Jump to content
Dogomania

Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.


Madziek

Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ależ skąd Ci Francusiu przyszło do głowy, że ja bym się miała gniewać? :p

Francuś ja mam tylko taką małą prośbę - może w aukcji lepiej nie pisać o tym uśpieniu. Już mu to na pewno nie grozi, a jak w gazecie by taki tekst to później byy nieprzyjemności...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek']ależ skąd Ci Francusiu przyszło do głowy, że ja bym się miała gniewać? :p

Francuś ja mam tylko taką małą prośbę - może w aukcji lepiej nie pisać o tym uśpieniu. Już mu to na pewno nie grozi, a jak w gazecie by taki tekst to później byy nieprzyjemności...[/quote]
oki jak sie tylko da to od razu zmieniam. :razz:

Juz zmienione ;)

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj na spacerku z kochanym Bastim :loveu: on jest taki słodki, kochany i mądry. Jakimś cudem podczas spaceru odczepiła się smycz i Baster zaczął latać luzem ( mam chyba pecha bo już po raz trzeci pies mi uciekł :shake:), spanikowana zaczęłam za nim wołać, odbiegł kawałek dalej , po czym kucnęłam zawołałam jeszcze raz a Basterek wrócił wprost w me ramiona :loveu: on jest przecudowny, taki grzeczny i usłuchany !!!!!Wtula się w człowieka całym swoim puchatym ciałkiem.
Tak bym chciała ,żeby znalazł domek !!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

po dłuższej przerwie wieści od Basterka:
wczoraj kochany Basterek był ze mną na dniach otwartych w Nowej Trybunie Opolskiej. jak jemu się tam podobało! był bardzo, ale to bardzo grzeczny :-) witał się z każdym i każdy go głaskał i czochrał i przytulał i mówił jakie ma pięęęknę oczy :loveu: a Basterek się popisywał i wywalał brzuszek to góry ;-) zwiedzał redację, a redaktorzy nawet specjalnie dla niego kupili kiełbachę:mdrmed: Baster bardzo lubi dzieci. W ogóle kogo on nie lubi?? Wszystkich kocha tym swoim cudnym psim serduchem. Tyle osób go zobaczyło, mam nadzieję, że w końcu ktoś go przygarnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek']po dłuższej przerwie wieści od Basterka:
wczoraj kochany Basterek był ze mną na dniach otwartych w Nowej Trybunie Opolskiej. jak jemu się tam podobało! był bardzo, ale to bardzo grzeczny :-) witał się z każdym i każdy go głaskał i czochrał i przytulał i mówił jakie ma pięęęknę oczy :loveu: a Basterek się popisywał i wywalał brzuszek to góry ;-) zwiedzał redację, a redaktorzy nawet specjalnie dla niego kupili kiełbachę:mdrmed: Baster bardzo lubi dzieci. W ogóle kogo on nie lubi?? Wszystkich kocha tym swoim cudnym psim serduchem. Tyle osób go zobaczyło, mam nadzieję, że w końcu ktoś go przygarnie...[/quote]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: mój kochany Basterek :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: cudowny, mądry, łagodny miś !!!!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']Bastuś do cholerki idź Ty już chłopie do domu !!!![/quote]
Dobrze powiedziane. [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon12.gif[/IMG] Do domu Bastek szybciorem. [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon11.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...