Jump to content
Dogomania

WIELKI DRAMAT Maleńkiej bezdomnej suni i jej syneczka... SYNEK JEST BITY I TRACI DOM!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Dziewczyny, z podpisaniem zrzeczenia nie ma problemu bo oni mieszkają dwa metry odemnie, moge podpisac ta umowe w kazdej chwili ....[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Ja nie zrozumiałam co będzie ze Snupikiem po kastracji????? Ulka ty go bierzesz???? Czy wraca do domu????[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]A tak apropos to widuje tego ich nowego psa, jest to szczeniak może 3 miesięczny, czarny labrador i chodzą z nim normalnie na spacery ... bez komentarza...[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Fajnie Ulkaa mam nadzieje, ze go wyprostujesz psychicznie i emocjonalnie ;)[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Dobrze, ze ta kastracja bedzie tak szybko.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]A ten ich nowy piesek nie jest rasowy, jest poprostu po labradodrach, ale ma białą krawatkę. Tak jest to prezent dla córki bo tylko ją widuję z tym psem - ale oni mieszkają wszyscy razem. [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Dobrze, że ta sytuacja się wyjaśniła, i że bedzie koniec męczarni tego pisaka.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Pomimo zesmy sobie z Ulka ulzyly to jednak nie zwroci to straconego czasu jaki przezyl tam ten psiak. Naprawde jedna wielka agresja ze strachu, pies dokladnie skolowany, mordeczka zraniona od ciasnego gaganca ktory nosil prawie zawsze. :placz: Ulga dla nas jest tylko to ze psiak wreszcie wolny od tych debilastych :angryy: a po krotkim pobycie u Uli napewno nada sie do dalszej adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Ulżeniem byłoby wywiezienie tych sadystów do dżungli albo na ciężkie roboty do kamieniołomu. Mówienie do nich nie trafia, zakute łby i tyle!!!!

Snopik jest niewyobrażalnie, potwornie zeshizowany :placz: Wszystko go przeraża, nawet jak się patrzy w jego stronę! Nie dziwię się, że warczy i gryzie, cały czas czuje się zagrożony, nie wie z której strony spodziewać się uderzenia :placz: Do tego ten cholerny yorkowy kaganiec! W życiu nie widziałam gorzej dopasowanego! Otarł Snopika pyszczek do krwi :placz:

Jak można było tak zmarnować maleństwo... Dla mnie to także ogromny ból, tym większy, że wyjmowałam maleńkiego Snopika z gniazdka Myszki... I jego rodzeństwo... Gdybym wiedziała, że to cholerna durna Ewka zgotuje mu takie życie, włożyłabym go razem z innymi do pudełka i poszedłby za TM.

Ewka jeśli to czytasz, to wiedz, że nienawidzę cię z całego serca i życzę ci wszystkiego najgorszego!!!! ty i twoja rodzina skrzywdziliście niewinnego szczeniaczka najgorzej jak tylko mogliście!!! Mieliście jego życie i losy w swoich łapskach. Nic to dla was nie znaczyło, postąpiliście lekkomyśnie i nieodpowiedzialnie, po prostu się go pozbyliście byle jak.
A Snopik miał szansę na dobry dom i miłość od samego początku... Gdybyście nie stanęli na jego drodze. Przez was trafił do patologicznej pijackiej rodziny sadystów!!! A mógł do kochającego domku, gdzie nie byłby bity, gdie żyłby normalnie i byłby szczęśliwy!

Jesteśmy jednak dobrej myśli. Kiedy nie będzie bity i na każdym kroku terroryzowany, przestanie się bać. Tak jak Bobiczek.
Jest śliczny, ma mięciutkie futerko i śmieszne stojące uszka. Nie wyobrażam sobie, jak można bić tak słodkiego maluszka. I to już od 3 m-ca życia :placz::placz::placz:


Zobaczcie jak się boi i jak kaganiec ściska mu pyszczek... :-(:-(:-(
[IMG]http://img67.imageshack.us/img67/5206/img4643yf6.jpg[/IMG]

nadchodzi pani wet, Snopik warczy bo myśli, że będzie bity
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6384/img4644uq4.jpg[/IMG]

czyż te uszka nie są słodkie? :loveu:
[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5136/img4647rz5.jpg[/IMG]

Narkoza. Widać otarcia od kagańca... A pod bródką jest największe, widać krew i strupa :-( Jak on musiał cierpieć całymi dniami!
[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/900/img4648gx1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Urządzam mu pokoik.
Szukam jakiegoś posłanka, żeby włożyć do kennelu, ale nie mam :shake: Chyba od naszych kotów sprzedałam na bazarkach, myślałam że nie będą potrzebne.
A byłoby wskazane, budka czy coś w takim kształcie
[IMG]http://www.ukparrotcages.co.uk/images/dog_bed4.jpg[/IMG]

lub budka, aby miał swoją bezpieczną "norkę".
Napewno będzie przerażony przez pierwsze dni :placz:, a kennel nie jest przytulny. Coś wymyślę :razz:

Jeśli tak pasuje, to za jakieś 20 min możemy jechać...

Link to comment
Share on other sites

Pani wetka miala podczas narkozy przeplukac kanaliki. Snoopik juz u Ulki i chyba smacznie spi, byl to dzis ostatni jego dzien w ktorym byl bity, jeszcze dzis oberwal poniewaz starego idiote ugryzl, jaka szkoda ze to nie pitbuul.:angryy::angryy::angryy: moze juz by nie chodzil po tym swiecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...