Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='łapeczek']no poczekamy poczekam ...ale wiesz nie spoznij sie za duzoo[/quote]
[COLOR=Blue]No ok ok zoboczymy jak bydzie:evil_lol:

[/COLOR][quote name='Pestka']A o której bedziesz? :P[/quote]
[COLOR=Blue]No właśnie nie mom pojęcia:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']A nooo to wiem :p
ale wrocta do 21:00[/quote]
[COLOR=Blue]Ok ok jak chesz moga CI dać mój nr telefonu to bydziesz mie kontrolować xD

[/COLOR][quote name='łapeczek']A ja chyba wyciagnem mame do Galerii Malta :p bo mam ochote zakupic sobie dzinsoowa MINI ...xD mm...co sie ze mna dzieje ? ja nigdy w spudniczkach nie chodze ani sukinkach ;p[/quote]
[COLOR=Blue]Jo jutro chyba z mamuśka do Bytomia jada połazić po sklepach ciuchowych :D
Wiesz co ostatnio jo tyż se kupiłach kiecuszka a jo nigdy w kieckach ani sukienkach:roll: cóz to sie z nami dzieje:evil_lol::evil_lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']A ja nie pamiętam kiedy kiecke miałam i mi sie do niej nie spieszy :D[/quote]
[COLOR=Blue]Haha no cóz xD

[/COLOR][quote name='łapeczek'][B]Bonowa[/B] : hehe no moze w koncy trzeba ;] moze to taki okres w naszym zyciu ...moja mama by powiedziala ze zmadrzalam !!!
[B]Pestka[/B] : hehe ja tez nie pamietam ale jakos tak mnie naszlo na jeansowa mini + czarne 3/4 leginsy xd[/quote]
[COLOR=Blue]Haha xD
Moja mamuśka sie zdziwiła jak zoboczyła że kiecka kupuja xD
Ejj jak mini to bez leginsów trze pokazywać nogi na dodatek Ty mosz długie boś wysoko jest:p
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']jasne ja mam dlugie nogi ;/[/quote]
[COLOR=Blue]No na pewno dziołcha Ty mosz 170 coś to mosz co pokazywać a nie jo 155 nogi krótkie choby nie wiem co i wgl:placz:

Dobra jo już sie zbierom byda jak wróca:diabloti:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...