Jump to content
Dogomania

Głuchy foxterier. Jedzie! Jedzie do Niemiec!


Paulina87

Recommended Posts

Charly, moja miłość do Ciebie rośnie z każdym dniem :placz::placz::placz:


jest piaty, ale września ;););)
hmm... trzeba forum przejrzeć...

ale skoro się kręci :D
boże, Pysiu....

Charly, a pani pewnie nie ma takiego telefonu żeby można jej było foty przesłać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:iloveyou::iloveyou:

acha, teraz jest wrzesien..no tak....Kurcze to troche za dawno czy nie....
kręci się w kólko i w ogole dziwnie się zachowuje...Jest bialy w łaty...

Kto tam może pojechać? kto jest na miejscu lub w poblizu. ja sprawdze mapę pomocy, ale moze w nocy jakis piłanin;) się tu objawił..

Edit: skoro sierpien, to czemu jest na kwarantannie? hm....nie rozumiem..
MIla kobita to byla ale strasznie malo czasu miala i bardzo zly zasieg tam w tym schronie. na ich stronie interetowej nie wiedzialam takiego foksika. jeden jest, ale to nie on. Ona mowila ze maja kilka..

Jesli ktos moze fotki wyslac...moj telefon nie wiadomo czemu nie wysyla zdjec..

Link to comment
Share on other sites

zaraz zaraz
mowisz 6 sierpnia!!!
przeciez jest juz wrzesien, wiec wczoraj czy miesiac temu...juz mi serce stanelo

Charly czy wczoraj go przyjeli?

grzebie nadal w mapie dogo...

kwarantanna wiec chyba wczoraj
Jesli to on trzeba uruchomic wszystkie mozliwe kanaly by go wydali!
powtorka z Pinio nie jest potrzebna!

bywalo to mozliwe w innych schroniskach, ze pod odpowiedzialnoscia ze trtzeba leczyc czy cos takiego
brazowa moze podpowie jeakas sztuczke

ale co z ta data!???

Link to comment
Share on other sites

kobita powiedziala 6 sierpnia, ale powiedziala tez, ze na razie nikomu go nie wydaja, bo jest na kwaraantannie. nie wiem tez czy ona mnie slyszała, bo pokrzykiwala caly czas, ze nic nie rozumie. To moze byc, ze z moim telefonem jest cos nie tak, bo ostatnio tez tak mialam.

Kto może tam zadzwonic jeszcze raz i kto ma funkcjonujący telefon z aparatem?:oops:

Ok Mru podaje numer. napisz najpierw sms i popros zeby odpisala jakby co. choc lepiej byloby zadzwonic

mnie tez sie wydaje, zejej sie cos pokrecilo, albo ja zle zrozumialam, bo co drugie slowo przerywalo...

697 994 888

Link to comment
Share on other sites

wyslalam sms do[COLOR=SeaGreen][B] [COLOR=Lime]Estery[/COLOR][/B][/COLOR] z Bydgoszczy

1/ dziala tam w schronisku - moze akurat jakies kontakty
2/ moze kogos zna z Pily prywatnie

czekam na wiadomosc od niej

1/ czekam na wiad. od beluli tez pytalam, czy kogos nie zna w PILE

aha to jest [B]SZAMOCIN[/B] a nie [I] Szmocin[/I] chyba?

Link to comment
Share on other sites

czytalam w drugim watku ze psy z Szamocina odwozone sa do Jedrzejewa
Z Jedrzejewa byl zabrany do adopcji ponad rok temu Krawat bokser
Aga i Theta miala kontakt komorkowy / ja tez ale w starym gg wpisane hmm juz wylecialo/ do pracownicy, ktora tego krawata wydawala.Bardzo sympatyczna dziewczyna

Charly jesli masz kontakt do Agnieszki moze maja telefon jeszcze do tej dziewczyny - niech ona tez sprawdzi..o ile ten w Pile do nie Pysio
hmmm 6 sierpnia cos tu nie gra
zaraz sprawdze jeszcze w watku Krawata...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']na razie tylko napiszę niestety
i jak odpisze to wysle foty
przejrze forum żeby w datach sie zorientować[/quote]

mam nadzieje ze to cos da. choc mysle ze trzeba bedzie kogos znalesc kto tam pojedzie. Jakos nie umialam wzbudzic w tej pani entuzjazmu...Musialabym chyba popracowa w schronisku, zeby to zrozumiec. no nic...to co czekamy jak zwykle...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Obserwuję wątek Pysia od samego początku, ponieważ zabił mi się ten piesio w serce jak mało który. Nie odzywałam się do tej pory, bo nie jestem zwolenniczką samego hopania. Wolę pomagać "namacalnie". Ale to co zrobiła C.V. mnie po prostu PRZEROSŁO i zmusiło do odzewu!

Życzę C.V. z całego psio i kocio-lubnego serca, żeby ją w życiu ktoś potraktował równie bezdusznie, pierfidnie i nieodpowiedzialnie z pełną świadomością swego czynu!!! W życiu nie widziałam tak nieodpowiedzialnej osoby i aż jest mi żal...że na kogoś takiego wyrasta "młode pokolenie". Jako osoba na co dzień obcująca z prawem, postaram się zrobić wszystko by znaleźć podstawy nie tylko faktyczne, ale prawne do tego by poniosła odpowiedzialność za to co zrobiła (bo nie wierzę, w alergię babci, gniew rodziców, miłość do Pysia i wszystkie inne tego typu bzdury, jak pewnie większość z was)! Na początek jednak jestem za jak najszybszym potraktowaniem jej "czarnymi kwiatkami"!!!

Ufam całym sercem, że piesio jaki się odnalazł w schronisku to Pysiulek, który już niedługo trafi do swojego wymarzonego domu (mam nadzieję, że przefiltrowanego na wskroś, z pełnymi namiarami i umową) i zapomni o tym strasznym epizodzie z jego życia.

A Ty Paulinko NIE OBWINIAJ się!!! Zrobiłaś bardzo dużo, a na pewno chciałaś jeszcze więcej przede wszystkim dobrego dla Pysia. NIe Twoją jest winą, że ludzie potrafią być tak nieodpowiedzialni i w dodatku skzetnie to maskować! Teraz najważniejszy jest powrót Pysiolka - całego i zdrowego.

3mam mocno mocno kciuki za Was dziewczyny i za Pysia.

P.S. Proszę wybaczcie moje emocje i wydźwięk powyższej treści, ale po historii Xanta już mi nerwy puściły...a z drugiej strony, milczeniem zgadzamy się z tym co ma miejsce. Ja się nie zgadzam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']czytalam w drugim watku ze psy z Szamocina odwozone sa do Jedrzejewa
Z Jedrzejewa byl zabrany do adopcji ponad rok temu Krawat bokser
Aga i Theta miala kontakt komorkowy / ja tez ale w starym gg wpisane hmm juz wylecialo/ do pracownicy, ktora tego krawata wydawala.Bardzo sympatyczna dziewczyna

Charly jesli masz kontakt do Agnieszki moze maja telefon jeszcze do tej dziewczyny - niech ona tez sprawdzi..o ile ten w Pile do nie Pysio
hmmm 6 sierpnia cos tu nie gra
zaraz sprawdze jeszcze w watku Krawata...[/quote]

Tu jest numer do Jędrzejewa. proszę WAs zadzwoncie, bo moj telefon naprawde szwankuje mocno.
0-67) 216 5750; kom.0.800 160 707


Edit: w ogole Pixie znalazlam w necie zbior adresow i numery telefonow do wszystkich schronisk w Polsce. Tak mysle, czy na dogo cos takiego juz jest i jesli nie gdzie by to umiescic. na mapie dogo? czy zrobic osobny wątek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Tu jest numer do Jędrzejewa. proszę WAs zadzwoncie, bo moj telefon naprawde szwankuje mocno.
0-67) 216 5750; kom.0.800 160 707


Edit: w ogole Pixie znalazlam w necie zbior adresow i numery telefonow do wszystkich schronisk w Polsce. Tak mysle, czy na dogo cos takiego juz jest i jesli nie gdzie by to umiescic. na mapie dogo? czy zrobic osobny wątek[/quote]


Charly chyle czola dzialasz ekspresowo!:loveu:
szybciej niz moj gmail...:mad:
wystukalam wlasnie w gmailu poszukiwania maili w sprawie transportu Krawata..i znalazlam tez telefon do Jedrzejewa...

Tel. (0-67) 255 80 73 lub 0 695 199 080
hmmm troche rozbiezne ale juz dwa no i 0-67 sie zgadza
nie mam stacjonarnego wcale niestety
sprobuje na komorke

[B]p.s. [/B]
co do adresow schronisk [B]taka zakladka jest w zalozeniach /w trakcie tworzenia/ w Mapie pomocy dogo[/B] oraz [B]zakladka wolontariusze / nasi/ w schroniskach w Polsce[/B]

napisz do [B]Dog master [/B]prosze, czy jej sie to przyda, czy tez juz ma jakis inny link

na dogo jest po prostu watek o schroniskach i wszystkich aktualizacjach, nowych schroniskach etc etc zalozony przez kogos z Poznania aktualizopwany sukcesywnie przez dogomaniakow, cos na wzor Mapy Pomocy Dogo weterynaryjnej

Link to comment
Share on other sites

mnie wlasnie tez non stop siada internet. przed chwila tez kurczaki. Mru- rozumiem ze kobita nie odpisala? taki troche brak zaangazowania, ale moze praca w schronisku tak dziala.

Potrzeba kogos z autem, kto mieszka w poblizu i moglby pojechac.Acha- mowisz pixi ta dziewczyna od Agi. napisze do Agi w takim razie.

ps. jesli zaraz znikne, to dlatego, bo internet mi siądzie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']mnie wlasnie tez non stop siada internet. przed chwila tez kurczaki. Mru- rozumiem ze kobita nie odpisala? taki troche brak zaangazowania, ale moze praca w schronisku tak dziala.

Potrzeba kogos z autem, kto mieszka w poblizu i moglby pojechac.Acha- mowisz pixi ta dziewczyna od Agi. napisze do Agi w takim razie.

ps. jesli zaraz znikne, to dlatego, bo internet mi siądzie..[/quote]

1/ Estera nie zna niestety nikogo w PIle

2/ Belula zna kogos w Czaplinku bedzie na gg za ok 30 minut:roll:
jak daleko jest Czaplinek od Pily? kto to sprawdzi szybciutko?

3/ wylapalam kogos z Pily w naszej klasie:crazyeye: - napisalam gg do Macka Lipca z Pily z informacja o co chodzi i proszac by sie odezwal jak tylko na gg bedzie, czy moze pojechac do schroniska i sprawdzic czy to jest Pysio

4/ zaraz zadzwonie do Szamocin :crazyeye:by sie upewnic czy tam nie ma PYSIA
tzn ze od 3 sierpnia moze juz byc w kategorii zaginionych a ja zrozumialam ze dopiero co zaginal
tzn ze moglismy nie miec przez miesiac informacji o tym ze pies np jest w schronisku..hmmm
placze mi sie w glowie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

kochane jesteście:lol:. Tylko boje sie boje sie ze to nie on. to pixie juz sprawdzam tę odległosc

edit:czaplinek- piła 65 km

tylko tych czaplinków chyba wiecej jest.ale jesli to ten pobliski, to 65 km


[COLOR=slategray]ps. Mru:) wiesz co mi wyskoczylo w necie jak wpisalam czaplinek? [/COLOR]

[COLOR=#708090]wyskoczylo mi, że "chaplinek ma wreszcie domek":):)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

to cos chyba nie ten Czaplinek:shake: , ja znalazlam gdzies kolo Drawska Pomorskiego?

[B]Gdzie Rzym a gdzie Krym?:crazyeye:
chyba ze jest jeszcze jakis inny [COLOR=Red]Czaplinek[/COLOR]:cool1:...

[/B]w necie wyrzuci wszystkie Czaplinki, a ja na piechote...:roll:

Telefon w Szamocinie nie odpowiada, bede probowala znowu
Moze ten drugi, tzn ta podana przez Ciebie komorka..
a moze Aga ma nowy numer do tej dziewczyny z Jedrzejewa

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny zanim jeszcze przeczytałam Wasze posty zadzwoniłam do Piły. Pani powiedziała że od 6 sierpnia mają foxa, ale gdy opisałam charakterystyczne objawy Pysia powiedziała mi że to raczej nie jest ten.
Więc ja już nic nie rozumiem.
Dzwonił ktoś do Jędrzejewa, czy mam zadzwonić ??

Link to comment
Share on other sites

no patrz. a mi mowila ze tak ze jest dziwny, ze się kreci. tylko nie wie czy głuchy:-( szkoda:-(

I to dziwne jest wszstko. bo skoro dzwonilas przede mna, to czemu ona musiala sie rozlaczyc, zeby sprawdzic od kiedy on tam jest. przeciez powinna byla juz wiedziec....

nie to nie ma sensu. musi ktos tam jechac. pixie ja bym zrobila screenshot tej odleglosci z tym czaplinkiem i pilą, al enie wiem jak. ktos mi juz raz mowil i mi nie wyszlo...

Link to comment
Share on other sites

Charly ja dzwoniłam po Tobie, ale zanim przeczytałam na forum ze Ty dzwoniłaś. I ta kobieta mowiła że już ktoś dzwonił i pytał o takiego psa. Że mają go od 6 sierpnia, ale takich zaburzeń nie ma, że jest trochę nieśmiały, ale się nie kręci, nie 'zawiesza'. Myślę że i tak warto to sprawdzić.

Mru to cudownie! Czy mają dane osoby która go oddała ??

Link to comment
Share on other sites

napisalam do chlopaka z Pily..jest teraz w szkole wiec jesli kogos wczesniej znajdziemy no to dobrze jesli nie to licze bardzo na pomoc Macka

jesli jest gluchy to chyba to latwo sprawdzic, chyba ze on jesli gluchy no to wzrokiem wodzi za tym co sie porusza wobec niego

no ale jakos sie da te gluchote sprawdzic, chyba ze wech wlasnie tez ma wyczulony i od razu sie odwroci, gdy ktos bedzie klaskal za nim

hmmm
czy on w jakims stopniu reagowal na imie czy byl baaaaardzo gluchy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...