Jump to content
Dogomania

Zahra- postrach gołębi :P


amigo i ja

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lafuma-82'] ale mnie się właśnie przypomniało, że jestem zaproszona na ślub do koleżanki z liceum no i nie wiem, czy uda mi się jechać do Sokolnik:placz:[/quote]


[B]Ja oficjalnie też na slub do Katowic jadę, a nie na jakąs psią wystawę:eviltong: Zaraz by mi jakies szkolenie wymyslili, więc trzeba się jakoś asekurować:diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']Jutro chcę zamówić Zahrze klatkę, sporo kosztuje, ale w stosunku do zniszczeń jakich panienka dokonuje, jest to bardziej opłacalne:roll:
Zastanawiam się nad wymiarami, chciałabym taką, żeby nie było jej w niej ciasno[/quote]

Jupi zakupiła dla swojej węgierki na czas cieczek fajną dużą klateczkę, przynajmniej na zdjęciach elegancko wygląda. Może rzuć okiem w jej galerii, i spytaj sie jaki to rozmiar, wtedy orientacyjnie będziesz wiedziała czy taka czy mniejsza.

[quote name='Ploter']no no ale piękne spotkania. nie ma to jak szaleństwo kilku wyżłów :) czyżby Foryś się wybierał na wspólne bieganie? :)[/quote]
Tak zostaliśmy zaproszenie i to nie po raz pierwszy na spotkanko do niemieckich wyżełków. Choć to towarzystwo "dereszowate" nie są "rasistami" i inne kolory tez zapraszają :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ploter']no no ale piękne spotkania. nie ma to jak szaleństwo kilku wyżłów :) czyżby Foryś się wybierał na wspólne bieganie? :)[/quote]

Tak, tak piękne są takie spotkania, ja na takich ładuje akumulatory i męczę Zahrę:evil_lol:
[quote name='Goshka'][B]Ja oficjalnie też na slub do Katowic jadę, a nie na jakąs psią wystawę:eviltong: Zaraz by mi jakies szkolenie wymyslili, więc trzeba się jakoś asekurować:diabloti:[/B][/quote]
Cholerka Gosia ale ty odważna jesteś, ja bym nie napisała co kombinuję, świat jest naprawdę mały...kto wie, czy np Twój szef nie jest dogomaniakiem:eviltong:

[quote name='Martynia&Pusio']My sie przywitac przyszlismy :multi: .
Slodki psiurek :loveu: .
Zapraszamy do nas .
Bedziemy tu zagladac :cool3: .[/quote]
Witamy, witamy i zapraszamy częsciej.
Wpadniemy do Was niebawem
[quote name='moth']Ja tam zawsze tworzę obóz rudych. ;) Szkoda, że w weekend nie dam rady. buuu :shake:[/quote]
Ostatnio to mi było szkoda Eklera jak go Zahra męczyła:oops:
Stella my się widzimy na wystawie i to nie jednej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ploter']no no ale piękne spotkania. [/quote]

Spotkania bardzo sympatyczne, ale tęsknie za Cracow Adventure Team. To błoto, te menażki, kijki strugane. :eviltong:
Jest szansa na jakiś wypad w okolicach wystawy krakowskiej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']Stella a kiedy ten Kraków, to ja jadę z tobą[/quote]

Wystawa Krakowska jest 28-29 czerwca. Ja jadę na około 10 dni. Chcę zahaczyć o wystawę w Ustroniu 6 lipca. No i obowiązkowo spotkać się ze znajomymi. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']
Cholerka Gosia ale ty odważna jesteś, ja bym nie napisała co kombinuję, świat jest naprawdę mały...kto wie, czy np Twój szef nie jest dogomaniakiem:eviltong:[/quote]

[B]Taaaaaaaaaaaaa, jaaaaaasne... Chociaz ostatnio pytał sie mnie, czym sie rozni przytulisko od schroniska, moze odkrywa w sobie powoli psie powołanie...:diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][B]Taaaaaaaaaaaaa, jaaaaaasne... Chociaz ostatnio pytał sie mnie, czym sie rozni przytulisko od schroniska, moze odkrywa w sobie powoli psie powołanie...:diabloti:[/B][/quote]
To ja z moją szefową mam lightowo, lubi psy i to nawet bardzo! I ostatnio mi powiedziała, żebym sie nie zamartwiała, tym że docieram do pracy na 10, ona to rozumie, że muszę rano z psem wyjść:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']To ja z moją szefową mam lightowo, lubi psy i to nawet bardzo! I ostatnio mi powiedziała, żebym sie nie zamartwiała, tym że docieram do pracy na 10, ona to rozumie, że muszę rano z psem wyjść:evil_lol:[/quote]
:roflt::roflt::roflt:A tak naprawde to KAZDY wie, ze Ania spi do oporu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzis znów gościmy z Zahra w Sokolnikach:loveu:, ciekawe kiedy powiedzą nam dość:evil_lol:, ile można, od miesiąca prawie co tydzien tu jestem
Oprócz niemców, można tu spotkać również węgra:loveu:
[IMG]http://images34.fotosik.pl/196/82314ff9b16cc0ebmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images29.fotosik.pl/185/910247a485bbaab8med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/196/52c46929b26c8907.jpg[/IMG]

[IMG]http://images32.fotosik.pl/196/6330eb31dbd80a8b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...