Jump to content
Dogomania

Poziomka ma już domek


Magdallena

Recommended Posts

Podnosimy maluszka!!!
To allegro brzmi tak trochę mało dramatycznie - nie oddaje tak trudnej sytuacji (nie chcemy się mądrzyć, ale takie odnosimy wrażenie).
Postaramy sie też parę groszaków niedługo dorzucić, ale niestety właśnie wspomogliśmy kilka innych psiaków i posucha straszna) :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co t ak sobie siedzę i czytam rózne posty o różnychpsach i tak mnie po troszku krew zalewa. Wiem że poziomka nie miała jakiejs przerażającej i mrożącej krew w żyłach histori (jeżeli głodówka i choroba ropo macicza jest dla kogoś zbyt małym powodem by pomóc). wiele ludzi pomaga psiakom, wspiera finansowo a Poziomce nic. Czy ona nie zasłuzyła na domek, na godne traktowanie. Poza kilkoma osobami które tu zaglądają nic cisza - na allegro 170 wyświetleń i 1 osoba która kupiła cegiełkę. Ja wiem że pozimka nie jest psem rasowym ale wiem też że musimy jej pomódz - ale jak? skoro dług rośnie a nas nie stać na hotel dla niej. Na inne psy rasowe jest kasa i to nie jakieś 5 złotych ale całe 100 lecą - a tu cisza bo co bo poziomki nikt nie pobił, nie pogryzł nie potrącił samochodem. Ale ona głodowała w lesie, miała chyba ze 30 kleszczy ledwo uciekła przed bebeszjozą no i ropo macicze a ztego najgorsze jest to że jest bezdomna. Wiecie co scyzoryk się w kieszenie otwiera.
A i jeszcze jedno taka sytuacja uczy mnie że jeżeli pies nie jest zbytnio pokrzywdzony to chyba nie warto mu pomagac no bo nie będzie kasy ehh może to komuś się nie spodoba ta ostra krytyka ale pisze co myśle.
I jeszcze jedno obok mojej restauracji biega pies który ma złamaną przednią łapkę i co ja mam zrobić wziąść go do kiniki tylko powiedzcie skąd wziąść pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

To nie do końca tak. Większość psów które się tu przewijają to jednak nie są rasowce. Wiele jest różnych nieszczęśników naprawdę małej urody, którym udaje się pomóc. Po prostu jest więcej potrzebujących niż ratujących i zawsze stoimy przed wyborem, komu pomóc. Poziomka ma akurat to nieszczęście że mniej ludzi się nią zainteresowało. Postaram się w miarę moich możliwości przyciągnąć kogo się da ale nie ręczę za rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Może coś by dało, gdyby podsumować: jakie badania i jakie zabiegi powinna bieda przejść (i ile to dokładnie kosztuje - ile brakuje pieniędzy), co po leczeniu - czy jest szansa na dom, DT, czy raczej hotelik (jakie koszty)?
My też postaramy się zainteresować znajomych jej losem i sami coś dorzucić...
Rzeczywiście jest problem z kasą - wszyscy są spłukani i pomagają po kilku psom naraz.
Napisz coś o tym piesku ze złamaną łapką!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quasimodo']Może coś by dało, gdyby podsumować: jakie badania i jakie zabiegi powinna bieda przejść (i ile to dokładnie kosztuje - ile brakuje pieniędzy), co po leczeniu - czy jest szansa na dom, DT, czy raczej hotelik (jakie koszty)?
[/quote]

Dokładnie, więcej konkretów, może jakieś nowe zdjątko, może wtedy coś się zacznie bardziej kręcić. Wierzę że i Poziomka będzie miała swoje "5 minut" i szansę na kochający domek:happy1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...