Jump to content
Dogomania

Zawody, seminaria, pikniki, pokazy itp Agility 2008


belgunia

Recommended Posts

No cóż skoro nie możemy się dogadać w sprawie dat poszczegolnych imprez, chociaż prosiłam Was o to, to w takim razie może w drugim wątku to się uda?

Kasuję kalendarz, bo jak widzę nie jest on tematem tego wątku!!!!
Tu pozostaną złośliwe uwagi oraz kąśliwe posty!
A ja mam naprawdę dosyć tych zlośliwości!
czy naprawdę nie potraficie zaplanować niczego?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martynkao']oj tak taki temacik bardzo sie przyda:) Zaoczne studiowanie w szkole gdzie nie mozna za duzo zjadow opuscic to nie był dobry pomysł ;/ i na zlosc peirwszy termin koliduje ze szkoła ale do Lacka trzeba pojechac bo jak ze inaczej ?:][/quote]

Martynkao, mam na to rade...przenies sie na dzienne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka']A swoja droga to moze poprosmy b ladnie Moda o przyklejenie tego tematu jak i bieżące przyklejanie tamatow o aktualnych imprezach :modla:
LALUNA :loveu:[/quote]Przyłączam się do prośby i dodam jeszcze swoją, która się z tym łączy... Proszę moda o odklejanie tematów, które nie są już aktualne:mad: Niektóre od ładnych kilku miesięcy, a mimo to cały czas są przyklejone:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']Przyłączam się do prośby i dodam jeszcze swoją, która się z tym łączy... Proszę moda o odklejanie tematów, które nie są już aktualne:mad: Niektóre od ładnych kilku miesięcy, a mimo to cały czas są przyklejone:crazyeye:[/quote]
Moze sie zapiekły.....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']A może, skoro w temacie są zawody, to nie mieszać tu seminarium? Na seminarium można założyć oddzielny temat i będzie czytelniej...[/quote]No to jak już wyrażamy opinie na ten temat, to ja dodam moją - dla mnie, łatwiej jest mieć i zawody, i seminaria w jednym miejscu, bo to ułatwia mi ułożenie kalendarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']No to jak już wyrażamy opinie na ten temat, to ja dodam moją - dla mnie, łatwiej jest mieć i zawody, i seminaria w jednym miejscu, bo to ułatwia mi ułożenie kalendarza.[/quote]każdy woli co innego, ale jeśli tam miałoby zostać, to proszę o zmianę tytułu tematu :)

Link to comment
Share on other sites

Czy zasady kwalifikacji sa takie same?
Ja cicho bym sugerowała, zeby wyznaczyc zawodników rezerwowych do drużyn, bo jak widac z doświadczeń tegorocznych, coś moze się stac i drużyna sie dekompletuje. A przeciez mozna noge skręcic na treningu, albo dysk zgubić, albo cos z wetem nie przejdzie......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']a tak poważnie, to obydwoje wiemy, że być modem, to nie znaczy, że trzeba się we wszytko wp......ać i na każdym kroku udowadniać, że się jest najmądrzejszą osobą i wyjątkową/wym specjalistką/tą, ale przede wszystkim sprzątać!
[/quote]
Hmmm, myślę, że nie tylko Wy dwoje o tym wiecie, a poza tym faktycznie, masz rację, nie o tym ten topik. Może załóż oddzielny, w którym będziesz sobie używał do woli na wszystkich, których nie lubisz, a tu trzymajmy się tematu.

Link to comment
Share on other sites

Temat nie przekleje bo zbyt duzo offowych dyskusji.
Natoamist jak juz ustalicie w jakiej formie zostanie utworzony jeden post z kalendarzem i bedzie on uaktualniany w razie potrzeby.
Tez jestem za zawodami i seminariami bo one sa wazne i oby sie nie pokrywały z zawodami. A majac obraz całosciowy łatwiej planowac sobie imprezy

Link to comment
Share on other sites

LALUNA, mnie się wydaje, że spoko można przykleić ten topik, bo w pierwszym poscie jest już ładny kalendarz, który czeka na uzupełnienie - i tylko to jest istotne. Reszta topiku może być na temat (z)upy Maryny (mam przepis, jakby ktos chciał ;) ), to nie ważne i jeśli Ci to przeszkadza, to pousuwaj... Ale ten pierwszy post Doroty to dla mnie jedyne co się liczy. Taka formuła sprawdziła się w tym roku (pierwszy aktualizowany post - dalej luźna dyskusja), więc myślę, że i na przyszły może być.

Link to comment
Share on other sites

Niech kalendarz bedzie w czystej formie.

Teraz mam pytanie. Czy pokazy i pikniki tez maja być?
Czy piknik nie ma charkteru nieoficjalnych zawodów? Bo albo pikniik moze być pokazami albo piknik zawodami nieoficjalnymi.

Proponuje oznaczyc innymi kolorami osobno:
- zawody oficjalne
- zawody nieoficjalne
- seminaria

Teraz zostaje przedyskutowac czy w tym kalendarzu umieszczamy pokazy?
No i jak ma zakwalifikowac piknik?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Niech kalendarz bedzie w czystej formie.[/quote]Moim zdaniem jest to sprzeczne z zasadami forum, ale to Twój wybór. Musisz jednakże zdawać sobie sprawę, że taki kalendarz w czystej formie stawia większe wymagania Tobie jako moderatorowi - bo moderator musi go ciągle aktualizować bądź "czyścić" - podczas gdy otwarty topik o imprezach w danym roku, taki, jak mamy tutaj, tylko przyklejony, z pierwszym aktualizowanym postem, chociaż też wymaga aktualizacji, to po pierwsze, są do tego dwie osoby (mod plus założyciel), a po drugie, nawet jak nie jest zaktualizowany to i tak zawiera wszystkie dostępne informacje... Więc zakładam, że podejmujesz się po pierwsze taki topik w czystej formi założyć, po drugie, sama utrzymywać go na bieżąco i często aktualizować, a po trzecie - odbierać kopniaki, gdy to się spóźnia (na przykład teraz ;) - gdzie jest ten czysty kalendarz? No gdzie? przecież już masz do niego wpisy... ;) :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Ojejejej :lol::lol::lol:
Tyle dyskusji:):)

A ja wciaz czekam na [B][SIZE=4][COLOR=royalblue]PROPOZYCJE[/COLOR][/SIZE] [/B]do kalendarza imprez!!!!

[SIZE=3][COLOR=red]Co? gdzie? kiedy?[/COLOR][/SIZE]

Magda i Saga: Zasady kwalifikacji mają się nieco zmienić, ale żadnych szczegółów narazie nie znam.

[SIZE=1][COLOR=orange]Przydałoby się jakieś podkomisyjne forum.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...