Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]no ba:evil_lol:
bydziesz może na Katowicki wystawie? wiem jeszcze duużo czasu ale spytać nie szkodzi;)[/COLOR][/QUOTE]

chciałabym, ale jak mówisz jest jeszcze dużo czasu więc trudno powiedzieć czy akurat mi coś nie wypadnie, ale jak będę wolna to i owszem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]no tak jak mi i Ewie wypadło kilka dni przed z Krakowska wystawą...
jak będziesz daj koniecznie znać ^^[/COLOR][/QUOTE]

Jak pojadę to się umówimy bo ja jestem zielona jeśli chodzi o Katowice, ostatni raz tam byłam dobre parę lat temu, do tego nigdy autobusem :evil_lol: także przewodnik turystyczny jest konieczny :diabloti:
zobaczymy co z tego wyjdzie, bo ja mam obronę teraz (w sensie przyszyły rok) także różnie to może być ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Jak pojadę to się umówimy bo ja jestem zielona jeśli chodzi o Katowice, ostatni raz tam byłam dobre parę lat temu, do tego nigdy autobusem :evil_lol: także przewodnik turystyczny jest konieczny :diabloti:
zobaczymy co z tego wyjdzie, bo ja mam obronę teraz (w sensie przyszyły rok) także różnie to może być ;)[/QUOTE]

[COLOR="blue"]ok nie ma sprawy;) w sumie busem najlepiej bo tam teraz sie dzieje sodoma i gomora na PKP[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]
jaki pod Wrockiem? nie było mowy o takowym[/COLOR][/QUOTE]
Ty mnie tu nie oszukuj :diabloti:

[quote name='anka11']
Pola mowila o jakims w zywcu i pod wroclawie,ale nie wiem czy o te chodzi[/QUOTE]

:razz:

Macie wszyscy przyjechać, bo być może ja już przyjadę z moim gówniarzem :razz: Ale to już od hodowcy zależy, kiedy mu się zachce szczeniaczki zrobić :diabloti: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Już nie mogę się doczekać tej rozpierduchy :loveu:

Oczywiście jak przyjdzie co do czego, to będę miała ochotę wywalić go przez okno :diabloti: Ale teraz nie mogę się doczekać :loveu:
I zdecydowałam się na kennel :D Jak mnie nie będzie w domu, pies będzie w klatce.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]jaki pod Wrockiem? nie było mowy o takowym[/QUOTE]
z tego co ogarnęłam Poli chyba chodziło o to chechlo bo mowiła, że niedaleko wrocłąwia tylko bardziej na południe, a ja zrozumiałam, że pod wrocławiem :lol:


ja bym wolała też gdzieś bliżej niż nad morzem jednak... dlatego najlepiej założyć wątek i pomyśleć wspólnie [?]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Ty mnie tu nie oszukuj :diabloti:



:razz:

Macie wszyscy przyjechać, bo być może ja już przyjadę z moim gówniarzem :razz: Ale to już od hodowcy zależy, kiedy mu się zachce szczeniaczki zrobić :diabloti: :loveu:[/QUOTE]
[COLOR="blue"] nie było nic pod Wrockiem było w opolskim i na śląsku
[/COLOR]


[quote name='dog193']Już nie mogę się doczekać tej rozpierduchy :loveu:

Oczywiście jak przyjdzie co do czego, to będę miała ochotę wywalić go przez okno :diabloti: Ale teraz nie mogę się doczekać :loveu:
I zdecydowałam się na kennel :D Jak mnie nie będzie w domu, pies będzie w klatce.[/QUOTE]

[COLOR="blue"]ja też się nie potrafię doczekać szalonego kurdupelka^^[/COLOR]

[quote name='anka11']z tego co ogarnęłam Poli chyba chodziło o to chechlo bo mowiła, że niedaleko wrocłąwia tylko bardziej na południe, a ja zrozumiałam, że pod wrocławiem :lol:


ja bym wolała też gdzieś bliżej niż nad morzem jednak... dlatego najlepiej założyć wątek i pomyśleć wspólnie [?][/QUOTE]
[COLOR="blue"] gdzie Chechło a gdzie Wrocław:evil_lol:
jak Ewa pisze Chechło u nas jest;)
miło by było wspólnie ale to trzeba by było z Ulv pogadać też;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']Czy on jest taki wielki/ofutrzony czy się tylko tak wydaje?[/QUOTE]

jest duży i ma sporo futra, taki misiej z niego ;) drobnej budowy na pewno nie jest, aczkolwiek nie jest też gruby jeśli miałaś to na myśli :p
chyba że mu się przytyło od czasu kiedy go widziałam :evil_lol:

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]nie wiem musiałabyś go zobaczyć na żywo do mnie nie jest wielki;)[/COLOR][/QUOTE]

nie jesteś obiektywna :mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...