Jump to content
Dogomania

Ring Staffików - Katowice'04


staff-ka

Recommended Posts

Ach ! To tych nie widzialam jak dzielnie walczy Andrzej z B.BARDOT BUldożer na BiS JUNIOR GR.III - no,no,no :D

Myśmy też dopatrzyli się p.Andrzeja, a wczoraj rozmawiałam z Panią Ewą i potwierdziła, że to on.

Natomiast muszę powiedzieć Staff-ka, że gratulowałam sukcesu Bambera również P.Ewie na co odpowiedziaa, że jest bardzo dumna, i że waśnie oprócz właściciela to i hodowcy powinno się pogratulować.

I tu się z nią zgadzam, bo przecież są jakoś sentymentalnie związani z psami, które od nich wyszli.

Dlatego Gratuluje wszystkim hodowcom

Link to comment
Share on other sites

BossTone nawet mnie nie złość - to ja codziennie wchodze(limit internetowy juz wyrtaciłam - Paweł chce mi łeb urwać 0X ) a ty oswiadczysz,że NIE!!!!! Psiakośc z pudrowanymi nosami - w życiu nie martwiłam sie czy mi przypadkiem nie widać pryszczy w ringu, najistotniejsze jest aby zwierz , którego prezentuje wypadł jak najlepiej i jak sa jakieś przeswity na skórce - to jemu robie "zabiegi kosmetyczne " :D

Wrzucaj szybko te fotosy :angel: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lapis dziekuje za gratulki, oczywiście,ze hodowca ma BARDZO ISTOTNY WPŁYW NA JAKOŚĆ WYSTAWIANYCH PSIAKÓW !!!! .Ale z kolei z drugiej strony ,gdyby nie taki zagorzały wielbiciel POKAZÓW PSICH PIĘKNOŚĆI - jak ja, to taki RAPID mógłby tylko siedzieć w domciu na kanapie i ładnie przybierać na wadze.Bo ile jest sprzedawanych WYSOKIJ KLASY zwierzat i przepraszam" pierdza w kanapę" zamiast sie pokazywać Swiatu :( :( :( :(

A i hodowca na tym traci - NIE MA MU ZA CO POGRATULOWAĆ :cry:

Domniemam,ze Twój Staffior jest po OFF SPRING I DUDUSIU oczywiście ??!!!

Link to comment
Share on other sites

OOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drinking:

To to ja rozumiem !!!!!!!!!!!!!!!!

Tak właśnie wygląda nasza LAYDUŚKA :bigok:

NIech Cie uściskam :buzi:

Jak Tomek zobaczy to pewnie mianuje ćię najlepszym fotografem świata.

Masz u mnie :beerchug: , chyba że wolisz :pepsi:

Jeżeli byłoby to możliwe to prześlij nam zdjęcia duśki na pocztę!

Zgóry wielkie dzięki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

A jakże, słoneczko. W piatek w Katowicach była piękna pogoda, niestety już w sobotę, przy okazji molosów lało :(

Carry ty mnie nie denerwuj :evilbat: , byłem i w piątek i w sobotę polując na Wasze foty. Miałabyś prawdziwą sesję. :wink:

Aparat hp photosmart 945, jak się w dwa dni robi >300 zdjęć, to coś zawsze wyjdzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

lapis dziekuje za gratulki, oczywiście,ze hodowca ma BARDZO ISTOTNY WPŁYW NA JAKOŚĆ WYSTAWIANYCH PSIAKÓW !!!! .Ale z kolei z drugiej strony ,gdyby nie taki zagorzały wielbiciel POKAZÓW PSICH PIĘKNOŚĆI - jak ja, to taki RAPID mógłby tylko siedzieć w domciu na kanapie i ładnie przybierać na wadze.Bo ile jest sprzedawanych WYSOKIJ KLASY zwierzat i przepraszam" pierdza w kanapę" zamiast sie pokazywać Swiatu :( :( :( :(

A i hodowca na tym traci - NIE MA MU ZA CO POGRATULOWAĆ :cry:

Domniemam,ze Twój Staffior jest po OFF SPRING I DUDUSIU oczywiście ??!!!

Staff-ka zgadzam się z Tobą w 100, a nawet w 1000%, że nawet najładniejszego psa można zapuścić i to zależy od właściciela tylko i wyłącznie.

Może ubrałam to w złe słowa, ale chodziło mi o to, ż hodowcy od których mamy nasze psy też cieszą się z sukcesów psów które poszły od nich w świat.

Oczywiście jeżeli są to normalni hodowcy, a psy trafią do "maniaków" zakochanych w swoich psach, chcących się nimi "chwalić" - uważam to za zaletę.

Ja jestem maniaczką i z utęsknieniem, ale i ze strachem czekam na pierwszą wystawę Lapidła.

A co do rodziców to masz rację Lapis jest po OFF SPRING I DUDUSIU

Link to comment
Share on other sites

BossTone fotki wporzo,ale moja to chyba robiles w biegu :lol: .Mimo wszystko wielkie dzieki

Hehe.. z dużej odległości, stałem obok sędziego :D

A mogłem Carpaccio złapać, jak siedział pod krzesłem Twojej żony/dziewczyny. I burczał na jakiegoś widza chcącego go namolnie głaskać

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś pisałam, że brązowe staffiki nie zabardzo mi się podobają (ale w tedy widziałam tylko jedno zdjęcie).

Dzisiaj po obejrzeniu zdjęć mgd_y zmieniam zdanie, to są naprawdę ładne psy, a ja jestem głupia, że na podstawie jednego zdjęcia coś ocenialam. W zasadzie to powinnam ocenić fotografa, który je zrobił - patałach (oczywiście ten od nieudanego zdjęcia, a nie mgd_a).

Dlatego właściciele brązowych faffików sorki.

Link to comment
Share on other sites

lapis - jade od góry

Czarno-bialy CARPACCIO Sirius

VICTORIA Buldożer

Uśmiechnieta TORRIDA KASKARINDA Staff-Ka

i najprawdopodobniej dwa Mendogi :roll: (te rudzielce)

Owszem niektóre "kolorowe" sa SUPER ,ale te dwa niekoniecznie sa super :wink: ,moze kolor maja ciekawy :)

BossTone jeszcze raz OGROMNE PODZIĘKOWANIA :angel: :angel: za fotosy !!!!!!!!!!!!!!!! :D

I nie omieszkam podziekować także mgd_a :angel: !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Staff-ka.

Co do koloru, to ja zakochana jestem :iloveyou: w czarnych i pręgowanych faffikach, i tego nie zmienię.

Natomiast te zdjęcia pozwoliły mi na inne spojrzenie na "kolorowe".

Nie mam zamiaru oceniać tych psów, bo się poprostu na tym nie znam, natomiast te rudzielce wyglądają całkiem inaczej niż ten którego zdjęcie ja widziałam, i miałam wrażenie, że koło stafika to ten pies nawet nie leżał, a za to szybciej przy jakimś kundelku przy budzie (nie obrażając kundelków).

Link to comment
Share on other sites

Carry ty mnie nie denerwuj , byłem i w piątek i w sobotę polując na Wasze foty. Miałabyś prawdziwą sesję.

to nie ma byc moja sesja sesja Malenstwa 8) Raz mnie zlapali ale wiecej sie bede starac nie dac :evil:

A jesli moge wiedziec to czemu jeden z tych brazowych fafikow ma takie uszy ? :roll:

A brazowe mi sie podobaja pod warunkiem ze to brazowy soczysty i nasycony a nie wygladajacy jak sprany .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...