Jump to content
Dogomania

Uciechów bardzo prosi dogomaniaków o pomoc i o głosy


yewcia1

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irysek']jak bede wracac od rodzicow do siebie to po drodze wstapie do kafejki i z kazdego kompa zaglosuje :) czyli plus ok 20 glosow[/quote]


Rozmawiałam z p. Markiem z Krakvetu na ten temat. Komputery w firmie albo w kafejce internetowej są podłączone do routera i mają TO SAMO IP. Więc nie można tym sposobem głosować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nuuska']Czy to znaczy,że jeśli posłałam wiadomość do znajomych z mojej sieci (mam internet z sieci osiedlowej) to te głosy będą nieważne? Bo my zdaje się mamy IP zewnętrzne takie samo.[/quote]
Nie wiem:oops:

[B][SIZE=5][COLOR=red]Kochani prosimy o głosy[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nuuska']Czy to znaczy,że jeśli posłałam wiadomość do znajomych z mojej sieci (mam internet z sieci osiedlowej) to te głosy będą nieważne? Bo my zdaje się mamy IP zewnętrzne takie samo.[/quote]


Na forum krakvetu ten temat sieci osiedlowej też był poruszany. Podobno jest to samo IP. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przykro, że nie udało się wygrać :-(:-(:-(

Krakvet zablokował mi w ostatnim głosowaniu dostęp do Forum (IP mojego domowego komputera i mój nick) i nie mogłam z domu zagłosować :shake:
A zablokował mi, bo po skasowaniu postu napisałam, że kasowanie postów świadczy o nieuczciwości :roll: i osoby, które dotychczas nic nie kupiły już nie kupią, bo zostały wyrzucone z forum (widać na zawsze).
Innym tylko usunięto posty :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege'][B][COLOR=seagreen]Serdeczne podziękowania dla wszystkich ktorzy wspomagali nas w glosowaniu[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#2e8b57]niestety nei udało się :shake:[/COLOR][/B][/quote]
Również dziekuję pieknie wszystkim za oddany głos:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...