Jump to content
Dogomania

Anioły i Demony


lolka75

Recommended Posts

[quote name='lolka75']czesc Agacia:loveu:

oj chyba sie zalamie bo zostalam zganiona na samojedowym forum:evil_lol:... normalnie dziecinada:evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: dawa co Ci napisali :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zauważywszy Ciebie znowu na stronie o Samoyedach, napisałam na "chacie", że dziwię się, po co regularnie przeglądasz forum Samoyedowe, skoro niedobrze robi się Tobie na widok ..., że to, co teoretycznie Tobie potrzebna, to skrupulatnie "wyczytujesz", a potem na dajesz upust swojej niechęci do nas na innym forum.
Napisałam również, że tak, jestem złośliwa, ale jakiej reakcji oczekiwałaś w sutuacji, gdy nowy forumowicz "objedzie" na innym forum jedyne jak na dzisiaj źródło konkretnych informacji na temat rasy, że jest beee, bo ktoś kiedyś komuś (kto nota bene nawet nie raczył się przedstawić) nie odpowiedział na dosyć obszernym i trudnym temacie ???? Funkcjonujemy na tym forum od kilku lat, znamy się niemalże wszyscy, a kto nas nie zna osobiście, to dosyć szybko to nadrabia przy najbliżeszej okazji ... chociażby na wystawie ... tak jak to zrobiłą "beza", która poprostu na Klubówce podeszła i się przedstawiła i porozmawiała z nami przy ringu.

A tak na marginesie .. zarzucasz nam funkcjonowanie jako kółko wzajemnej adoracji nasączone wzajemną niechęcią, rywalizacją i złośliwością ... a temat na DOGO "[B]Maxina I Borys (czekajac na wyro) [/B]" to niby co jest ??? To jest Twoje kółko wzajemnej adoracji ;) .. na którym nota bene kilka stron temu dosyć nieprzychylnie wyraziłaś się o hodowcach swojego BORYSA .... . Ciekawe, czy podobałoby im się, gdyby kiedyś się gdzieś za jakiś czas doczytali jakimi epitetami ich określiłaś ... .

To bardzo fajnie, że masz Samoyedy, że mają u Ciebie jak przysłowiowy "pączek w maśle", spędzą z Tobą długie lata pełne milości i oddania .... ale z drugiej strony uważam, ze jest to nie fair, że czytasz forum Samoyeda, czerpiesz z niego informacje oparte o nasze doświadczenia i obcowanie z rasą zdecydowanie dłużej niż Ty, a potem tak swobodnie nas krytykujesz ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']nie da sie skopiowac bo sprytnie napisala na chacie:evil_lol:
chyba bede miala przesr.ane:evil_lol:
czesc dziewczynki:loveu::multi:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no toś se nagrabiła w świecie arystokracji :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia']Zauważywszy Ciebie znowu na stronie o Samoyedach, napisałam na "chacie", że dziwię się, po co regularnie przeglądasz forum Samoyedowe, [COLOR=red]skoro niedobrze robi się Tobie na widok[/COLOR] ..., że to, co teoretycznie Tobie potrzebna, to skrupulatnie "wyczytujesz", a potem na dajesz upust swojej niechęci do nas na innym forum.
Napisałam również, że tak, jestem złośliwa, ale jakiej reakcji oczekiwałaś w sutuacji, gdy nowy forumowicz "objedzie" na innym forum jedyne jak na dzisiaj źródło konkretnych informacji na temat rasy, że jest beee, bo ktoś kiedyś komuś (kto nota bene nawet nie raczył się przedstawić) nie odpowiedział na dosyć obszernym i trudnym temacie ????[COLOR=red] Funkcjonujemy na tym forum od kilku lat, znamy się niemalże wszyscy,[/COLOR] a kto nas nie zna osobiście, to dosyć szybko to nadrabia przy najbliżeszej okazji ... chociażby na wystawie ... tak jak to zrobiłą "beza", która poprostu na Klubówce podeszła i się przedstawiła i porozmawiała z nami przy ringu.

[COLOR=red]A tak na marginesie .. zarzucasz nam funkcjonowanie jako kółko wzajemnej adoracji nasączone wzajemną niechęcią, rywalizacją i złośliwością ... a temat na DOGO "[B]Maxina I Borys (czekajac na wyro) [/B]" to niby co jest ??? To jest Twoje kółko wzajemnej adoracji ;) [/COLOR].. na którym nota bene [COLOR=red]kilka stron temu dosyć nieprzychylnie wyraziłaś się o hodowcach swojego BORYSA[/COLOR] .... . Ciekawe, czy podobałoby im się, gdyby kiedyś się gdzieś za jakiś czas doczytali jakimi epitetami ich określiłaś ... .

To bardzo fajnie, że masz Samoyedy, że mają u Ciebie jak przysłowiowy "pączek w maśle", spędzą z Tobą długie lata pełne milości i oddania .... ale [COLOR=red]z drugiej strony uważam, ze jest to nie fair, że czytasz forum Samoyeda, czerpiesz z niego informacje oparte o nasze doświadczenia i obcowanie z rasą zdecydowanie dłużej niż Ty, a potem tak swobodnie nas krytykujesz[/COLOR] ...[/quote]

po pierwsze nigdy nie napisalam ze mi sie robi niedobrze na czyjkolwiek widok... nadinterpretacja?

znacie sie wszyscy ale po postach na samojedowym forum widac jak sie "kochacie".... niestety sa osoby wolace samotne spedzanie czasu niz takie znajomosci
a co do podchodzenia i przedstawiania sie to raczej mam trudno, bo jak moze zauwazylas, mieszkam za granica

jesli to moje kolko wzajemnej adoracji to co Ty tu robisz?
przez caly okres istnienia mojego bloga nie pojawilas sie ani razu. Czy Twoje pojawienie sie tutaj to wynik ukrytego sledzenia co sie dzieje na blozku i szukania taniej sensacji, czy moze jakis cynk, ze lolka smiala ruszyc nieznoszace krytyki arystokratyczne towarzystwo


od hodowcow Borysa to wara bo mimo ze napisalam ze sa aroganccy w ocenie wlasnej hodowli to wczesniej caly czas pisalam jakimi sa fajnymi i PRZYJAZNYMI ludzmi. A co moze ze szczerego serca wyslesz na mnie do nich donos?:p

umowmy sie ze ja daruje sobie Wasze tak [B]cenne[/B] informacje i nie bede zanieczyszczac samojedowego forum moja beszczeszczaca osoba a Ty daruj sobie moje kolko wzajemnej adoracji

pozdrawiam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a to od kiedy wchodzenia na jakiekolwiek fora jest zakazane :crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]Lolka lej na arystokracje ...oć do plebejuchów :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
Alcia...sto razy wole plebejuchow:loveu::multi:
moje kochane plebejuchy:loveu::calus:

kurcze...chyba potrzebna mi byla taka daweczka adrenalinki bo czuje sie jak nowonarodzona:evil_lol:
musze chyba wyslac list z podziekowaniami do kadziumii:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]po pierwsze nigdy nie napisalam ze mi sie robi niedobrze na czyjkolwiek widok... nadinterpretacja?[/QUOTE]

no tak, przecież to było o okropnym towarzystwie w którym nie masz ochoty mieć do czyniena ...
ale zaraz , zaraz jako to było ... ktoś tutaj się już raz powoływał na wspólne cechy narodowe ... była generalizacja, to następna może być nadinterpretacja ...

[QUOTE] jesli to moje kolko wzajemnej adoracji to co Ty tu robisz?
przez caly okres istnienia mojego bloga nie pojawilas sie ani razu. Czy Twoje pojawienie sie tutaj to wynik ukrytego sledzenia co sie dzieje na blozku i szukania taniej sensacji, czy moze jakis cynk, ze lolka smiala ruszyc nieznoszace krytyki arystokratyczne towarzystwo[/QUOTE]

gdybyś jeszcze nie zauważyła .. to użytkownikiem DOGO jestem troszkę dłużej niż Ty, a to ze nie piszę w każdym temacie, nie oznacza, że nie śledzę ich w miarę systematycznie ;) i wybacz ale istnieje wiele innych pobudek z których przeglądam dział o psach gr.V.
wybacz, ale tak jak do mnie odniosłaś szukanie taniej sensacji ... to nietrafione ... aczkolwiek skoro skłonna jesteś mnie posądzić o takie motywy, to jak mam rozumieć Twoją bytność na Samoyedowym forum ;). Ponoć kolejną naszą cechą narodową jest "mierzenie innych własną miarą: ;).

[QUOTE] znacie sie wszyscy ale po postach na samojedowym forum widac jak sie "kochacie".... niestety sa osoby wolace samotne spedzanie czasu niz takie znajomosci
a co do podchodzenia i przedstawiania sie to raczej mam trudno, bo jak moze zauwazylas, mieszkam za granica[/QUOTE]
cóż, słowo pisane ma to do siebie, że ze względu na w/w (nad)interpretację może skrzywić obraz zdarzeń lub osób ... bardzo łatwo jest wówczas wydać osąd zwłaszcza za czyimiś plecami , aczkolwiek chyba należałoby się nad nim zastanowić jeśli ludzi nie poznało się osobiście i nie tkwi się w danej sprawie ...

[QUOTE]od hodowcow Borysa to wara bo mimo ze napisalam ze sa aroganccy w ocenie wlasnej hodowli to wczesniej caly czas pisalam jakimi sa fajnymi i PRZYJAZNYMI ludzmi. A co moze ze szczerego serca wyslesz na mnie do nich donos?:p[/QUOTE]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: no wiesz, różnych tez mogłabym sie spodziewać, ale tym razem chyba jednak przesadziłaś zarówno w formie jak i w treści ...

"arystokratyczne towarzystwo" - ciekawe określenie, aczkolwiek całkowicie nietrafione ... krytyka zaś jest rzeczą bardzo dobrą, a zwłaszcza, gdy prowadzi do czegoś konstruktywnego, a nie wypływa na zasadzie kolejnej przywary narodowej " dokopać bliźniemu" - jak to niedawno trafnie ujął w jednym ze swoich wywiadów Tomasz Lis ;).

[QUOTE] umowmy sie ze ja daruje sobie Wasze tak [B]cenne[/B] informacje i nie bede zanieczyszczac samojedowego forum moja beszczeszczaca osoba a Ty daruj sobie moje kolko wzajemnej adoracji[/QUOTE]

no i kto tutaj nie znosi krytyki ?:razz:
nikt nigdy nie stwierdził że coś czy kiedykolwiek zbeszcześcilaś swoją osobą ... poprostu uważam, że używając w swojej autoryratywnej wypowiedzi tak wymownych słów w większości o perioratywnym znaczniu wobec osówb hodujących Samoyedy w Polsce postąpiłaś bardzo niesprawiedliwie ...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/1253.html"]kadziumia[/URL] w Polsce istnieje podobno COŚ takiego jak wolność słowa i wyznania nawet :grins: więc myślę , że kazdy może sobie tutaj pisać co uważa za stosowne ....wszakże ty też to czynisz :p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/1253.html"]kadziumia[/URL] w Polsce istnieje podobno COŚ takiego jak wolność słowa i wyznania nawet :grins: więc myślę , że kazdy może sobie tutaj pisać co uważa za stosowne ....wszakże ty też to czynisz :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Oczywiście , tak jest w Polsce ...
ciekawe tylko jakbyście się poczuli, gdyby na innym forum "objechano" i mało sympatycznie sklasyfikowano Was, Uzytkowników/Uczestników tematu "[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f711/maxina-borys-czekajac-na-wyro-78335/index217.html#post11159836"][COLOR=#000000]Maxina I Borys (czekajac na wyro)[/COLOR][/URL] " ?

Kiedyś maiłam sobie 2 Samoyedki ... teraz mam ich więcej, jeżdżę sporo na wystawy i od niedawna jestem hodowcą, który również uczestniczy w forum Samoyedowym ... zatem epitety użyte do opisania w/w forum i jego uczestników dotyczą również mnie.
Wybacz, ale czuję się tym urażona :angryy:.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]uwierz mi , że ja na początku też reagowałam inaczej teraz biorę sobie wszystko na luz ... mam bullowatego .:evil_lol:..więc wystarczyło ze poczytałam sobie na kilku forach jak Nas właścicieli widzą i piszą fora ozdobnych , fora ONków ... poza tym nie ma nawet solidarności wśród włascicieli ludzi tej samej rasy ...odczułam to na wystawach :roll: ... i aby swobodnie sobie móc oceniać skończyłam psiową karierę wystawową ... nie zagrażam nikomu i dałam sobie prawo do swojej ich oceny [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia']no tak, przecież to było o okropnym towarzystwie w którym nie masz ochoty mieć do czyniena ...
ale zaraz , zaraz jako to było ... ktoś tutaj się już raz powoływał na wspólne cechy narodowe ... była generalizacja, to następna może być nadinterpretacja ...



gdybyś jeszcze nie zauważyła .. to użytkownikiem DOGO jestem troszkę dłużej niż Ty, a to ze nie piszę w każdym temacie, nie oznacza, że nie śledzę ich w miarę systematycznie ;) i wybacz ale istnieje wiele innych pobudek z których przeglądam dział o psach gr.V.
wybacz, ale tak jak do mnie odniosłaś szukanie taniej sensacji ... to nietrafione ... aczkolwiek skoro skłonna jesteś mnie posądzić o takie motywy, to jak mam rozumieć Twoją bytność na Samoyedowym forum ;). Ponoć kolejną naszą cechą narodową jest "mierzenie innych własną miarą: ;).


cóż, słowo pisane ma to do siebie, że ze względu na w/w (nad)interpretację może skrzywić obraz zdarzeń lub osób ... bardzo łatwo jest wówczas wydać osąd zwłaszcza za czyimiś plecami , aczkolwiek chyba należałoby się nad nim zastanowić jeśli ludzi nie poznało się osobiście i nie tkwi się w danej sprawie ...


:crazyeye::crazyeye::crazyeye: no wiesz, różnych tez mogłabym sie spodziewać, ale tym razem chyba jednak przesadziłaś zarówno w formie jak i w treści ...

"arystokratyczne towarzystwo" - ciekawe określenie, aczkolwiek całkowicie nietrafione ... krytyka zaś jest rzeczą bardzo dobrą, a zwłaszcza, gdy prowadzi do czegoś konstruktywnego, a nie wypływa na zasadzie kolejnej przywary narodowej " dokopać bliźniemu" - jak to niedawno trafnie ujął w jednym ze swoich wywiadów Tomasz Lis ;).



no i kto tutaj nie znosi krytyki ?:razz:
nikt nigdy nie stwierdził że coś czy kiedykolwiek zbeszcześcilaś swoją osobą ... poprostu uważam, że używając w swojej autoryratywnej wypowiedzi tak wymownych słów w większości o perioratywnym znaczniu wobec osówb hodujących Samoyedy w Polsce postąpiłaś bardzo niesprawiedliwie ...[/quote]
ja i autorytatywnosc:evil_lol:
moze urazilam kilka osob niesprawiedliwa ocena generalizujac... ale moze i nie patrzac od strony pokrzywdzonych w obronie ktorych nikt nie stanal. Podobno biernosc to forma tchurzostwa.
Jest w Polsce kilka mniejszych hodowli, ktorych wlasciciele sa przesympatycznymi i chetnymi do pomocy ludzmi. Niestety nie maja w sobie pokladow zlosliwosci i buty ktora pozwolilaby im byc bardziej aktywnymi na forum i odpierac czesto niesprawiedliwe ataki. A dzieki nim wlasnie forum wiele by zyskalo.
Zdania co do forum nie zmienie. Forum jest niefajne. Juz sie wylogowalam zeby nikomu nie zawadzac. Niestety przeczytanaych na forum cennych informacji juz z mojej glowy nie wyrzuce zeby jednak stac sie fair... przepraszam:placz:
I pomimo Twojej dluzszej bytnosci na forach nie moge sie powstrzymac od malenkiej rady. Powsciagnij troszke jadowity jezorek i juz forum samojedowe nabierze ksztaltu forum milosnikow psow:roll:

Link to comment
Share on other sites

Alicjo, ja to na luz musiałam wrzucić juz przy pierwszym moim Samku, który szedł przez wystawy jak burza ... Lżywe posty na jego temat zahartowały mnie wystarczjąco ;)
Czytam różne rzeczy na temat Samoyedów i tutaj i ówdzie ... jednakże daleka jestem krytykowania i klasyfikowania ich autorów w/g mojego widzi mi się ... . Czasami coś uściślę ... aczkolwiek i to czasami wywołuje lawinę sprzeciwu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]uwierz mi , że ja na początku też reagowałam inaczej teraz biorę sobie wszystko na luz ... mam bullowatego .:evil_lol:..więc wystarczyło ze poczytałam sobie na kilku forach jak Nas właścicieli widzą i piszą fora ozdobnych , fora ONków ... poza tym nie ma nawet solidarności wśród włascicieli ludzi tej samej rasy ...odczułam to na wystawach :roll: ... i aby swobodnie sobie móc oceniać skończyłam psiową karierę wystawową ... nie zagrażam nikomu i dałam sobie prawo do swojej ich oceny [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Alutka ja nie wiedzialam co to znaczy miec psa rodowodowego, chciec wystawiac, myslec powaznie o kynologi, probowac kursow kynologicznych... i wlasnie jak nie wiedzialam to bylam zdrowsza. Teraz mnie przeraza to srodowisko tak w Polsce gdzie tylko sie czeka na potkniecie i kynologia jest...ze tak powiem...raczkujaca, tak i w Holandi, kraju niby wyzszej kynologicznej kultury, gdzie zwapniale organizacje trzymaja wszystko w lapach i gdzie kliki sa starsze niz gdziekolwiek indziej.
Ale myslalam ze forum gdzie moga spotkac sie nawet ci co maja "sobie dwa samojedy"a nawet jednego samojeda bedzie tak jakby oaza i miejscem gdzie laik dostanie odpowiedz na nawet glupie i powtarzane wielokrotnie pytanie. I gdzie nie bedzie spowiadany, wysmiewany, gdzie nie beda mu wytykane bledy czy brak zaznajomienia z historia forum. Ale dobra.... dla mnie to juz wlasnie historia.
A moze szkoda... moze ja, ta co ma tylko dwa samojedy i malo doswiadczenia, moglaby tez cos przekazac i cos doradzic:roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Lolka a masz juz to lozko bo sie nie doczytałam? Znasz Czeslawa Mozila? bo ja bylam na koncercie i mow brat pstykal fotki jak chcesz obaczyc to odezwij sie na gg to podam ci linka :) no i mialam z nim wywiad : D ale jak go nie znasz to nie bede sie publicznie nakrecac :D

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Lolka,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]i dalej się nie rozumiemy ... mi udzielasz rad ... a sama mniej lub bardziej świadomie nadajesz uszczypliwy ton swojej wypowiedzi .[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie wiesz również, że cześć tematów jest okrojona, zostały wykasowane naprawdę lżywe i wulgarne wręcz posty ... .[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]nie każdy czytający wie do końca, o czym tam jest mowa ...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]a dzięki mojemu jak to nazwałaś "jadowitemu" językowi i wsparciu innych hodowców udało nam się kilka rzeczy zrobić chociażby jeśli chodzi o zdrowie hodowanych psów.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]a co do tych mniejszych hodowli ... to jest tak:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]prowadzę powiedzmy dyskusję z Anią - Chatangą o chorobach oczu (jeden z tematów, który mamy od dawna na bieżąco i prywatnie konsultujemy go bardzo często... ale postanowiłyśmy ruszyć towarzystwo do myślenia i rozmowy, więc dajemy go na forum) ... a reszta hodowców siedzi i czyta z wybałuszonymi oczami, nie mają zielonego pojęcia o czym rozmawiamy ... ale nikt nie zapyta, nikt się nie włączy do rozmowy ... tylko siedzą i notatki robią (o czym nas informują po tym, jak Anka się w końcu wqrzy na bierność innych i wykasuje swoje posty). Ania jest zniesmaczona, ja puszczę "jadowity" komentarz ... no i wszyscy juz zapamiętają, że jeste(ś)m(y) beeee ... bo mamy wiedzę a złośliwie się nią z innymi podzielić nie chcemy ...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]I potem się dziwisz, że tylko wyniki wystaw są tematem dyżurnym na forum .[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cordia']Lolka a masz juz to lozko bo sie nie doczytałam? Znasz Czeslawa Mozila? bo ja bylam na koncercie i mow brat pstykal fotki jak chcesz obaczyc to odezwij sie na gg to podam ci linka :) no i mialam z nim wywiad : D ale jak go nie znasz to nie bede sie publicznie nakrecac :D[/quote]
Czesc Agatko:loveu:..nie mam jeszcze lozka, spimy na materacu jak kloszardzi:evil_lol:. Ale dzieki temu psiaki maja latwiejszy do nas dostep:evil_lol:. Odkad wywalilam stare wyro nie przespalam w calosci ani jednej nocy bo Borys ma kaprys bawic sie ze mna w srodku nocy. A ze dopomina sie o to gryzac mnie w noc to jest fajnie:roll:
Czesia Mozila uwielbiam. A aucie tylko on jest na tapecie ku sprzeciwowi reszty mojej rodziny. Cos panowie chyba nie trawia specyficznego traktowania slowem przez Czesia:evil_lol:. Dawa tego linka:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia'][COLOR=black][FONT=Verdana]Lolka,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]i dalej się nie rozumiemy ... mi udzielasz rad ... a sama mniej lub bardziej świadomie nadajesz uszczypliwy ton swojej wypowiedzi .[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie wiesz również, że cześć tematów jest okrojona, zostały wykasowane naprawdę lżywe i wulgarne wręcz posty ... .[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]nie każdy czytający wie do końca, o czym tam jest mowa ...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]a dzięki mojemu jak to nazwałaś "jadowitemu" językowi i wsparciu innych hodowców udało nam się kilka rzeczy zrobić chociażby jeśli chodzi o zdrowie hodowanych psów.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]a co do tych mniejszych hodowli ... to jest tak:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]prowadzę powiedzmy dyskusję z Anią - Chatangą o chorobach oczu (jeden z tematów, który mamy od dawna na bieżąco i prywatnie konsultujemy go bardzo często... ale postanowiłyśmy ruszyć towarzystwo do myślenia i rozmowy, więc dajemy go na forum) ... a reszta hodowców siedzi i czyta z wybałuszonymi oczami, nie mają zielonego pojęcia o czym rozmawiamy ... ale nikt nie zapyta, nikt się nie włączy do rozmowy ... tylko siedzą i notatki robią (o czym nas informują po tym, jak Anka się w końcu wqrzy na bierność innych i wykasuje swoje posty). Ania jest zniesmaczona, ja puszczę "jadowity" komentarz ... no i wszyscy juz zapamiętają, że jeste(ś)m(y) beeee ... bo mamy wiedzę a złośliwie się nią z innymi podzielić nie chcemy ...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]I potem się dziwisz, że tylko wyniki wystaw są tematem dyżurnym na forum .[/FONT][/COLOR][/quote]
Cos mi sie wydaje ze rozmawiajac w ten sposob jestesmy na najlepszej drodze do dogadania sie. Nareszcie mowisz do mnie jak do czlowieka. Teraz mozna popatrzyc na niektore aferki na forum przez palce i pryzmat tego co napisalas.
Ale nadal uwazam ze przydaloby sie na samojedowym forum wiecej serdecznosci mimo niesnasek i braku poparcia we wspomnianych akcjach. Co tu duzo mowic hodowla Twoja i Chatanga to najwieksze hodowle w Polsce wiec niestety na Waszych barkach spoczywa obowiazek reprezentacji samojedow w Polsce. A jak (moze w wyniku zniecierpliwienia biernoscia) cztya sie tak podszyte zlosliwoscia posty to naprawde budzi sie sprzeciw.
Nie chce sie tlumaczyc ani wybielac, ani podlizywac ani nic z tych rzeczy:roll::evil_lol:... ale spotkalo mnie w zyciu duzo zlego, wiele przykrosci i niesprawiedliwosci dlatego stawanie po stronie slabych, mniej wyszczekanych i delikatnych jest dla mnie naturalne i wrecz obowiazkowe, moze dlatego ze moge sie wypowiadac piszac, bo konfrontacja bezposrednia przywoluje traumy i hamuje.
Ale juz obiecuje ze nie bede sie wtracac, nikogo oczerniac, oceniac. Jak pisalam wylogowalam sie z forum.
I bardzo prosze kadziumio jesli chcesz rozmawiac na ten temat to moze przeniesmy sie na jkikolwiek komunikator bo ta rozmowa zostanie na forum a ja lubilam moj blozek jako spokojne i cieple miejsce:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']
Ale myslalam ze forum gdzie moga spotkac sie nawet ci co maja "sobie dwa samojedy"a nawet jednego samojeda bedzie tak jakby oaza i miejscem gdzie laik dostanie odpowiedz na nawet glupie i powtarzane wielokrotnie pytanie. I gdzie nie bedzie spowiadany, wysmiewany, gdzie nie beda mu wytykane bledy czy brak zaznajomienia z historia forum. Ale dobra.... dla mnie to juz wlasnie historia.
A moze szkoda... moze ja, ta co ma tylko dwa samojedy i malo doswiadczenia, moglaby tez cos przekazac i cos doradzic:roll::evil_lol:[/quote]

A czy ja muszę mieć ochotę po raz enty odpowiadać na to same nie ważne mądre czy głupie pytanie ?
Nie mogę odesłać kogoś do poprzednich tematów ?
Nie mam prawa zwrócić uwagi, że pisze swoje posty w nieodpowiednim dziale i wprowadza tym samym bałagan ?
Mnie od razu posądziłaś o nadinterpretację :-(... a sama jej nie zrobiłaś czytając pierwsze odpowiedzi na Twoje posty ? ...
Wiesz, jakoś przyzwyczailiśmy się do tego, że nabywców szczeniąt "wyposażamy" w podstawową wiedzę ... ale być może przeceniamy innych ... no i potem nie odpowiadamy na kolejne mniej lub bardziej infantylne pytania ...

spowiadany ... czy ja wiem? poprostu ja (i nie tylko ja) chciałabym wiedzieć komu udzielam informacji ... czy to przypadkiem nie kolejna odsłona sławnych państwa P., którzy to starają sie powrócić na forum z którego zostali jako JEDYNE dotąd osoby WYPROSZENI z powodu publicznego lżenia cudzych psów.

FORUM nie musisz lubić, nikt Tobie nie każe. Jeśli wiedza w nim zawarta w jakis sposób Ciebie wzbogacliła, to bardzo fajnie i zbyt pochopnie się wylogowałaś (aczkolwiek nadal nie będąc zalogowaną możesz czytać forum;) ).

Nie tylko Wy macie zdrowe podejście ... jest naprawdę wielu hodowców i to nie tylko tych "małych", którzy myślą i czynią rozsądnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']I bardzo prosze kadziumio jesli chcesz rozmawiac na ten temat to moze przeniesmy sie na jkikolwiek komunikator bo ta rozmowa zostanie na forum a ja lubilam moj blozek jako spokojne i cieple miejsce:-([/quote]

Też lubię ten blog (no troszke może mniej niż blog VADIRA, ale to z wiadomych względów ;) ) i dlatego go śledzę z różnym natężeniem od początku.

KONIEC rozważania Samoyedowego Forum :evil_lol:.

ps.
Anka jeszcze czasami "walczy z wiatrakami", mi się już (prawie) nie chce, wolę się skupić na swoich psach i swoich celach :razz:.

No właśnie, biała banda właśnie wpadła do domu (sztuk 5) i "drze ryja", że przecież już pora karmienia a ja nie przy hobokach z karmą tylko przy kompie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia']A czy ja muszę mieć ochotę po raz enty odpowiadać na to same nie ważne mądre czy głupie pytanie ?
Nie mogę odesłać kogoś do poprzednich tematów ?
Nie mam prawa zwrócić uwagi, że pisze swoje posty w nieodpowiednim dziale i wprowadza tym samym bałagan ?
Mnie od razu posądziłaś o nadinterpretację :-(... a sama jej nie zrobiłaś czytając pierwsze odpowiedzi na Twoje posty ? ...
Wiesz, jakoś przyzwyczailiśmy się do tego, że nabywców szczeniąt "wyposażamy" w podstawową wiedzę ... ale być może przeceniamy innych ... no i potem nie odpowiadamy na kolejne mniej lub bardziej infantylne pytania ...

spowiadany ... czy ja wiem? poprostu ja (i nie tylko ja) chciałabym wiedzieć komu udzielam informacji ... czy to przypadkiem nie kolejna odsłona sławnych państwa P., którzy to starają sie powrócić na forum z którego zostali jako JEDYNE dotąd osoby WYPROSZENI z powodu publicznego lżenia cudzych psów.

FORUM nie musisz lubić, nikt Tobie nie każe. Jeśli wiedza w nim zawarta w jakis sposób Ciebie wzbogacliła, to bardzo fajnie i zbyt pochopnie się wylogowałaś (aczkolwiek nadal nie będąc zalogowaną możesz czytać forum;) ).

Nie tylko Wy macie zdrowe podejście ... jest naprawdę wielu hodowców i to nie tylko tych "małych", którzy myślą i czynią rozsądnie :)[/quote]

co do czytania forum...to mam swoj honor (dziad ale z honorem:cool1::evil_lol:) a poza tym nigdy nie pcham sie tam gdzie mnie nie chca z jakiegokolwiek powodu
Chyba obojetne jest Tobie zakopywanie topora... Ale ja juz nie chce dalej tego ciagnac. Powiedzmy ze zmiekla mi rura:evil_lol:.
Ale mimo wszystko lepsze wyjasnienie doglebne nic niedopowiedzenia i wynikajace z nich nieporozumienia.
Ja w kazdym razie probuje zrozumiec:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...