Jump to content
Dogomania

PILNE !!! SĄ FOTKI !!! Poznań - Koziegłowy - znaleziona SUCZKA HUSKY / ma dom


asar

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z tego co narazie wiadomo, suczka pojedzie w przyszłą sobotę do weterynarza na oględziny. Nie mam pomysłu co zrobić jeśli będzie w ciaży? Sterylka aborcyjna? Nie mam sumienia. Poczekać jak sięurodzą i wtedy uśpić? Nie mam sumienia...Wychować? Ehhh.... Kasy na sterylke tez nie mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']z tego co narazie wiadomo, suczka pojedzie w przyszłą sobotę do weterynarza na oględziny. Nie mam pomysłu co zrobić jeśli będzie w ciaży? Sterylka aborcyjna? Nie mam sumienia. Poczekać jak sięurodzą i wtedy uśpić? Nie mam sumienia...Wychować? Ehhh.... Kasy na sterylke tez nie mam.[/quote]

jasne ze to nie latwa decyzja zrobic za jednym zamachem sterylke i aborcje (jesli sa szczeniaki)..ale co bedzie jak sie maluchy urodza? gdzie pojda ,kolejne szukanie domkow...ciezko z jedym a tutaj szczeniaczki...
nic nie spekulujmy, sunka musi miec USG pokaze czy sa maluszki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']no tak też zrobię. Chyba skorzystam z usług jakiejś kliniki w p-niu. Pewnie to będzie kosztowało sporo, a ja nie mam kasy... po prostu nie mam.[/quote]

a moze jaki apel by pozbierac na USG? ne wiem ile biora weci za takie badanie...

Co myslice z tym apelem by zrobic USG malenkiej by sprawdzic czy ma mlode czy tez to falszywy alarm...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana S']a moze jaki apel by pozbierac na USG? ne wiem ile biora weci za takie badanie...

Co myslice z tym apelem by zrobic USG malenkiej by sprawdzic czy ma mlode czy tez to falszywy alarm...[/quote]


A czy coś na to wskazuje, że ona może być w ciąży?

Link to comment
Share on other sites

,Dokładnie to jest tak..że ja suki nie widziałam jeszcze. Zobacze ją dopiero w przyszła sobotę. Suczkęznalazła założycielka wątku, której obecnie złapać nie mogę nawet na gg. Później przejęła suczkę Shara, która ulokowała ją u rodzinki. Nasze mysli o ciązy sa tylko i wyłączie na podstawie tego, że to jednak suka biegajaca luzem i wszystko sięmogło zdarzyć. Chociaż oczywiscie niekoniecznie. Ja mam chętnąosobę, która z radością zaadoptuje Leylę. Ta kobieta miała adoptować moje suczki, ale kupiła dom z opóźnieniem. A teraz jest już gotowa zabrać jądo siebie. Tylko jak tu dać sukę...jak nie jestem pewna w jakim jest stanie? Nie chcę aby miała niespodziankę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala'],Dokładnie to jest tak..że ja suki nie widziałam jeszcze. Zobacze ją dopiero w przyszła sobotę. Suczkęznalazła założycielka wątku, której obecnie złapać nie mogę nawet na gg. Później przejęła suczkę Shara, która ulokowała ją u rodzinki. Nasze mysli o ciązy sa tylko i wyłączie na podstawie tego, że to jednak suka biegajaca luzem i wszystko sięmogło zdarzyć. Chociaż oczywiscie niekoniecznie. Ja mam chętnąosobę, która z radością zaadoptuje Leylę. Ta kobieta miała adoptować moje suczki, ale kupiła dom z opóźnieniem. A teraz jest już gotowa zabrać jądo siebie. Tylko jak tu dać sukę...jak nie jestem pewna w jakim jest stanie? Nie chcę aby miała niespodziankę.[/quote]


Halu, nawet jeśli sunia jest w ciąży, to pewnie w bardzo wczesnej i USG może jej i tak nie wykazać. A przecież nie ma sensu robić jej badań hormonalnych. Musisz uświadomić tę Panią, że jest jakieś ryzyko,że sunia jest w ciąży, ale nie możesz brać za to odpowiedzialności.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam własnie do poznańskiego schroniska. Pytałm czy nikt nie szuka naszej huszczynki. Pan który odebrał szukał chyba w jakichś papierach. I muszę przyznać ze wydawał sięprzejęty. Jednak powiedział, że nikt żadnej suczki nie szuka. Za to są jeszcze zgłoszone inne znaleziska huszczynkowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Dzwoniłam własnie do poznańskiego schroniska. Pytałm czy nikt nie szuka naszej huszczynki. Pan który odebrał szukał chyba w jakichś papierach. I muszę przyznać ze wydawał sięprzejęty. Jednak powiedział, że nikt żadnej suczki nie szuka. Za to są jeszcze zgłoszone inne znaleziska huszczynkowe.[/quote]

o matko...:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"MonikaP"']Bo taką ewentualność trzeba zawsze rozpatrywać, gdy suka biega luzem..., ale czy jakieś oznaki (nie wiem, powiększone sutki itp.) na to wskazywały?[/QUOTE]

Raczej wątpię by była szczenna. Ogólnie u suni wszystko ok. Tyle z mojej strony na razie.

Link to comment
Share on other sites

Ja tak tylko niesmialo spytam..... Czy przeszukalyscie wszystkie oglosznia na sieci o zagubionych husky? Pewnie tak ale tak tylko dla porzadku.. Sporo jest ludzi, ktorzy sa mniej biegli w internecie i wyszukiwarkach, ale czasem sami ogloszenia daja tak czy inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...