Jump to content
Dogomania

/SOS/ Hawańczyk już w domu !!!!


Lucy*

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karmelku!
Dlaczego oszukałaś dziewczyny z TOZ-u?
W podanym przez Ciebie mieszkaniu nie przebywał,ani nie przebywa rzekomo maltretowany amstaff?
Chciałaś się wykazać swą opiekuńczościa w stosunku do zwierząt,robiąc sobie żarty?
Dziewczyny straciły czas,a mogły go wykorzystać na innego psa w potrzebie!!!
I pamietaj,że kontrola poadopcyjna może być w każdym czsie,nawet po roku,oczywiście niespodziewana!!
I tak zachowuje sie 39 letnia kobieta????

Link to comment
Share on other sites

wiesz co epe nikogo nie oszukałam moze sie pomyliłam numeru ale wiesz co mozesz do mnie przyjechac ja cie zaprowadze przeciesz ty tez mozesz sprawdzic bo przeciesz działasz na zecz zwieząt strasnie łatwo jest kogos osadzac napisz mi kiedy mozes przyjechacto cie zaprowadze tam jest pitt bull ze schroniska maltretowany wiesz ja nie musze się dowartosciowywac czekam na odpowiedz kiedy przyjedzies i ci udowodnie ze jest tam taki pies więc przestań mnie ciągle atakowac

Link to comment
Share on other sites

Karmelku!
Prosze sie udać do TOZ-u i rozmawiać z P.Gosia!
A ja nie jestem pracownikiem TOZ-u,tylko oni jeżdżą na interwencje zgłaszane przez ludzi.
Rozmawiałaś z Foksia i takie jej podałaś namiary i tak zostało zgłoszone do TOZ-u.
Jeśli pomyliłas adres to teraz idż i to "odkręć"!!! Lub zadzwoń!
A przy okazji zgłaszania Foksi,interesowały Cie procedury kontroli adopcyjnej,to nie rozumiem,przecież piszesz,że miałaś taką kontrole,gdy
chciałaś adoptować "swinkę" z Warszawy!

Link to comment
Share on other sites

chodziło o to ze oni wzieli sunie amstaffke ze shroniska która oddali po 3 lub 4 dniach a potem wzieli tego pitt bulla i nik się nie zainteresował dlaczego a co więcej oni mieli juz sunie starą amstaffke której teraz nie ma nie wiem co z nia zrobili a jak schronisko wydaje psa podobno gronej rasy to jest kontrola

Link to comment
Share on other sites

Widze ze zaczynacie byc niezbyt miele ale co jak co ;P karmelku nie powiemz ze epe atakuje innych ludzi... jest mila osobka i duzo robi na forum, nie zgodze sie z ejej niemilym osadzaniem... jak perzeczytalamwatek to... karmelku naprawde piszesz tak te postu ze troszke ciebie osadzaja tak jakos dziwniewychodzi... No ale jesli wyjasnisz to i pojdziesz do TOZu i podasz dobrynumer gdzie maja sie udac tobedzie OK ale narpierw sprawdz 3 razy zanim cos zglosisz bo ten czasmoglkosztowac jakiegos psa zycie...

Link to comment
Share on other sites

a dowiecie sie dzisiaj ja i moja mama biezemy dziewczyne do weta a oprocz tego dziewczyna super grzeczna czysta nie nabrudziła ani razu w domku była kąpana w specialnym szamponie bo ma łupiez wyczesana i odpchlona a pazury straszne wielkie będzie obcinanie u pani doktor no i dowiemy sie co to za guz ma na brzuchu bo to mi nie wygląda na przepukline to jest bardzo miękie tam jest jakaś woda ale wszystkiego się dowiemy pozniej ide z nią do pani doktor szydłowskiej bardzo dobry lekarz ona ma pod opieką mojego psa paka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karmelek']
[B][COLOR=blue]a dowiecie sie dzisiaj ja i moja mama biezemy dziewczyne do weta a oprocz tego dziewczyna super grzeczna czysta nie nabrudziła ani razu w domku była kąpana w specialnym szamponie bo ma łupiez wyczesana i odpchlona a pazury straszne wielkie będzie obcinanie u pani doktor no i dowiemy sie co to za guz ma na brzuchu bo to mi nie wygląda na przepukline to jest bardzo miękie tam jest jakaś woda ale wszystkiego się dowiemy pozniej ide z nią do pani doktor szydłowskiej bardzo dobry lekarz ona ma pod opieką mojego psa paka[/COLOR][/B] ;)
[/quote]
[B][COLOR=green]Karmalek cieszę, się, że malutka poza schroniskiem! napisz co z małą![/COLOR][/B]

[B][COLOR=magenta]i MODA PROSZĘ O PRZENIESIENIA NA JWD !!![/COLOR][/B]

[B][COLOR=magenta]PROSZĘ ZMIENIC TYTUŁ WĄTKU[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

tak sunia jest juz w domku wczoraj byłysmy u weta sunia jest przebiałkowana i teraz ma diete a oprocztego została pobrana krew i zeskrobiny skórne pazurki zostały obcięte bo chyba od urodzenia nikt się tym nie zajął została tez odrobaczona czekamy na wyniki i będzie rozmowa co do usunięcia tego guza sunia ma byc na razie na specialnej karmie z której skład wchodzi jagnięcina ale nie za bardzo chce to jeszcz prosze mi doradzic co mozna gotowacsuni na to przebiałkowanie bo wet powiedział ze nz razie to suche ale bajka nie chce to jeszcz doradcie
ps jak będą wyniki to więcej napisze

Link to comment
Share on other sites

Karmelku!
A czy wet na pewno stwierdził przebiałkowanie? Po pobycie w schronisku?
Przeciez wiadomo,że tam nie mogła zostać przebiałkowana,bo to byłoby kuriozum!
Moze dziewczyny Ci coś doradzą,albo zacznie jeść suche!
Mój Krystian /oczywiście ze schroniska/ też na poczatku nie chciał jeśc suchego /nawiasem mówiąc jagnięcina z ryżem firmy Purina/,chciał się chyba nacieszyć domowym,gotowanym dla niego jedzonkiem.
Może trzeba jej dawać mało mięska do ryżu lub makaronu,a więcej jarzyn?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...