Jump to content
Dogomania

Zabieg na fałdy pod oczami pekinczyka.


aga24

Recommended Posts

Mam pekina 4 miesiecznego.Ciagle mial oczka czerwnie i bardzo mu lzawily,wiec poszlam do weta,i pwoedzial mi ze musi miec zabieg usuniecia faldow pod oczami bo wchodza mu one do oka i graznia go.Doprowadzic to moze do mniejszej slepoty.( czy cos takiego).

po zabiegu ma chodzic 10 dni w kolnierzu: I teraz prosze was powiedzcie mi czy jego te szwy beda pozniej bolec?bo po 10 dniach wet ma sciagnac szwy.Jezu czy sa jakies srodki przeciwbolowe dla psow?W ogole nie wyobrazam sobie jak on bedzie lazil w tym kolnierzu.

Jestem cala poddnerwowana.

Link to comment
Share on other sites

moja mama ma 4 miesiecznego szczeniaczka pekinka i też miał ten problem, poobserwuj bo jemu akurat wchodziły do oczek włoski ktore na tych fałdkach rosną i po jakimś czasie te włoski urosły dłuższe i od łezek opadły, moja mama była tez u weta i powiedział zeby poczekać ale może u ciebie to inna sytuacja lub piesio ma większe fałdki

a tak z ciekawości to mogłabyś wstawić zdjątko twojego psiurka, mojej mamy skończył 27 marca 4 miesiące i wygląda tak

Resize%20of%20133_3380.JPG

Link to comment
Share on other sites

sorki ale mialm wyl.net :( slicznego masz tego pieska.Zeskanuje swojego i ci przesle.Moj juz jest po operacji.Cochwila sie chce drapac,bo te szwy go strasznie swedza.Chodzi w kolnierzu i wyglada kosmicznie.Szkoda mi go,ale we srode maja mu sciagac juz te szwy wiec ciesze sie niesamowicie.Pozartym ludzie sa naprawde smieszni: jedni mowia ze ten kolnnierz to przeciw wiatrowi.drudzy ze ma lampe na glowie,jeszce inni ze to na pchły wiec normalnie wymiekam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...