Jump to content
Dogomania

WIELKI DRAMAT Maleńkiej bezdomnej suni i jej syneczka... SYNEK JEST BITY I TRACI DOM!


Ulaa

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']Ulenko daj znac na czy bedziesz mogla ze mna pojechac do Libiaza do pani wet po klatke pulapke dla suni. Umowilam sie z pania wet na godzine 17.00 w Libiazu bo tak konczy prace, niestety przed praca nie mogla sie spotkac.[/quote]

Spytam czy mogę mieć auto dłużej, bo wczoraj mama mowiła coś, że na 16 mam oddać :razz: i dam znać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie u niej :placz: Dziś maluch był włożony do klatki, ale nadal nic :shake:
Widać, że była u niego, bo zostawiła ślady na szmatce w pudełku, ale weszła od drugiej strony i nie stanęła na zapadkę. Bardzo cwana kobitka :razz:

Wygląda dobrze, maluch też tłuścioszek :cool3: Gniazdko wymacałam - suchutkie i ciepłe mimo deszczu (pod drewnem, na słomie). Sunia naprawdę dobrze je wybrała.

Wielka łapka została tam do jutra i jutro Ada-jeje znów podjedzie, może z wetem Maćkiem i chwytakiem.

Już naprawdę nie wiemy co robić :shake: :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Mam cicha nadzieje ze jutro pojade tam ostatni raz i wroce z sunia i szczeniakiem.[/quote]

Ja też mam taką nadzieję. Biedna mamusia i dzieciaczek, strasznie ich szkoda na tym zimnie :-(
Okropnie to zabrzmi, ale teraz widzę, że decyzja o pozostałych maluszkach
[*] była słuszna. Jakby one tam wszystkie leżały w tym gniazadku, a w dodatku doiły tą malutką sunię to byłoby straszne... I one byłyby głodne i ona wycieńczona...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Ulenko tylko nie zapomnij mi jutro nr.tel. Macka zdobyc.[/quote]

Ponieważ po dzisiejszym dniu oobawiam sie juz dziury w mózgu, to sobie napiszę na karteczce na nakleję na monitor ( a później to chyba na Sabę, albo jej sprayem na futerku napisze żeby nie zapomnieć).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Mysle ze tej jednej rzeczy ktora masz na glowie na jutro nie zapomnisz, a jak ja sobie jutro przypomne to zadzwonie do ciebie okolo 9.00.[/quote]

Super. Wtedy powinnam wyjeżdżać do weta z Sabą, więc akurat.
Kurcze, chyba wcale nie będzie mnie cieszyło to spotknie berneńczyków... Wciąż będę o suni myśleć... Jakby nie to, że możemy dostać karmę, to nie wiem czy bym pojechała w tej sytuacji :shake:

Link to comment
Share on other sites

Niestety na dzien dzisiejszy mozemy jej tylko zapewnic ciepla kotlownie u Ewy, jestesmy tak zapsieni ze nie ma szans gdzie indziej. Dzis tez przybyl nym jeszcze jeden rudasek pinczerkowaty mam nadzieje ze Ulka zdazy go wrzucic do dzialu adopcji na nasza stronke. Oprocz tego mamy jeszcze sporo kotkow do adocji na cale szczescie nie musimy im szukac DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RITA & DIANA']czy jakies psie budy by Wam sie przydały? karma? jezeli tak to cos pokombimujemy...[/quote]

Bardzo!!!!!! Zwłaszcza budy. Przed zimą horror, psy w zapleśnialych wilgotnych...(szukam słowa jak nazwać te prowizorki).... skrzynkach? Barakach? Cholera wie jak to nazwać. Zimy na bank nie wytrzymają :shake: Zwłaszcza pewien młody bernardynek, który mieszka w czymś, co wstawię fotkę jak znajdę.... :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...