Jump to content
Dogomania

Buenos i Luna - grzywek pp i prawie niuf ; ))


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałam poodpowidać wszystkim ale wyszło tego straszliwie duzo, więc napiszę tylko tak w skrócie co u nas :lol:

Dziękuję wszystkim za pamięc i wchodzenie do mojej galerii, kiedy ja tego nie robię ;)

Żyjemy sobie powolutku wszyscy. W końcu doczekałam się ferii, będę miała więcej czasu :multi:. Udało mi się zakończyć semestr z pozytywnymi ocenami, a jutro mam studniówkę :lol:

Buenosek grzeczny, przynajmniej czasami :evil_lol:
Byliśmy tydzień temu na spacerku z psyją i Dianą, ale że pogoda nie dopisała zaszłyśmy do kawiarni. Swoją drogą miejsce genialne z psami przyjęli nas super, sam właściciel pytał czy pieskom wody nie trzeba. Podczas robienia napojów dla nas pani zapytała nas czy psy się blendera nie przestraszą :lol: Na pewno jeszcze tam zajdziemy, oby więcej takich lokali. Uli i Buenosek zachowywali się super, jestem dumna z dzieciaków.
Psyja i Dina nagadały mi o szkoleniu, nie wytrzymałam i wyciągnęłam zaraz po powrocie kliker i meczę intelektualnie synka :lol:

Mamy problem z Bellą, załatwia się za telewizorem, zupełnie nie wiem co z tym robić :shake:

Jakieś zdjęcia obiecuje wkleić w poniedziałek, no może we wtorek bo będę studniówkę odsypiać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

nono wreszcie kochana do galerii zajrzałaś:eviltong:
rzeczywiście chłopcy zachowywali się bardzo fajnie no i kawiarnia genialna, napewno będziemy stałymi gośćmi:) super że męczysz dzieciaka klikerem!

z kicią nie wiem co doradzić, ja ze swoim kotem miałam MAAAAASE problemów, ale z sikaniem akurat jakoś nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']nono wreszcie kochana do galerii zajrzałaś:eviltong:
rzeczywiście chłopcy zachowywali się bardzo fajnie no i kawiarnia genialna, napewno będziemy stałymi gośćmi:) super że męczysz dzieciaka klikerem!

z kicią nie wiem co doradzić, ja ze swoim kotem miałam MAAAAASE problemów, ale z sikaniem akurat jakoś nie[/QUOTE]

W końcu się zmobilizowałam :evil_lol:
Mieliśmy dłuugą przerwę od klikera, ale już najwyższy czas wrócić :lol:

Tylko że ona tam nie sika :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']opowiadaj jak było i daj choć jedną fotkę :diabloti: chcę zobaczyć sukienkę :loveu:

aaaa Belli może postawić kuwetę za TV? :diabloti:[/QUOTE]

Masz konto na facebooku? to podeśle ci link do fotki, bo nie chce mi się wstawiać :P

Świetny pomysł, to do zlewu tez musze wstawić, bo tam czasem sika :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']
Mamy problem z Bellą, załatwia się za telewizorem, zupełnie nie wiem co z tym robić :shake:
[/QUOTE]
A da sie jakoś zastawić to miejsce, gdzie się załątwia..?
Może warto kupić odstraszacze dla kotów do pomieszczeń...? Trzeba nimi pryskac 2-4 razy dziennie. Nie sa jakoś masakrycznie drogie...

Baw się cudownie!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A da sie jakoś zastawić to miejsce, gdzie się załątwia..?
Może warto kupić odstraszacze dla kotów do pomieszczeń...? Trzeba nimi pryskac 2-4 razy dziennie. Nie sa jakoś masakrycznie drogie....[/QUOTE]

U nas przy Oliwku odstraszacze nie pomagały. Próbowaliśmy różnych metod i jedyne, co podziałało, to odświeżacze cytrynowe w puszce. Można kupić w Auchan w dziale z odświeżaczami do samochodów. Taki odświeżacz wygląda jak konserwa - jest w puszce, kosztuje ok 4zł. Otwierasz puszkę, nakładasz specjalną kratkę i stawiasz w miejscu, gdzie kot ma nie wchodzić. Ten odświeżacz wali cytrynami aż niedobrze :eviltong: i Oliwek przestał u nas pod łóżkiem kupę robić dzięki niemu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...