Jump to content
Dogomania

Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stało się coś bardzo złego.
Marysia została przeniesiona do boksu nr 18, czyli tego najgorszego, w którym najczęściej zdażają się pogryzienia, zagryzienia, ze względu na to, że jest tam ok. 20 niesterylizowanych, dużych suk, gdzie Marysia jest najmniejsza.
Jest taka zahukana, biedna. Tak mi jej żal. Już nie podbiega tak radośnie do ludzi, bo zwyczajnie nie może.

Link to comment
Share on other sites

Stało się coś bardzo złego.
Marysia została przeniesiona do boksu nr 18, czyli tego najgorszego, w którym najczęściej zdażają się pogryzienia, zagryzienia, ze względu na to, że jest tam ok. 20 niesterylizowanych, dużych suk, gdzie Marysia jest najmniejsza.
Jest taka zahukana, biedna. Tak mi jej żal. Już nie podbiega tak radośnie do ludzi, bo zwyczajnie nie może.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Rybcia zgłos ja na fora. Przeciez Marysia muuusi byc do kogos podobna. Skoro Miki udało sie pod dalmaty podłączyć........... ;) .. i dziewczyna jako dalmat doopcie w domku grzeje...[/QUOTE]
Maryśka naprawdę nie jest podobna do żadnej rasy..
To taki zwyczajny kundelek, ale z wielkim sercem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='quasimodo']I cóż tu począć z tymi trzema bidkami?
Tymczasów jak na lekarstwo, pieniędzy na hoteliki nie ma :shake:
A nie można by "wykupić" im w schronisku jakiegoś boksu dla "trzech osób"? Zasponosorować jakiejś trzyosobowej busy?[/QUOTE]
To identyczny koszt jak hotel, za nie wszystkie wyszłoby 30zł za dobę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']To identyczny koszt jak hotel, za nie wszystkie wyszłoby 30zł za dobę.[/quote]

Taki byłby koszt odizolowania ich w schronisku???
O rany...
Czyli hotelik to by było 900 zł miesięcznie?
Ciężko, cholera, będzie zebrac tyle kasy:shake:
Żeby jeszcze mieć gwarancję, że w miesiąc znajdzie się im jakieś domki, to jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quasimodo']Taki byłby koszt odizolowania ich w schronisku???
O rany...
Czyli hotelik to by było 900 zł miesięcznie?
Ciężko, cholera, będzie zebrac tyle kasy:shake:
Żeby jeszcze mieć gwarancję, że w miesiąc znajdzie się im jakieś domki, to jeszcze...[/QUOTE]
Tak, byłyby one wtedy w "hotelu" (normalny boks, 10zł za dobę od psa)..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Molly i Dolly już są bezpieczne, Marysia nadal czeka i sprawa bardzo się pogorszyła. Marysia została pogryziona i kuleje. Chodzenie sprawia jej trudność! Jedną tylnią nogę "ciągnie za sobą". Nie wygląda to dobrze..
PS. W schronisku nie została i nie zostanie udzielona jej pomoc.
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/abe8983ffff0bd99.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/e8aa7a328bc48fd9.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/164/f3620e25f788ef63.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quasimodo']Cóz można zrobić?
Może udałoby się zebrać pieniądze i może ktoś miałby możliwość chociaż zabrać ja do weta?[/QUOTE]
Nie pozwolą zabrać mi psa ze schroniska, a potem znowu ją tam oddać. Nie mogę jej nawet wziąć na spacer.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...