Jump to content
Dogomania

Buenos i Luna - grzywek pp i prawie niuf ; ))


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']A ja pożądam fotek Belluni:)
Bardzo proszę...

Pzdr.[/QUOTE]

Asiu, fotki Belli będą, ale dopiero w weekend :p

[quote name='Matyk']Oj Izka pogniewamy się hehe ode mnie to się chce zdjęcia a samej to co?? już wstawiać ! :) Proszę[/QUOTE]

Ty dłużej zdjęć nie wstawiłeś więc wiesz nie podskakuj :diabloti:

[quote name='Jaga.']ahahahaha.... no może coś w tym jest bo zdjęć jak nie było tak nie ma[/QUOTE]

Taaa jasne jasne :lol:

[quote name='plinka']ejjj a fotek ze spaceru to nie ma? ;-)[/QUOTE]

Nie zabrałam Buenoska na spacerek, byłam sama więc nie mam fotek :eviltong:

[quote name='Izabela124.']Iza, gdzie zniknęłaś?[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Dzisiaj tez się nie odezwała...

Pzdr.[/QUOTE]

Mam mniej czasu na dogo ostatnio, cały tydzień teraz matury próbne i choć trochę muszę zajrzeć do książek przed nimi ;)

[quote name='mychaaaaa']Może Iza też się przemalowała na róż, żeby pasować do farbowanego Buenosa :eviltong:[/QUOTE]

Nieeeee! Hahaha ja i róż ? to nierealne :evil_lol::evil_lol:

[quote name='Matyk']hehe farbowanego?? czy ja o czymś nie wiem?? :p chyba za długo chory byłem[/QUOTE]

Jak ktoś choruje non stop to trudno żeby coś wiedział :p:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plinka']aha ;)
myślałam że co innego wymyśliłaś :P

a jak relacje Buenos-Bella?[/QUOTE]

Cóż ja mogłam wymyślić :P

Duuuużo lepiej! Buenos chce się z bellunią bawić, ale małpa go ignoruje, nawet już się nie żrą przy miskach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plinka']no to fajnie :)


ejjjj zauważyłyście? Iza tu ZAGLĄDA i mi odpisuje :-o
[FONT=Times New Roman][SIZE=1]żeby jeszcze fotki dodała[/SIZE][/FONT] :evil_lol:[/QUOTE]

Dla Ciebie zawsze :loveu: :loveu: :diabloti:

[quote name='mychaaaaa']nierealne :eviltong:[/QUOTE]

W weekend po praniu coś wstawię, brudnego śmierdzącego mopa nie chcieli byście widzieć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']A mi się wydaje, że całkiem róż by do Ciebie pasował :diabloti: hihihi[/QUOTE]

Oj no miałabym pewne wątpliwości :diabloti:

[quote name='plinka']:loveu:
:eviltong:

to mówisz że przed swoim monitorem bym czuła ten smród? :roll: :evil_lol:[/QUOTE]


jasne że byś czuła, no chyba że masz zepsuty monitor :P


Wstawiam jedno zdjęcie na zachętę :diabloti:

Moj ryjek najukochańszy :loveu: :loveu:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/TVZ3XVvYZNI/AAAAAAAAN3s/_pSJT4Lyn8w/DSCF3818.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Włoski z duuża ilości odżywki, więc wyglądają nie najfajniej ;)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/TVaXKQzWYMI/AAAAAAAAN40/cJE3mt2puKk/s512/DSCF3813.JPG[/IMG]

Dumny z nowej obrózki :evil_lol:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/TVZy02mLISI/AAAAAAAAN3o/8F1siYbYg2Y/s512/DSCF3808.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kurde mnie by pewnie po pierwszym tygodniu zmęczyło dbanie o długowłosego psa. Jestem dość leniwa i niesystematyczna a im jestem starsza tym jest gorzej.
Iza szacun za cierpliwość w dbaniu o syneczka i właściwie dla wszystkich którzy mają długowłose psiaki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Kurde mnie by pewnie po pierwszym tygodniu zmęczyło dbanie o długowłosego psa. Jestem dość leniwa i niesystematyczna a im jestem starsza tym jest gorzej.
Iza szacun za cierpliwość w dbaniu o syneczka i właściwie dla wszystkich którzy mają długowłose psiaki:evil_lol:[/QUOTE]

Ja te jestem okropnie leniwa! Ale jakoś wszelkimi siłami potrafię się zmobilizować żeby synka wyprać i wysuszyć :lol:



A w ogóle to się focham!! Wszyscy domagają się fotek a jak wstawię to skomentowały 3 osoby!!
Więcej juz nic nie wstawię!!!!



:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...