Jump to content
Dogomania

Głuchy foxterier. Jedzie! Jedzie do Niemiec!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dada super, wielkie dzięki :multi:. Ja już troszkę pieniążków zebrałam w rodzinie, w razie czego myślę że też mogłabym wystawić coś na licytację tylko nie wiem czy będę umiała i czy ktokolwiek zaufa mi (mały staż mam na dogo :shake:)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam już na forum schroniska, ale napiszę jeszcze tutaj.

Pysio był dzisiaj z nami na akcji zbierania pieniędzy na schronisko, razem jeszcze z trzema innymi psiakimi. W końcu musiał sobie "zarobić" na lepsze życie.

Oczywiście tak jak prosiłaś wyściskałam go i ucałowałam.

Pysio ma też zrobione zdjęcie w czapce mikołaja ;) , więc może dziewczyny je wstawią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konisia']Podniosę Pysiaka, bo rozumiem, że na razie czekamy na kontakt.[/quote]

Owszem, czekamy, no ale 100% pewności że Pysio wyjedzie do Niemiec nie ma, więc mimo wszystko (na wszelki wypadek) nadal staramy się o domek :roll:

Link to comment
Share on other sites

A czy były już jakieś nowe wieści od p. Moniki?

Dzisiaj śniło mi się, że pani kierownik z naszego schroniska próbowała wcisnąć komuś Pysia jako całkiem zdrowego psa. I ja niby przy tym byłam i chciałam sie odezwać aby to wyjaśnić, ale jakoś nie mogłam.

Taki dziwny był ten sen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']A czy były już jakieś nowe wieści od p. Moniki?

Dzisiaj śniło mi się, że pani kierownik z naszego schroniska próbowała wcisnąć komuś Pysia jako całkiem zdrowego psa. I ja niby przy tym byłam i chciałam sie odezwać aby to wyjaśnić, ale jakoś nie mogłam.

Taki dziwny był ten sen.[/quote]

NIestety info od pani Moniki mam dostać po 21 grudnia :( więc nadal musimy być cierpliwi. A ty masz jakieś info o Pysiu ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...