Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='Martunia']Hej Wam :loveu::loveu:
Ale fajnie z tymi końmi :) A zdjecia super :loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]Hej i dzięki:)
Wczoraj byłach po ksiażki do szkoły...jak zoboczyłach rozszerzono biologia to myślałach że sie obala:diabloti: 2 ksiażki po 400 stron
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Hej i dzięki:)
Wczoraj byłach po ksiażki do szkoły...jak zoboczyłach rozszerzono biologia to myślałach że sie obala:diabloti: 2 ksiażki po 400 stron
[/COLOR][/quote]
Łoo matko, masakra :roll:...

A ja Łapeczek znalazłam twoje zdjęcia tam na tym forum... tzn. chyba twoje xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']OOOo a na jakim profilu jestes? biol chem?[/quote]
[COLOR=Blue]Na żadnym
My rozszerzenia momy dopiero od 2 klasy czyli od teroz i kazdy mo jakie chce jo wziełach za fakultet biola i angol miała być chemia ale za mało osób chętnych było

[/COLOR][quote name='gordonowa']Łoo matko, masakra :roll:...

A ja Łapeczek znalazłam twoje zdjęcia tam na tym forum... tzn. chyba twoje xD[/quote]
[COLOR=Blue]No cóż ciężkie życie:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Jakaś Ty miła :shake::-(:placz:[/quote]
[COLOR=Blue]Zawsze i wszędzie:diabloti:

[/COLOR][quote name='łapeczek']ty to ty w ogolniaku jestes? czy profilowanym ?[/quote]
[COLOR=Blue]ogólniak

[/COLOR][quote name='Martunia']Ojj to chyba zła wiadomość :-(
Ja jeszcze w ogóle książek nie mam, dostaniemy wykaz dopiero 1 września. :lol: Głupio, bo wolę teraz kupować i mieć to z głowy, a nie stać w kolejce po książki.. :roll:[/quote]
[COLOR=Blue]E tam źle nie ma nojwyży umra z przeuczenia:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']

A ja Łapeczek znalazłam twoje zdjęcia tam na tym forum... tzn. chyba twoje xD[/quote]


M[FONT=Georgia]rrrr .... ciekawe :) a jaki login je dodał ??



No to ja juz nic nie wiem ... skoro jestes w ogolniaku to dziwnie macie naprawde dziwnie ...
ja tez jestem w ogolniaku a tak nie ma :) od pierwszej klasy jestem na profilu BIOL GEO xD i tylko te dwa przedmioty mam rozszerzone no + jezyk ktory i tak jest na pozziomie podstawowym xD!
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']M[FONT=Georgia]rrrr .... ciekawe :) a jaki login je dodał ??



No to ja juz nic nie wiem ... skoro jestes w ogolniaku to dziwnie macie naprawde dziwnie ...
ja tez jestem w ogolniaku a tak nie ma :) od pierwszej klasy jestem na profilu BIOL GEO xD i tylko te dwa przedmioty mam rozszerzone no + jezyk ktory i tak jest na pozziomie podstawowym xD!
[/FONT][/quote]
[COLOR=Blue]No jest dziwnie.
No a jo żem jest w ogólnym i dopiero od teroz momy fakultety jakie tam chcemy. Jakiego języka sie uczysz oprócz ang?
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek'][FONT=Georgia]
mmm.....hinszczyzny łaciny łamanego polskiego niemcola mm...i chyba to wszytsko xD!
nie no JOUK !!! tylko Angoll i Niemcoll a na Bioli ( rozszerzonej ) mamy tez sporo nazw łacińskich wiec i po trochu tego xD
[/FONT][/quote]
[COLOR=Blue]Yhym niemiecki jest straaaaaaaaaaaaaaaszny w gim łaziłach na kółko z niemca ale to była masakra i z tego wszystkiego ino umiałach liczyć:evil_lol: a jo mom ruski i praktycznie nie ucza sie tego wcale a mom 5:diabloti:
a możemy skończyć temat szkoła?:roll:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Yhym niemiecki jest straaaaaaaaaaaaaaaszny w gim łaziłach na kółko z niemca ale to była masakra i z tego wszystkiego ino umiałach liczyć:evil_lol: a jo mom ruski i praktycznie nie ucza sie tego wcale a mom 5:diabloti:
a możemy skończyć temat szkoła?:roll:
[/COLOR][/quote]


[FONT=Georgia]mmm....czy ja tam wiem ja go lubie ( jezyk dla twardzieli )Ja w gimnazjum bylam w klasie sportowej i nie mialam niemca tylko anglika :) a teraz sporo umiemm ale jeszcze nic nie powiem bo sie wstydzemmm !
No jasne ze konczymy !!! to jaki tym razem ???[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek'][FONT=Georgia]mmm....czy ja tam wiem ja go lubie ( jezyk dla twardzieli )Ja w gimnazjum bylam w klasie sportowej i nie mialam niemca tylko anglika :) a teraz sporo umiemm ale jeszcze nic nie powiem bo sie wstydzemmm !
No jasne ze konczymy !!! to jaki tym razem ???[/FONT][/quote]
[COLOR=Blue]jak słysza niemiecki to mi sie nóż w kapsi otwiero...
No wiesz co jo w gim tyz ino nag miałach ale było kółko niemca

A więc po mału sie szykuja na jutrzejszy wypad w góry:diabloti:
Nie wiem gdzie mom aparat musza poszukać xD bateria zapasowe już naszykowane i nic więcy mi do życia nie potrzebne:evil_lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]jak słysza niemiecki to mi sie nóż w kapsi otwiero...
No wiesz co jo w gim tyz ino nag miałach ale było kółko niemca

A więc po mału sie szykuja na jutrzejszy wypad w góry:diabloti:
Nie wiem gdzie mom aparat musza poszukać xD bateria zapasowe już naszykowane i nic więcy mi do życia nie potrzebne:evil_lol:
[/COLOR][/quote]



[FONT=Georgia]WOW ! w gora sobie jadysz !!! fajno mosz :P ja prosze o duza zdjecia bardzo duza zdjecia !!! i nie waz sie TY wsiadac do jakis bryczek z kinikami xD!!!![/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek'][FONT=Georgia]WOW ! w gora sobie jadysz !!! fajno mosz :P ja prosze o duza zdjecia bardzo duza zdjecia !!! i nie waz sie TY wsiadac do jakis bryczek z kinikami xD!!!![/FONT][/quote]
[COLOR=Blue]Nie martw sie nie byda wsiadać.
Jada w góry po to żeby zdobyć jakoś góra na własnych nogach nie ważne jak daleko:) a jakieś dokładniejsze wymagania tych zdjeć?:D jak
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Haha jasne, że jadę, a co.. :diabloti::evil_lol:
Aż o 6? :crazyeye: Ojj to nieźle, musisz wcześniej zasnąć. :eviltong:[/quote]
[COLOR=Blue]No to pakuj sie i jadymy:evil_lol:
No niestety musza o 6 wstać to jest straszne...
W tak wgl fajnie Cie Ann namalowała:diabloti:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...