Jump to content
Dogomania

JUŻ W DOMKU:)pinczer średni -2mce, porzucony, ledwie uszedł z życiem.Kraków.


fochistka

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fochistka']no i wogóle co za tekst, ani me ani be tylko że kiedy może przyjechać...[/quote]

bo nie wszyscy traktuja psa tak jak my - niestety . Pan widać ma podejście do zwierza jak do przedmiotu.Zalicytował towar , i chciał odebrać, a nie chciało mu sie dokładnie czytac moze co w aukcji napisane.
Jak sprzedajesz np bluzke to nieprzeprowadzasz przecież kontroli przedsprzedażowej ani nic takiego. :shake:
Znam wiele osób o takim podejściu, dlatego o ile mnie to wkurza to juz nie dziwi, i sta pewnie takie zachownie faceta :angryy:

Black mam nadzieje, że Ci tego negatywa usuną:shake:.


[QUOTE] Piesek ma juz domek[/QUOTE]

:multi::multi::multi::multi::multi:

no to trzeba by chyba zmienić tytuł wątku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

On mówił, że wnuczki już się ucieszyły, i pytały kiedy piesek będzie. Ja rozumiem, że może faktycznie trzeba było usnąć tą aukcje... ale on nawet nie porozmawiał z nami, a negatywa dał na drugi dzień!!! Przesada:( Negatyw nie wazny, tylko czy teraz ktoś będzie u mnie na aukcjach patrzył na pieski, jak taki komentarz!:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']On mówił, że wnuczki już się ucieszyły, i pytały kiedy piesek będzie. Ja rozumiem, że może faktycznie trzeba było usnąć tą aukcje... ale on nawet nie porozmawiał z nami, a negatywa dał na drugi dzień!!! Przesada:( Negatyw nie wazny, tylko czy teraz ktoś będzie u mnie na aukcjach patrzył na pieski, jak taki komentarz!:([/quote]

bedzie , bedzie , nie martw sie na zapas...a pozatym nie kazdy siedzi 24 na dobe na nescie zeby z szybkościa wodospadu aukcje usówać. A Pan zapewne kupi psa na jakiejś giełdzie (jesli to typ człowieka jaki mi do glowy przychodzi)jako zabawke dla wnuczki, albo ochłonie i przemysli ...(wiem-mało prawdopodobne)
dobrze mu odpowiedziałaś ;)

Link to comment
Share on other sites

ja uwazam ze tylko idiota składa oferte kupna na aukcjii gdzie pisze ze pies szuka domu
Zreszta pozwole sobie skopiowac-
"[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=5][COLOR=#B10047][FONT=courier new,courier,mono][B]Aukcja jest wystawiona przez wolontariuszy, którzy nie pobierają żadnych opłat. Celem aukcji jest znalezienie domu dla pieska, a nie jego sprzedaż!"

[B][SIZE=4][COLOR=Black]powinnismy mu wspolczuc ze nie umie czytac[/COLOR][/SIZE][/B]

[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...