Jump to content
Dogomania

Malutki Przerażony Pepe.: ZASZYŁ SIĘ W KĄCIE i NIEWYCHODZI.: :(:(


amelka0

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kto nie ma pewności? nie ma sensu szukac dalej domu, przeciez od Ciebie az wieje ciepłem i miłością do zwierzaków, a psiak szybko się przyzwyczai do gromadki kolegów, w schronie to co innego tam kazdy do kazdego wrogo nastawiony, walcza o jedzenie, o zycie, o wszystko...
Ja jestem absolutnie za :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Idalia!
Ja mam tylko takie pytanie - Ty wychodzisz na spacer z 4 psami luzem,czy na smyczy?
I jeszcze jedno - w jakich okolicznościach wpadł pod samochód Twój pies o którym pisałas wczesniej?[/quote]KIEDY weszlam na chwile do slepu ajest to sklep w moim bloku sasiad wycofywal szybko samochod , i przejechal Bangusia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']KIEDY weszlam na chwile do slepu ajest to sklep w moim bloku sasiad wycofywal szybko samochod , i przejechal Bangusia[/quote]wychodze zawsze z4 psiaczkami , maluchy biegaj aluzem , Gorszek pabiannicki nawet nie umie chodzic na smyczy probowalam Gabi jest bardzo mnalutka , to moja puinczerka nawet nie ma na co zawiesic tej smyczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']wychodze zawsze z4 psiaczkami , maluchy biegaj aluzem , Gorszek pabiannicki nawet nie umie chodzic na smyczy probowalam Gabi jest bardzo mnalutka , to moja puinczerka nawet nie ma na co zawiesic tej smyczki[/quote] teren kolo mojego domu jest bespieczny , mieszkam tam 11 lat , pod blok nawet jest zakaz wjazdu , ale tacy oszolomy jak moj sasiad ,kazdy nawet dzziecko , mialoby wtedy klopoty , bangus czul sie bespieczny na swoim terenie , zyl ze m,na 11 lat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']teren kolo mojego domu jest bespieczny , mieszkam tam 11 lat , pod blok nawet jest zakaz wjazdu , ale tacy oszolomy jak moj sasiad ,kazdy nawet dzziecko , mialoby wtedy klopoty , bangus czul sie bespieczny na swoim terenie , zyl ze m,na 11 lat[/quote]mam wolol domu mnostwo zieleni , niezle tereny na spacery

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata25']Kto nie ma pewności? nie ma sensu szukac dalej domu, przeciez od Ciebie az wieje ciepłem i miłością do zwierzaków, a psiak szybko się przyzwyczai do gromadki kolegów, w schronie to co innego tam kazdy do kazdego wrogo nastawiony, walcza o jedzenie, o zycie, o wszystko...
Ja jestem absolutnie za :p[/quote] mysle ze pepina szybko by sie przekonal do domu ,

Link to comment
Share on other sites

No tak i nie mozesz mu nic za to zrobić,bo on zawsze wygra!
Na zasadzie,że pies był luzem!
Moja koleżanka z parku ma sprawe w sądzie,za to,ze jej pies uciekł z parku/nie wiadomo co mu odbiło!/ i wpadł pod samochód - psu na szczęście duzo sie nie stało,za to facetowi uszkodził chłodnicę,bo nie chcąć go przejechać skręcił na krawężnik.
I ona za to ma mu zwrócić koszty naprawy,pewnie by to zrobiła,ale facet pokazał fakturę na olbrzymią kwotę i o to się sądzą!
Już jej nie widuję,nie chodzi z psem do parku -nie wiem jak to sie dla niej skończyło!
Ale weź pod uwagę,że w okresie cieczek psy luzem często uciekają i wtedy nieszczęście!!
Ty masz wykastrowane wszystkie pieski?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']czuje sie jak ktos kto ma przystawiona lufe do plecow ,czy mam sie wycofac[/quote]

[SIZE=3]Kurcze no nie traktujmy tak Idali, chce dobra cioteczka przygarnąć do siebie bide, a Wy przesłuchoojecie ją jak przestępce... Rozumiem ze najpierw domek trzeba sprawdzic, ale z tej rozmowy zrobiła sie seria dziwnych i zniechęcających pytań[/SIZE] :shake:

Link to comment
Share on other sites

Beatko!
"Przesłu****emy",bo zwróciłam uwagę,na wczesniejszą wypowiedź Idalii,że jej pies zginął tragicznie i chciałam wiedzieć w jakich okolicznościach.
Osoby takie jak my,które mają choćby jednego psa wiedzą ile czasu trzeba poświecic jednemu,a co dopiero 4!!
A Idalia biorąc Pepe miałaby juz 5!!
Z jej ostatniej wypowiedzi zrozumiałam /może mylnie/,że jej pieski nie są wykastrowane i biegają sobie luzem!!
Ja mam swoje lata i za dużo już widziałam nieszczęść psich,spowodowanych przez beztroskę włascicieli!
Nic nie zatrzyma psa,gdy wyczuje cieczkę!!
Pewnie właściciele suczek nie przepadają za luzem puszczonymi pieskami Idalii!!

Link to comment
Share on other sites

A co jesli Idalia jest jego jedyną szansą a my swoja podejrzliwością itp. go tej szansy pozbawimy???:-( Przepraszam, moze nie mam racji, ale w takich sprawach trzeba delikatnie, juz nie raz bylam swiadkiem (jestem wolontariuszem w schronie) jak ludzie "napastowani" pytaniami z przerazeniem w oczach rezygnowali z psa... I mimo ze opiekunom w schronie chodzilo tylko o dobra psiaka to skutek byl odwrotny, bo potencjalni nowi wlasciciele rezygnowali.....Nie chcialabym aby w tym przypadku bylo podobnie:-(

Link to comment
Share on other sites

Nie może być tak,że chcemy za wszelką cenę wydać psa ze schroniska!
Przeciez tak bardzo sprawdzacie domki,więc chodzi mi o to,żeby Idalia zagwarantowała nam swoją odpowiedzialną opieka,że Pepe też nie wpadnie pod samochód z powodu nieodpowiedzialności włascicielki!
Musi nas zapewnić,że chroni swoje psy przed ucieczkami w okresie cieczek,lub,że pies będzie wykastrowany.
Oferuję pomoc finansowa na kastrację Pepe!!!
Tylko o to najbardziej mi chodzi!!!!
To,że ona będzie miała więcej pracy z piatym psem to tylko jej dobre serce za co z góry dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Nie może być tak,że chcemy za wszelką cenę wydać psa ze schroniska!
Przeciez tak bardzo sprawdzacie domki,więc chodzi mi o to,żeby Idalia zagwarantowała nam swoją odpowiedzialną opieka,że Pepe też nie wpadnie pod samochód z powodu nieodpowiedzialności włascicielki!
Musi nas zapewnić,że chroni swoje psy przed ucieczkami w okresie cieczek,lub,że pies będzie wykastrowany.
Oferuję pomoc finansowa na kastrację Pepe!!!
Tylko o to najbardziej mi chodzi!!!!
To,że ona będzie miała więcej pracy z piatym psem to tylko jej dobre serce za co z góry dziękuję!!![/quote]Jestem wstrzasnieta , Waszym zachowaniem , wsciekloscia , napastliwoscia , , nikomku z niczego nie bede sie tlumaczyc , szok , tyle lat miallam psy , od zawsze nawet doroslemu moze zdarzyc sie wypadek , biedny Pepe , tak chcialam ci pomoc , to szok , , naglosnie to wszedzie , w mediach gdzie pracuje , w prasie , na calej dogomanii , tak bardzo chcialm pomoc psinie , , w swojej napaastliwosci przekroczylyscie pewna granice , a szcze go,lnie Ty Epe , za kogo sie uwazasz , to jakis koszmar

Link to comment
Share on other sites

Droga Idalio!
Dlaczego uważasz,że Cię napastuję? Po prostu zadałam Ci normalne pytania,jako odpowiedzialna posiadaczka niestety tylko jednego psa!
Za kogo sie uważam?
Za dogomaniaczke,która chce wiedzieć czy Pepe bedzie u Ciebie bezpieczny!
Nie odpowiedziałaś jak wygladają spacery Twoich podopiecznych,jak również czy "panowie są kastrowani,a suczka sterylizowana!!
Bo owszem można mieć więcej niż jednego pieska,ale po pierwsze do odpowiedzialnego właściciela nalezy zapewnienie podstaw bezpieczeństwa!
Ponadto prawidłowe wyżywienie i wizyty u weta takiej gromadki trochę kosztuje,więc może chciałabyś jakiejś pomocy w tym zakresie- też o tym nie pisałaś,a może potrzebna?
Nie irytuj sie tak bezpodstawnie,bo ja grzecznie sie do Ciebie odnoszę i chodzi mi o dobro psa,a nie Twoje przewrażliwienie!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...