Jump to content
Dogomania

Moja ukochana banda ;) Bullowata,kot i dwa szczury ;) str 34 nowe foty!!


Angel_

Recommended Posts

[QUOTE] Hej aNiOlEcEk! (uuffff, żeś se nika wybrała )
Po furciaczkowej trafiłam do kłębka czyli do Ciebie, ale masz wspaniałą bandę!Fajne piechy, fajny kocio i jeszcze scurek i do tego fajna pańcia co fajnie pisze. Baaardzo mi się tu podoba, będę wpadać![/QUOTE]

AśkaK :loveu: Nick jest straszny, wiem! Założyłam go rok temu i biłam do admina, żeby mi zmienił na taki co ma m na innych forach - Angel_, ale póki co lipka :shake:
ja tak zawsze na dogo wpadałam na chwile jak sprawa byla, ale zaczynam sie zadomawiac :diabloti: Idzie mi powoli bo tutaj jest tyle watkow, ze nie nadarzam :crazyeye: Prosze jak mozesz daj watek do swojej galerii bo zanim znajde :shake: :cool3:

Ha! Wyszło na 1 strone i znalazłam :cool3: Zaraz zrobie najazd :cool3:

Miło mi, że Ci się podoba, zapraszamy, zapraszamy " Gość w dom, Bóg w dom" :cool3: :D

[QUOTE]
Ooo, i mamy coś wspólnego!
Ja tylko czekam na taki "spam".[/QUOTE]

Ojojoj jak bedzie nowy aparacik to nie nadąrzycie z oglądaniem :cool3: A troche tego mam do fotografowania :cool3:

Buziaki i chyba dobranoc, bo kurcze muli mnie a jutro wczesnie trza wstac i isc walić skruche na uczelnie jak się nic nie umie.. :mad: :evil_lol:

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aNiOlEcEk']
ja tak zawsze na dogo wpadałam na chwile jak sprawa byla, ale zaczynam sie zadomawiac :diabloti: Idzie mi powoli bo tutaj jest tyle watkow, ze nie nadarzam

Ojojoj jak bedzie nowy aparacik to nie nadąrzycie z oglądaniem :cool3: A troche tego mam do fotografowania :cool3:

Buziaki i chyba dobranoc, bo kurcze muli mnie a jutro wczesnie trza wstac i isc walić skruche na uczelnie jak się nic nie umie.. :mad: :evil_lol:

:loveu:[/quote]

Zobaczysz ze sie uzaleznisz od dogo:evil_lol: chyba wszyscy to przerabiaja:lol:

doczekac sie niemoge tych obiecanych foteczek:loveu:

dobranoc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aNiOlEcEk']ja tak zawsze na dogo wpadałam na chwile jak sprawa byla, ale zaczynam sie zadomawiac :diabloti: Idzie mi powoli bo tutaj jest tyle watkow, ze nie nadarzam :crazyeye: [/quote]
Wprawisz się, wprawisz!:evil_lol:Jeszcze szybciej niż się tego spodziewasz! "Dogo wciąąąąga".:diabloti::evil_lol:

[quote name='aNiOlEcEk']Miło mi, że Ci się podoba, zapraszamy, zapraszamy " Gość w dom, Bóg w dom" :cool3: :D[/quote]
Hihi, my też witamy!:lol:


[quote name='aNiOlEcEk']Ojojoj jak bedzie nowy aparacik to nie nadąrzycie z oglądaniem :cool3: A troche tego mam do fotografowania :cool3:[/quote]
Widzę że dręczy nas ta sama mania!:diabloti::lol: Ja trochę ostatnio przystopowałam ale kiedyś...:evil_lol:

[quote name='aNiOlEcEk']Buziaki i chyba dobranoc, bo kurcze muli mnie a jutro wczesnie trza wstac i isc walić skruche na uczelnie jak się nic nie umie.. :mad: :evil_lol:

:loveu:[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Będę trzymać kciuki! Mnie czeka to samo!:lol:Dobranoc!

Link to comment
Share on other sites

A ja własnie u furciaczka zrobiłam rachunek sumienia w którym to doszłam do wniosku, że wyjde na tym wszystkim tak samo czy pojde na uczelnie czy tez nie :diabloti: A zdecydowanie kladac sie spac w okolicach tych godzin poznonocnych wole ta druga opcje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hmmm..

a) to dopiero zaliczenie ćwiczeń :-o

b) ja wiem co to- to przeklęte zadania których nie umiem :angryy:

c) facet jest tak wredny że moze sie wkurzyc moją pusta kartka i chciec wpisac mi to brzydkie 2 do mojego pieknego indeksu :mad: A ja jeszcze chce chwile powalczyc :D

d) jutro wraca moj TŻ z 4 dniowej delegacji i ja juz nie mysle o niczym :oops: :loveu:

e) odkąd pracuje w takim systemie 4/3 nie moge wogole niczym sie zajac... I to jest chyba moj problem w tym wszystkim :-(

Link to comment
Share on other sites

No patrz, mój też w delegacje jeździ!:mdrmed: I jakoś dziwnie odczuwam to samo :roll:- nic się kupy nie trzyma, kiedy go nie ma, a jak jest to ja znowu muszę się na nowy tryb przestawić i znowu nic sensownego nie jestem w stanie zrobić.

A gdzie ty kochana studiujesz hmm?:cool3:
A wiesz że ja na magisterskie to właśnie na zootechnikę się wybieram..?:loveu:

Hmm, rzeczywiście masz mocne argumenty!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja ogólnie to jestem z Rumi ( Trójmiasto ;) ) od dwóch latek mieszkamy w Bydzi bo tu dostalismy sie na zootechnike na ATR ( teraz UTP 8) ). TŻ od wakacji dostał fajna prace i przechodzi na zaoczne, a aj jak widac, potworze semestr :D ale z tych studiow za nic nie zrezygnuje, bo moze dadza mi szanse na weterynare lub chociaz technika wet. :cool3:

A aparacik moze za tydzien moze pozniej :cool3: Maly kredycik sie szykuje na spalte karty kredytowej to wezmemy wiecej na nowy telewizorek i moj aparacik :cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nieee no, my też mamy kredytową do spłaty.:evil_lol:

Myślałam że może w W-wie siedzisz teraz na sggw, to byśmy się spotkały.:loveu:Bo ja na sggw właśnie.:roll:Rolnictwo. Wiem, wiem, no koments :evil_lol:, nie znoszę swojego kierunku studiów.:diabloti: Dobrze że na zoo. mogę się przenieść!
Wy razem z TZtem studiujecie?! Ale wam fajnie!:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aNiOlEcEk']ja ogólnie to jestem z Rumi ( Trójmiasto ;) ) od dwóch latek mieszkamy w Bydzi bo tu dostalismy sie na zootechnike na ATR ( teraz UTP 8) ). TŻ od wakacji dostał fajna prace i przechodzi na zaoczne, a aj jak widac, potworze semestr :D ale z tych studiow za nic nie zrezygnuje, bo moze dadza mi szanse na weterynare lub chociaz technika wet. :cool3:

A aparacik moze za tydzien moze pozniej :cool3: Maly kredycik sie szykuje na spalte karty kredytowej to wezmemy wiecej na nowy telewizorek i moj aparacik :cool3: :loveu:[/quote]

z Rumi powiadasz:cool3: Pol zycia w redzie spedzilam:evil_lol::lol:

oj szkoda ze dopiero za tydzien te foty:-(

Link to comment
Share on other sites

Nie ja tu zaraz popadam na cyce :D :D :D
Ta z Redy, ta praktycznie zmojego kierunku i z karta kredytowa do spłaty, patrze i nie wierze :D :D

Ha mało tego wam powiem. Ja jestem z Rumi, moj TŻ z Wejherowa ( fur bedzie wiedziała jak to blisko :diabloti: ). Poznalismy sie na rok przed matura, razem sie do niej uczylismy, razem dostalismy sie na te same studia, na ta sama specjalnosc, BA nawet w jednej grupie bylismy dwa lata :D teraz poszedl i ja sie ogarnac nie moge :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aNiOlEcEk']Nie ja tu zaraz popadam na cyce :D :D :D
Ta z Redy, ta praktycznie zmojego kierunku i z karta kredytowa do spłaty, patrze i nie wierze :D :D

Ha mało tego wam powiem. Ja jestem z Rumi, moj TŻ z Wejherowa ( fur bedzie wiedziała jak to blisko :diabloti: ). Poznalismy sie na rok przed matura, razem sie do niej uczylismy, razem dostalismy sie na te same studia, na ta sama specjalnosc, BA nawet w jednej grupie bylismy dwa lata :D teraz poszedl i ja sie ogarnac nie moge :([/quote]

Interet jest wlasnie takim miejscem gdzie zdazaja sie zaskakujace sytuacje:loveu:
Jak tak dalej pojdzie to okaze sie ze Aska naprawde jest moja daleka rodzina... to juz by bylo przegiecie:evil_lol::evil_lol::loveu:

Czyli spora czesc zycia z Tz spedzilas:lol: fajnie masz:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Podsumowanie :D

Furciaczek:

-jak ja zawsze chciala studiowac weterynarię :loveu:
-mieszkała w Redzie ! :-o
-Ma rodzine w Bydzi :evil_lol:
-Sunia jej TŻ ma na imie Dharma :loveu:


AśkaK
-Ma TŻ w delegacji :D
-Kocha robić fotki :loveu:
-Jest na bliskim kierunku a zmierza na taki jak mój :loveu:
-Ma karte kredytową do spłaty jak my :D

Toż to takie rzeczy w gwiazdach zapisane były :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aNiOlEcEk']Nie ja tu zaraz popadam na cyce :D :D :D
Ta z Redy, ta praktycznie zmojego kierunku i z karta kredytowa do spłaty, patrze i nie wierze :D :D[/quote]
No mówię, zbiegów okoliczników jak mrufkuff!:evil_lol::lol:

[quote name='aNiOlEcEk']Poznalismy sie na rok przed matura, [/quote]
Ooo, ja też TZ na rok przed maturką poznałam, w czerwcu 24-ego w moje imieniny.:lol::loveu:Tylko do matury razem nie podchodziliśmy...bo on trochę starszy.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Może i nie aż taką sporą, ale będąc z nim dzien w dzien tak się do jego ciągłej obecności przyzwyczaiłam,że teraz te 4 dni bez niego to dla mnie katorga :( bez kitu siedze całe dnie przed kompem i wegetuje do tego czwartku kidy wraca.. :( Ludzie jak od pocatku znajomosci widzieli sie raz na pare dni - lub znam takich co raz na tydzien to sie dziwią.. Ale taka prawda dzyń w dzyń razem i tu nagle taki totalny zwrot.. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aNiOlEcEk']Podsumowanie :D

Furciaczek:

-jak ja zawsze chciala studiowac weterynarię :loveu:
-mieszkała w Redzie ! :-o
-Ma rodzine w Bydzi :evil_lol:
-Sunia jej TŻ ma na imie Dharma :loveu:


AśkaK
-Ma TŻ w delegacji :D
-Kocha robić fotki :loveu:
-Jest na bliskim kierunku a zmierza na taki jak mój :loveu:
-Ma karte kredytową do spłaty jak my :D

Toż to takie rzeczy w gwiazdach zapisane były :D[/quote]
Hahaha, idelane podsumowanie Anioleczek!:evil_lol::lol: (a jak ty masz na imię droga kobieto?:biggrina:)
Dodaj do tego jeszcze, że ja z furciakową mamy to samo nazwisko.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aNiOlEcEk']Podsumowanie :D

Furciaczek:

-jak ja zawsze chciala studiowac weterynarię :loveu:
-mieszkała w Redzie ! :-o
-Ma rodzine w Bydzi :evil_lol:
-Sunia jej TŻ ma na imie Dharma :loveu:


AśkaK
-Ma TŻ w delegacji :D
-Kocha robić fotki :loveu:
-Jest na bliskim kierunku a zmierza na taki jak mój :loveu:
-Ma karte kredytową do spłaty jak my :D

Toż to takie rzeczy w gwiazdach zapisane były :D[/quote]

dodaj ze ja tez kocham focic:loveu:
i kredytowke mam do splaty:evil_lol: (przeklete zoologi:lol:)

nio i o nazwisku to juz Asia wspomniala:lol:

Link to comment
Share on other sites

Za dużo, za dużo jak na jedną noc moje kochane :D :D
zostawmy jakies zbiegi na kolejne nocki :D
chociaż ja zazwyczaj az taki marek nocny nie jestem- możecie sobie dopowiedzieć czyja to wina :cool3:

Ciekawe czy będziemy mieli jutro futrzanych gości - może TŻ wracajac do domu wezmie dwie psinki ktore aż do gdanska z namiby pojechaly :cool3:

uwaga zaczynam odczuwac coś na kształ zmęczenia :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...