Jump to content
Dogomania

Timek, Fila[*],Ayo i Miya


sacred PIRANHA

Recommended Posts

rodzice mi wlasnie kazali przestac szkolic naszego psa, bo od kiedy znowu do tego wrocilam to on ich wogole nie slucha, powiedzieli ze zepsulam psa!! ja go zepsulam rozumiesz?
wszystko co ten pies umie to moja zasluga!!
on by nawet na smyczy normalnie nie potrafil chodzic gdyby nie ja! (ciagnal okropnie jak byl mlody)
ja juz nie wiem czy sie wsciekac czy plakac:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']O nie moja droga nigdzie nie pojedziesz:mad: Chora jestes i masz w domu siedziec!!! jeszcze gorzej sie zalatwisz a wtedy to juz w ogole nic nie zrobisz... przemecz sie jeszcze troche w wyrku i wtedy zacznij kombinowac.[/quote]
w jakim wyrku? ja jak siedze w domu bo jestem chora to mam posprzatac, zajac sie psem, babcia!!
dzis bylam w pracy pare godzin...i tak nie leze w lozku...jutro mnie na cmentarz ciagna bo trzeba pomnik wyczyscic a oni chorzy i zmeczeni sa...:roll:

Link to comment
Share on other sites

No niezle:shake:

To twoj pies wkoncu i ty powinnas decydowac czy go szkolic czy nie... rozumiem ze oni tez z nim mieszkaja itd ale tu najwazniejszy powinien byc chyba pies a nie czyjes samopoczucie itd:roll:

Najgorsze jest chyba takie czepianie sie i wypominanie, sama to przerabialam i wiem co czujesz...masakra po prostu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']w jakim wyrku? ja jak siedze w domu bo jestem chora to mam posprzatac, zajac sie psem, babcia!!
dzis bylam w pracy pare godzin...i tak nie leze w lozku...jutro mnie na cmentarz ciagna bo trzeba pomnik wyczyscic a oni chorzy i zmeczeni sa...:roll:[/quote]

heh... troszke mnie zatkalo przyznam:roll: Ale i tak prosze Cie nie jedz, na rowerze cie zawieje i gorzej sie rozwalisz:shake:

Niki a nie myslalas o tym zeby sie wyprowadzic? wiem ze latwo mowic, ale moze to jest jakies rozwiazanie?? od czasu kiedys ja sie wyprowadzilam mam duzo lepszy kontakt z rodzicami, dalej nie patrza zbyt przychylnie na to co robie ze swoim zyciem ale juz mi tak nie truja i mam swiety spokuj...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Niki a nie myslalas o tym zeby sie wyprowadzic? wiem ze latwo mowic, ale moze to jest jakies rozwiazanie?? od czasu kiedys ja sie wyprowadzilam mam duzo lepszy kontakt z rodzicami, dalej nie patrza zbyt przychylnie na to co robie ze swoim zyciem ale juz mi tak nie truja i mam swiety spokuj...[/quote]
ja o tym mysle juz od dawna...ale ja studiuje...wiec jak mam znalezc prace?...poza tym ja jestem sama samiutenka:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']na dziennych...ostatni juz piąty rok(obrot towarowy i obsluga celna)....ja nie mam duzo doswiadczenia ani zadnych papierow zeby zakladac taka szkole:([/quote]

Ostatni powiadasz... kochana narzekac to wszyscy potrafimy ( ja jestem w tym najlepsza:loveu:), wykozystaj ten rok maxymalnie... nie wiem jak to w Pl wyglada ale moze warto by pomyslec nad jakims kursem dla treserow albo cos takiego:cool3: Rok jakos sie przemeczysz jeszcze;)
Skonczysz studia, zrobisz sobie odpowiednie kwalfikacje, zdobedziesz jeszcze doswiadczenie w szkoleniu... a pozniej to juz tylko z gorki:loveu:
Nie mozesz sie poddawac...trzeba walczyc ile sie da, kombinuj a moze na cos wpadniesz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Ostatni powiadasz... kochana narzekac to wszyscy potrafimy ( ja jestem w tym najlepsza:loveu:), wykozystaj ten rok maxymalnie... nie wiem jak to w Pl wyglada ale moze warto by pomyslec nad jakims kursem dla treserow albo cos takiego:cool3: Rok jakos sie przemeczysz jeszcze;)
Skonczysz studia, zrobisz sobie odpowiednie kwalfikacje, zdobedziesz jeszcze doswiadczenie w szkoleniu... a pozniej to juz tylko z gorki:loveu:
Nie mozesz sie poddawac...trzeba walczyc ile sie da, kombinuj a moze na cos wpadniesz...[/quote]
ja tez nie wiem jak to wyglada w Polsce, niczego sie nie moglam dowiedziec:shake: myslalam ze moze jakas pomoc w szkole, podpatrywalabym chociaz...ale jedyna blisko jest w lublinie....ale oni nie sa zbyt chetni:shake:przynajmniej nie bylo w zeszlym roku...moze teraz sie cos zmienilo:)
jakbys sie dowiedziala czegokolwiek o jakichkolwiek kursach w tym zakresie to daj znac:)

Link to comment
Share on other sites

Mam mnustwo czasu wiec poszperam...
Tutaj z tego co wiem sa kursy korespondencyjne... co jakis tam czas jezdzisz na praktyke calodniowa i egzaminy... to troche takie nie dokonca bo tu chyba praktyka to podstawa ale papier masz...

Ja moge Ci przekserowac wszystkie materialy ze szkoly, podeslac DVD ktore juz przerobie itd...

zadzwon tam do Lublina napewno nie zaszkodzi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Mam mnustwo czasu wiec poszperam...
Tutaj z tego co wiem sa kursy korespondencyjne... co jakis tam czas jezdzisz na praktyke calodniowa i egzaminy... to troche takie nie dokonca bo tu chyba praktyka to podstawa ale papier masz...

Ja moge Ci przekserowac wszystkie materialy ze szkoly, podeslac DVD ktore juz przerobie itd...

zadzwon tam do Lublina napewno nie zaszkodzi;)[/quote]
bede bardzo wdzieczna za poszperanie, przekserowanie i podeslanie...do lublina to ja sie tam przejade...w koncu za tydzien tam bede na zajeciach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jedz a ja bede kciuki trzymac:loveu:

Spojz na to wszystko z tej pozytywnej strony... postaram Ci sie pomoc jak tylko bede potrafila, pamietaj ze masz u mnie wsparcie, mozesz sie wyzalic, wygadac, wyzyc i co tylko zechcesz... wiem ze tak na odleglosc to niewiele moge Ci pomoc i Cie wspierac... ale postaram sie

w kupie sila jak to mowia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']dzieki:) ja ide juz spac...chyba mnie goraczka lapie:(
dobrej nocy:) masz tam duzo towarzycha wiec nie zanudzisz sie...mam nadzieje ze ktos wytrzyma z toba do konca zamiast mnie:)[/quote]

Idz do wyrka i sie wygrzej pozadnie:loveu: i nie waz sie jutro jezdzic gdzies na rowerze:mad:

dobranoc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...