Jump to content
Dogomania

Poziomka ma już domek


Magdallena

Recommended Posts

Z doświadczenia wiem, ze cegiełki na Allegro sprzedają się pod koniec aukcji. na aukcji jest jedno jedyne zdjęcie i ono może nie przyciągać ludzi - nie widać na nim choroby. Może udałoby się Wam zrobić więcej zdjęć i dołączyć do aukcji? Jeśli nie macie aparatu skontaktujcie się z Tiger - ona bywa na Stefczyka, moze uda jej się pstryknąć parę zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dziękuję:multi:
Jakbyś jeszcze pomogła rozpropagować wątek to byłbym wdzięczny

[quote name='Magdallena'][COLOR=red]Sunia ma skarpetke na AFN prosimy o pomoc, wplaty prosze dokonywac na :[/COLOR]
[COLOR=red]Alarmowy Fundusz[/COLOR]
[COLOR=red]Nadziei na Życie[/COLOR]
[COLOR=red]ul. Jagiełły 5 m. 19[/COLOR]
[COLOR=red]14 - 100 Ostróda[/COLOR]
[COLOR=red]Numer konta: VWBank[/COLOR]
[COLOR=red]78 2130 0004 2001 0388 0143 0001[/COLOR]
[COLOR=red]nr konta dla przelewów z zagranicy:[/COLOR]
[COLOR=red]SWIFT: BIG BPLPW PL 50 1160 2202 0000 0000 8747 3146[/COLOR][/quote]
[B]Z dopiskiem:[/B][COLOR=blue][SIZE=2] [SIZE=3][B]DLa suni Poziomki z Lublina[/B][/SIZE]
[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']wreszcie udało mi się wkleić banerek poziomki. Ubłagałam syna. Metody podawane na dogomanii u mnie się nie sprawdzają[/quote]
To może mój się sprawdzi, tak na przyszłość:

WKLEJANIE BANERKA
Najeżdżasz myszką na banerek, wciskasz prawy klawisz myszy i z menu kontekstowego które się ukaże wybierasz "kopiuj" lub "copy" (zależnie od wersji Windows).
Następnie przechodzisz do "Panelu użytkownika" gdzie wybierasz "Edytuj podpis". Tam wchodzisz w pole edycji (ma tam pojawić się kursor) i wciskasz prawy klawisz myszki. Pojawia się menu kontekstowe. Wybierasz "Wklej" lub "Paste". Pojawi się wklejony banerek. Naciskasz "Zapisz" i gotowe.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki za pieniążki ogromne naprawde 1000 całusów. Jutro zadzwonie do kliniki wszystkiego sie dowiem dikładnie i wam napisze.
Mariee jeżeli chodzi o allegro to narazie nie da się zmienić tytułu (chyba że ja nie wiem jak) dopiero nową aukcję trzeba by było ale i ta opcję rozważam.
Jeżeli ktoś może wiek jak na trwającej aukcji zmienić tytułl to posłucham chętnie rad.
Jeszcze raz dzięki za taki gromki odzew. Troche mi ulzyło bo juź myślałam że mnie zlinczujecie na tym poście za światopogląd miłe zaskocznie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdallena']Jeszcze raz dzięki za taki gromki odzew. Troche mi ulzyło bo juź myślałam że mnie zlinczujecie na tym poście za światopogląd miłe zaskocznie:)[/quote]
"Bo tu porządne ludzie som" ;-)
Po prostu rozumiemy co czuje człowiek jak mu się grunt spod nóg usuwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puchatek']"Bo tu porządne ludzie som" ;-)
Po prostu rozumiemy co czuje człowiek jak mu się grunt z pod nóg usuwa.[/QUOTE]

Podziwiam Was, czasami tez trace nadzieje i jest mi z tym bardzo zle! Jak widac mozemy na wzajem sobie jakos pomagac i to jest wspaniałe! Dziekuje Wam bardzo za pomoc Poziomce ! Oby znalazla jeszcze dom!

Link to comment
Share on other sites

Musze załozyć kolejne allegro no i ten bazarek ale to mój telefon kom cos szwankuje (zdjęcia sa nim robine) i nie mogłam ich wstawić ale chyba dzisiaj mi sie uda.Jak troche wyrobię się z obowiązkami to postaram sie cos tu zadziałąć Narazie padam ponieważ dopiero wróciłąm z pracy a jeszcze rodzina mi się domaga o jedzonko a w tym 4 psy i 3 koty więc jest wesoło naprawde bardzo wesoło i ciepło:):):P

Link to comment
Share on other sites

A i jeszcze co do tego psiaka co biega a raczej biegał koło mojej restauracji to coś go dzisiaj nie widziałam a jak go zobacze to co mam robić jak radzicie.
No i jeszcze jedno mariee o tym mówiłam w mojej miejscowości a raczej w mojej wsi:) mieszka boksio rudzielec taki i ma ogromna przepuklinę odbytu widoczna gołym okiem. Czesto ten pesek biega sobie tak o wszędzie. Kiedyś jadąc obok tych ludzi zobaczyłam włąsnie tego boksia (w pierwszej chwili myślałam że jest bezdomny) i zapytałam włascicieli jak juz się wreszcie zorientowali że psa nie ma - czemy ma tą przepuklinę to ta kobieta powiedziała mi ze to jej mąż karmił psa kościami !!! i od zatwardzenia mu sie to zrobiło - skandal boksera kościami nie mogłam w to uwierzyc. Nagdalam tej kobiecie, postraszyłam no niby miała się zająć tym ale niestety nic nie zrobiła. I co o tym wszystkim zrobić doradźcie mi.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam wreszcie ten bazarek dokończyć ale nie wiemjak te zdjęcia wstawić ja taka ciemna mas az tymi sprawami jestem prosze o radę

Hip hip hurra allegro ruszyło kolejna kasa (10 zł) na komnto poziomki Dziękujemy.

Jutro pewnie mnie nie bedzie ale w niedziele wszystko naposze co i jak z finansami. Obiecuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...