Jump to content
Dogomania

Kolejna sierotka po śmierci pani!Marzy o tym,co było jej codziennością! za TM [*]


Mada:)

Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Bardzo mi przykro, niestety nie mogę jej pomóc ;-( mój psiak jest agresywny w stosunku do większych od siebie (a jest kurdupelkiem do pół łydki) i w dodatku mieszkam w bloku. Jejku żeby jakiś domek z ogródkiem sie znalazł, przecież ona taka ładniutka i spokojna jest!!!

Link to comment
Share on other sites

doskonale rozumiem, psy muszą się dogadywać :-(

a Kaja coś nie ma szczęscia, z allegro też zero zainteresowania

może ktoś skopiuje jej ogłoszenie na alegratkę? Ja tam nie jestem zalogowana

allegro Kaji:

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=602118664"][COLOR=#000000]Suczka Kaja, po smierci Pani czeka w schronisku! (602118664) - Aukcje internetowe Allegro[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cytrynko - a możesz napisać skąd jesteś i na którym piętrze mieszkasz w bloku?

Właśnie rozmawiałam ze schroniskiem, Kaja jest łągodna względem innych psów i suczek. Jeżeli chodzi o tylnie łąpki, to już po postu wiek, ale nie ma jeszcze choroby jako takiej, jest całkowicie sprawna, może po prostu tylko wolniej wstaje. [B]Aha, Kaja ze swoją byłą zmarłą Panią mieszkała w bloku.[/B]

Pracownicy mówią, że w jej wypadku są chętni zaryzykować - jeżeli Twój psiak jej nie zaakceptuje - Kaja może wrócić. Często psiaki potrzebują więcej niż jeden dzień, żeby się dogadać. Niestety może to być jej jedyna szansa na dom. W schronisku pieski krócej żyją niż w domu, a Kaja ma już 10 lat.

Jeżeli nie chesz ryzykować, bo znasz na tyle swoje psiaka, to też rozumiemy :-(

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiałam się przez święta, rozważając wszystkie za i przeciw, ale niestety dla mojego psa i dla mnie sunia jest za duża (czytając, że jej poprzednia właścicielka poruszała się o kuli myślalam, że to raczej mała nakolankowa sunia). Bardzo przepraszam, że wywołałam niepotrzebnie nadzieję i mocno trzymam kciuki, żeby udało się suni znaleść kochany domek

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

boję się, że ona się nie doczeka :shake: może ktoś jej zrobi allegratkę? Ja tam nie jestem zalogowana.

Tu jest jej allegro:

[url=http://www.allegro.pl/item640016499_psy_kaja_po_smierci_pani_czy_umrze_w_schronisku.html]Psy: Kaja po smierci Pani. Czy umrze w schronisku? (640016499) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...