Jump to content
Dogomania

KORALIK: Pinczerkowaty czarnuszek -porzucony z różańcem na szyi...W CUDOWNYM DOMKU !!


Ulaa

Recommended Posts

[quote name='Ulaa']Normalnie nie uwierzycie co się dzieje :-o:multi::loveu:
Dzwoniłam do DT Koralika. Pani się tak zakochała, że chciałaby aby Koralik został!!! :multi::multi: Musi jeszcze "tylko" przekonać męża. Za 2-3 dni odezwie się.
Z radości nie spytałam jak Koralik ma napradę na imię :razz:[/quote]


świetna wiadomość:loveu:
A jak ten kolega stoi ze szczepieniami i kastracją?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiem tak. Mój duży TZ miał kiedyś taką kruszynkę. Świetnie się dopełniali. K@t@ czy TZ twój nie ma jakiś urodzin albo rocznicy? Koralik będzie slicznie wyglądał z czerwoną kokardą jako prezent. Działaj ciotka działaj :razz: a psiak i tak będzie spał po twojej stronie łóżka :eviltong:
Ps. Ja tak sobie kiedyś zakupiłam chomiczkę. Po prostu dałam TZ owi na urodziny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

oj, to wielka szkoda :-(
ja juz z wielka radoscia zakomunikowałam TZ, ze Koralik ma super domek, a on az odetchnął z ulgą :cool3:
nie chce go brac podstepem i stawiac przed faktem dokonanym.
Cały czas próbuje coś zdzialac, ale M jest nieugiety :(

Koralikowy domku odezwij sie !!!

Link to comment
Share on other sites

bea a co chcialabys wiedziec, Ulki na dogo jeszcze nie ma a tu tyle roboty na nia czeka jak zwykle,:angryy: Koralika umowe adopcyjna spisac, nastepnie rudaska i moja sunie szczeniaczka do domkow poodwozic i umowy popodpisywac. Malo ci jeszcze? Jutro zreszta tez upiorny dzien nas czeka. Ale to nie nowosc. Przywyklysmy juz do tego, oby tylko nasza Ewcia wyzdrowiala.

Link to comment
Share on other sites

mnie nie łatwo jest obrazić :eviltong: Lece na wasze wątki bo może ktoś na pierwszej stronie w tym ułamku sekundy wypatrzy.

Ewie jak najbardziej życze szybkiego powrotu do zdrowia.
A Pani Ado-jeje większej cierpliwości do upirerdliwych dogomaniaków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...