Jump to content
Dogomania

10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D


zonia

Recommended Posts

[quote name='agniecha82x']a czy ten kochany psiaczek ma moze jakis filmik? :razz: chetnie wrzuce na utube chociazby :oops: zawsze to filmik inaczej sie oglada niz foty :roll:
Ewuniu musisz sie pokazywac psinko[/quote]

Ja nie widzialam zadnego filmiku, ale jesli by istnial, to z checia wkleilabym linka z youtube do ogloszen...

Czy ktos wie czy Ewka ma filmik? Zonia?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sabina02']Ja nie widzialam zadnego filmiku, ale jesli by istnial, to z checia wkleilabym linka z youtube do ogloszen...

Czy ktos wie czy Ewka ma filmik? Zonia?[/quote]

jezeli nie ma to moznaby choc komorka troszke ja nakrecic, niech sie pokaze w calej okazalosci jaka jest sliczna i kochana :) i ja chetnie na utuba ja wrzuce :) tam duzo pieskow jest, a Ewuni ja tez nigdzie nie zauwazylam :shake: ostatnio obejrzalam filmik pt. metamorfozy poschroniskowe - fantastyczne uryczalam sie jak glupia!!! :placz:pieski, ktore znajduja domek sa wrecz nie do poznania taka diametralna zmiana w nich zachodzi! Ewus Ty tez musisz znalezc domeczek, niech ktos zauwazy Ewke i da jej cieply kacik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zonia']Zrobię jej filmik. Tylko w tą sobotę mnie nie będzie...a w następną jest święto zmarłych...może w niedzielę...ale zrobię;) nawet mogę jak niunia jest przy budzie;)[/quote]

fajnie by bylo :) ja chetnie filmik w siec wrzuce, poki co moge zrobic jej krociutki filmik z fotek - jezeli sie zgodzicie :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zonia']Dzięki za filmmik;) bardzo fajny:lol: a mam pytanko jak ty robisz te filmiki...?( w jakim programie...?)[/quote]

wlasnie nie mam zadnego programu do robienia filmikow i ogolnie zielona jestem w tym temacie :oops:
wiec robie w windows movie maker - bo jego akurat pod reka mam :roll: musialabym jakas melodie dolozyc i jakies napisy moze na fotkach, ale poki co brak czasu nie pozwala mi sie bardziej w to zaglebic :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...