać..:( ja nawet nie widzę całych zdjęć.:(


ale z tego co widzę to jeszcze z tamtego spacerku ? :)[/QUOTE]

[COLOR="blue"]nie, nie fotki świeżutkie z dziś;)
ze Saszorkiem i Kamcią chodzimy codziennie[/COLOR]


[quote name='dogomanka_']no dokładnie, a zdjęcia mi ucina w połowie i muszę każde oddzielnie sobie suwaczkiem przesuwać. :roll:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]hmm to akurat u mnie zdjecia mogę oglądać normalnie[/COLOR]


[COLOR="blue"][SIZE="3"]KTO SPÓŹNIALSKI KILKA ZDJĘĆ NA POPRZEDNIEJ STRONIE;)[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]a bo Iś jest gUpia i się nie zno:evil_lol:

po za tym Wy tez macie takie dziwne ułożenie dogo Oo?[/COLOR][/QUOTE]
to se szukaj teraz noclegu po Apo albo śpij na dworcu :eviltong::eviltong:

Tak, od wczorajszego późnego wieczora.. takie trochę nieprzejrzyste jak dla mnie.
[SIZE=1][COLOR=lightblue]


PS nie pasuje adresówka do obroży :diabloti:

[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']to se szukaj teraz noclegu po Apo albo śpij na dworcu :eviltong::eviltong:

Tak, od wczorajszego późnego wieczora.. takie trochę nieprzejrzyste jak dla mnie.



[SIZE=3][COLOR=black][B]PS nie pasuje adresówka do obroży :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE]

[/QUOTE]

zgadzam się. :diabloti:
Ten kolor i kształt adresówki co ma Bono...to ja dostaje takie same jak wychodzę od weterynarza, jak psy mają szczepienia na wścieklizne. :evil_lol: :lol:

A zdjęcia baardzo fajne. I modele też. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia'][B]zgadzam się. [/B]:diabloti:
Ten kolor i kształt adresówki co ma Bono...to ja dostaje takie same jak wychodzę od weterynarza, jak psy mają szczepienia na wścieklizne. :evil_lol: :lol:

A zdjęcia baardzo fajne. I modele też. :)[/QUOTE]
[B]nananana [/B][SIZE=1][COLOR=lightblue][B] :diabloti:[/B]

[/COLOR][/SIZE]ja po szczepieniu dostaje tylko jakaś brzydką srebrną blaszkę albo i nic, a Wy takie ładne koniczynki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']to se szukaj teraz noclegu po Apo albo śpij na dworcu :eviltong::eviltong:

Tak, od wczorajszego późnego wieczora.. takie trochę nieprzejrzyste jak dla mnie.
[SIZE=1][COLOR=lightblue]


PS nie pasuje adresówka do obroży :diabloti:

[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
[COLOR=blue]a spadaj:diabloti:
nie podobo mi sie to, że nad postem jest tyn avatar itd a nie jak wcześnie obok:roll:[/COLOR]

[quote name='darii_iia']zgadzam się. :diabloti:
Ten kolor i kształt adresówki co ma Bono...to ja dostaje takie same jak wychodzę od weterynarza, jak psy mają szczepienia na wścieklizne. :evil_lol: :lol:

A zdjęcia baardzo fajne. I modele też. :smile:[/QUOTE]
[COLOR=blue]zamknąć sie gUpie babole:diabloti:
my na wściekliznę dostajemy zwykłe malutkie kółeczko srebrne
grunt, że mi się podoba o!:diabloti:[/COLOR]

[quote name='Avaloth'][B]nananana [/B][SIZE=1][COLOR=lightblue][B] :diabloti:[/B]

[/COLOR][/SIZE]ja po szczepieniu dostaje tylko jakaś brzydką srebrną blaszkę albo i nic, a Wy takie ładne koniczynki?[/QUOTE]
[COLOR=blue] idź do gnoju Tyle Ci powiem:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A my zawsze dostajemy zieloną kończynkę. Kiedyś było zielony kwadracik, potem kołeczko...teraz kończynka. :razz:
Ale jakoś zawsze jak to dostane to to gubie. :diabloti:

Pamiętaj o zdjęciach ! I zrób zdjęcie jak Jupi gwałci Bona bo jakoś trudno mi uwierzyć. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Mnie też, jest tak strasznie napaćkane wszystko. Btw Polka masz niewymiarowy baner:eviltong:

Ja dostałam tylko raz takie metalowe, brzydkie.. nawet nie wiem co się z tym stało.


Jupikowi zdjęcia porób Andrzej :loveu:[/QUOTE]

wiem, że jest niewymiarowy ale nie chce mi się z nim nic robic. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']ej to jest nie fair, ja za szczepienie nie dostaje nic :( :diabloti:

co do wyglądu godo mnie to strasznie irytuje, jakoś tak nie moge się przestawić.[/QUOTE]

[COLOR="blue"]my raz nie dostaliśmy nic bo kółek nie było tylko wpis;)
no strasznie jest to irytujące -.-[/COLOR]


[quote name='Avaloth']Mnie też, jest tak strasznie napaćkane wszystko. Btw Polka masz niewymiarowy baner:eviltong:

Ja dostałam tylko raz takie metalowe, brzydkie.. nawet nie wiem co się z tym stało.


Jupikowi zdjęcia porób Andrzej :loveu:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]porobione spokojnie;)[/COLOR]


[quote name='darii_iia']A my zawsze dostajemy zieloną kończynkę. Kiedyś było zielony kwadracik, potem kołeczko...teraz kończynka. :razz:
Ale jakoś zawsze jak to dostane to to gubie. :diabloti:

Pamiętaj o zdjęciach ! I zrób zdjęcie jak Jupi gwałci Bona bo jakoś trudno mi uwierzyć. :evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]no to macie full wypas:evil_lol:
to spytaj sie Ewki bądź wbij do jej galerii, to powie Ci że go gwałci:D[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...