Jump to content
Dogomania

BANGLAJ Tosa Inu poszukuje domu/ zostaje!


haker11

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bad_spirit']No to gratuluje sukcesu wychowawczego :)

W kwestii Banga.. problem widze w tym że on nie jest w schronie tylko w swoim ciepłym przytulnym domku i nie spodziewa sie że Państwo zrobili mu wała, że tak powiem.:cool1:[/quote]

Ale to moze byc i zaletą. bo przynajmniej nie zaznał bólu i cierpienia w schronie. A to mogłoby negatywnie wpłynąc na jego psychike.I wtedy dopiero mógłby być problem z wyprowadzeniem go na prostą. A co do właścieli to skoro chca sie go pozbyć, a pies to przeciez cżłonek rodziny, to widocznie wcale nie jest mu tam az tak dobrze.

Co do sukcesu wychowawczego, to ja nie odbieram tego jako sukces, cały czas pracujemy i wychowujemy, fakt, ze rezultaty sa i to jest w tym najcudowniejsze.

Pozdrawiam,
Nicol

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bad_spirit']Są jakieś wieści? gdzie właściwie jest ten piesek? gdzie można go zobaczyć teraz? czy ta Pani której nr jest podany chce go zaadoptować na dobre czy na tymczas??[/quote]

To juz ktos go chce? Z tego co widziałam to numer do właścicieli jest przy pierwszym poście, a może znów cos pokręciłam?

Nicol

Link to comment
Share on other sites

Bandi jest w Warszawie, nr do właścicieli jest w pierwszym poście! z TREGO co wiem narazie chętnych nie ma!
[/QUOTE]W kwestii Banga.. problem widze w tym że on nie jest w schronie tylko w swoim ciepłym przytulnym domku i nie spodziewa sie że Państwo zrobili mu wała, że tak powiem.:cool1:[/QUOTE]
Problem był by wtedy gdy Bandi wylądował by w schronie, prosto z cieplutkiego domu! Dzięki temu że właściciele Bandiego już powiedzieli że chcą psa oddać mamy czas na szukanie mu nowego kochająceo i odpowiedzialnego domu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haker11']Bandi jest w Warszawie, nr do właścicieli jest w pierwszym poście! z TREGO co wiem narazie chętnych nie ma!
[/quote]W kwestii Banga.. problem widze w tym że on nie jest w schronie tylko w swoim ciepłym przytulnym domku i nie spodziewa sie że Państwo zrobili mu wała, że tak powiem.:cool1:[/quote]
Problem był by wtedy gdy Bandi wylądował by w schronie, prosto z cieplutkiego domu! Dzięki temu że właściciele Bandiego już powiedzieli że chcą psa oddać mamy czas na szukanie mu nowego kochająceo i odpowiedzialnego domu![/quote]

Zgadzam się z Tobą w 100% Haker. Przynajmniej nikt go jeszcze nie skrzywdził i nie sprawil mu bólu. Szybciej zaufa obcej osobie, i i jego psychika nie jest skrzywdzona.

Nicol

Link to comment
Share on other sites

A ja znalazłam takie ogłoszenie:

36 | 2007-07-22
[B][URL="http://www.mojpupil.pl/kupie_psa"][B][COLOR=#800080]Kupię psa[/COLOR][/B][/URL] [/B]| Rasa: [B][B][URL="http://www.mojpupil.pl/psy-kupie-Tosa,326.html"][COLOR=#0000ff]Tosa[/COLOR][/URL][/B][/B]

| Rodowodowy: Tak


Miejscowość: [B]Wilczyce kolo Sandomierza[/B] Województwo: [B]Świętokrzyskie[/B]

Witam wszystkich!Jestem zainteresowany kupnem szczeniaka-psa,masci biszkoptowej lub czarnej,z miotu w okresie jesieni lub zimy.


[URL="http://www.mojpupil.pl/modules.php?name=Ogloszenia&op=wiadomosc&id=8446"][COLOR=#0000ff]Wyślij e-mail[/COLOR][/URL] | [IMG]http://www.mojpupil.pl/images/ikony/telefon.gif[/IMG] 513555954 | [IMG]http://www.mojpupil.pl/images/ikony/gg.gif[/IMG] 628537

No niby szczeniak,ale może warto zapytać..nawet przez g-g?
...no to tyle..jak narazie...Aha..noi nie wiem, czy jeszcze aktualne:razz:...sprawdzajcie;)

Pozdrawiam,Marlena

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ni[FONT='Times New Roman']e śl[FONT='Times New Roman']edz[FONT='Times New Roman']e cał[FONT='Times New Roman']ego wątku ...[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT='Times New Roman'][FONT='Times New Roman'][FONT='Times New Roman'][FONT='Times New Roman']Al[FONT='Times New Roman']e tak na szybko czy mog[FONT='Times New Roman']e go pol[FONT='Times New Roman']ecić dla rodziny z dużym ogrod[FONT='Times New Roman']em szukająch duż[FONT='Times New Roman']ego psa al[FONT='Times New Roman']e posiadających dzi[FONT='Times New Roman']eci.Czy Toś ni[FONT='Times New Roman']e prz[FONT='Times New Roman']ejawia agr[FONT='Times New Roman']esjii wob[FONT='Times New Roman']ec ludzi ?[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Ni[FONT=Times New Roman]e śl[FONT=Times New Roman]edz[FONT=Times New Roman]e cał[FONT=Times New Roman]ego wątku ...[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]Al[FONT=Times New Roman]e tak na szybko czy mog[FONT=Times New Roman]e go pol[FONT=Times New Roman]ecić dla rodziny z dużym ogrod[FONT=Times New Roman]em szukająch duż[FONT=Times New Roman]ego psa al[FONT=Times New Roman]e posiadających dzi[FONT=Times New Roman]eci.Czy Toś ni[FONT=Times New Roman]e prz[FONT=Times New Roman]ejawia agr[FONT=Times New Roman]esjii wob[FONT=Times New Roman]ec ludzi ?[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/quote]
Bandi już nie szuka domu! Zostaje ze swoją starą rodziną! Narazie mieszka z rodicami właścicielki(albo właściciela już nie pamiętam) ale jak właściciele zamienią mieszkanie na większe(już niedługo) Bandi do nich wraca!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...