Jump to content
Dogomania

SARA - moja wymarzona sunia


Selenne

Recommended Posts

  • Replies 660
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=darkslateblue]Przepraszam, ale miałam problemy z komputerem, dopiero teraz udało mi się przysiąść[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]Na szczęście okazało się, że to nic groźnego :jupi:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]Weterynarz powiedział, że to albo po szczepienie (A Sara jest w połowie Włoszką i ma bardzo delikatną skórę xD), ablo się o coś walnęła (a częśto lata za psami albo z ringo i wpada nieraz w jakieś gałęzie)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]Ale wszczepiła się w nas pazurami, że jej przypadkiem nie kłaść na stole, że wet jej przypadkiem nie dotknął. A trzęsła się jak galareta.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]W końcu wyszło na to, że musimy ją kilka rasy masować w to miejsce, podszczypywać itd. Żeby się rozeszło i żeby nie zrobił się krwiak[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]Całe szczęście. Bo już miałam czarne myśli...Wyobrażałam sobie jej pogrzeb i wogóle... Pfu! Pfu! Wypluwam te słowa![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halgre58']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No to my tu wszyscy czekamy, a tu patrzę - a ty jesteś u Dindka na galerii :D Ale jak widzisz - wszystko dobrze się skończyło :multi::multi::multi:
Bardzo się z tego cieszę :Cool!:[/quote]

[B][COLOR=darkslateblue]A jak ja! :cool3:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']heyo wam dzis;p[/quote]

[B][COLOR=darkslateblue]Witanko. Zaraz do Was lecę[/COLOR][/B]

[quote name='deer_1987']dobrze ze to nic powaznego[/quote]

[COLOR=darkslateblue][B]Też się cieszę. Do Was też zaraz lecę ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkslateblue]Podczas wgrywania fot coś mi się zacięła, to znów ich nie mam xD[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]Ale postaram się je jakoś nieługo jeszcze raz zgrać.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]Dziękuję za miłe słowa itp[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]Sara wygłaskana i wycałowana[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkslateblue]To miło, ale zdjątek nie ma xD[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]Zaraz do Was wpadnę.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]Zdjęcia staram się zgrywać codziennie, ale coś mam albo z kompem albo z aparatem i znikają. Jeszcze jutro sprubuję innym sposobem[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]To miło, ale zdjątek nie ma xD[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkslateblue]Zaraz do Was wpadnę.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkslateblue]Zdjęcia staram się zgrywać codziennie, ale coś mam albo z kompem albo z aparatem i znikają. Jeszcze jutro sprubuję innym sposobem[/COLOR][/B][/quote]

Jak to znikają to zapisz je na twardy dyski,
albo odrazu z aparatu na fotosik wklejaj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...