Jump to content
Dogomania

Maleńka, starsza, śliczna Yoko - Piesek Kanapowy szuka domu! NOWE FOTKI str. 37 i 38!


Mada:)

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grazyna9915']Pewna Pani z Warszawy jest gotowa przygarnąć YOKO, niestety pracuje i YOKO musiałaby zostawać w domu przez parę godzin.

Nie wiem co zrobić, bo psiana nie potrafi nawet 5-min zostać sama.[/quote]
To spory problem. A klatka przytulna z przytulanką nie zdała egzaminu?

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę i myślę.... Z Yoko moze być dokładnie tak samo jak ze schroniskową Perełka moich rodziców...Mała sunia bardzo żywiołowa była zabierana ze schroniska i oddawana. Przyznam się szczerze, że nie chciałam jej wziąść ale mój TZ wyciągnął ją z boksu i odmówił wsadzenia jej tam z powrotem :evil_lol: Bałam się, że starsi ludzie itd....
Perełka trzęsac sie nie opuszczała ani na sekunde nikogo w domu. Jak się rozłączali i jedno szło do jednego pokoju a drugie - do drugiego to był pisk. Sama nawet na ułamek sekundy nie mogła zostać w przedpokoju jak rodzice szli do WC . Pierwszy tydzień to była masakra. Problemy były miesiac. Ale potem..... Cudowny wesoły psiak :loveu: Zostaje sama i grzecznie wtedy śpi :) W ogóle zawdzięczam jej życie taty :loveu: Miał zapaść.... Podczas snu. Cukier spadł drastycznie i gdyby nie wrzask i larmo Perełki jak poczuła pod kołdrą zimne ciało swego ukochanego pana to mama obudziłaby się wdową...A tak pomoc przyszła w pore.
Takie to są psy......Nic dodać nic ująć....

Link to comment
Share on other sites

Teściowa dostała fotki. Yoko bardzo jej się spodobała. Obawiajac sie reakcji Soni ( 9 letnia sznaucerka olbrzymka ) zaprosiła do siebie koleżanke z małą sunią dość zadziorną. Dziewczyny spotkały sie pod kontrolą i...mała na Sonie a Sonia...na nią :cool1: Nic się nie stało bo było kontrolowane w 100% :roll: Ale.... Wychodzi, że suczka jednak odpada :shake: Bo z psami Sonia pozostaje w dobrej komitywie. Pies tez odpada bo Sonie jest niewysterylizowana... Jako że tesciowa z pilnowaniem radzi sobie a koszt sterylki jest wysoki to sunia ( choc chcieliśmy ale ciagle jakieś wydatki niespodziewane nam wypadały) nie została poddana zabiegowi :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']
Nie wiem co zrobić, bo psiana nie potrafi nawet 5-min zostać sama.[/quote]

A próbowaliście feromonów?
Mój pies wprawdzie zostaje sam i nie sprawia problemów, ale zauważyłam (podglądaliśmy go przez kamerę sieciową, kiedy byliśmy w pracy), że jest bardzo smutny, czasem nawet apatyczny (zwłaszcza po weekendzie). Ostatnio zainstalowaliśmy mu dyfuzor z psim feromonem i zauważyłam zmianę na lepsze: pies jest w zdecydowanie lepszym nastroju, wykazuje większe zainteresowanie zabawkami i przysmakami kiedy zostaje sam.
Czytałam, że feromony nie działają na każdego psa, ale u nas zdały egzamin.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, ja mieszkam w USA i nie wiem, co i za ile dostępne jest w Polsce. Ja kupiłam dyfuzor + pierwszy wkład za $17 - podobno starcza na 4-6 tygodni przy ciągłym stosowaniu. Ja nie używam go non-stop, a tylko wtedy kiedy nie ma nas w domu (pn-pt). Trzeba włączyć min. 1h przed wyjściem z domu w pomieszczeniu, w którym będzie przebywał pies.
Mam ten produkt:
[url]www.amazon.com/DAP-Appeasing-Pheromone-Electric-Diffuser/dp/B00076KPPW[/url]

Wiele osób poleca zostawianie psa w klatce-transporterku na czas nieobecności w domu. Na początku wydawało mi się to nie bardzo fajne - takie więzienie... Okazuje się jednak, że na wiele psów działa to uspakajająco, po prostu czują się bezpieczne we własnej "norze". Moja sąsiadka ma pudelka-miniaturkę i problem był taki jak z Yoko. Trener polecił im to rozwiązanie i działa super: piesek uspokaja się i śpi. W necie można znaleźć mnóstwo "przepisów" na przyzwyczajenie psa do kennelka, no i jak ze wszystkim: dużo cierpliwości i miłości, ale to wiadomo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...