Jump to content
Dogomania

Czarna b. swedzonca skora u buldoga..


kri_ala

Recommended Posts

Witam

 

Problem jest ze skora u mojego 5 letniego psa.

 

Do tej pory byly male problemy z nim to teraz ma jakies zmiany na skorze. Skora twadnieje, zrobila sie czarna, luszczy sie ,ciaz sie drapie pies - prawie nieustannie i do tego dziwnie smierdzi.

 

Najbardziej drapie sie pod pachami, poprostu mam juz dosc trego odglosu i smrodu jaki ten pies emituje.

 

U weterynarza juz wydalem prawie 500 zl bez rezultatu .... 

 

IMG_20150611_1140391.jpg

Link to comment
Share on other sites

nic takiego jeszcze nie robiono, domyslam sie ze czesc weterynarzy stopniowo proponuje badania, aby jak majwiecej kasy sciagnic....

 

Miala przepisane jakies krople na bakterie, i trzebabylo zakraplac przez dwa tygodnie. Bez rezultatu.

Nastepnie byla propozycha zastrzykow ale na to sie juz nie zgodzilem, bo nie mam zaufania co do sposobu leczenia....

 

Czytalem wiele o alergiach skornych i zanim sie udam do innego weterynarza postanowilem sie jeszcze tu doradzic abym byl przygotowany.

Link to comment
Share on other sites

Nie da rady zdiagnozować przez neta, trzeba wyłożyć kasę i pognać do mądrego veta. Bez zeskrobin i wymazów się nie obejdzie raczej, bo niby co leczyć jak nie wiadomo co to jest. Może być alergia, atopowe zapalenie skóry, paskudne uczulenie na pchły, choroba autoimmunologiczna, i jeszcze innych miliardy. Co psiak je czym go akrmisz i od kiedy wystąpiła ta zmiana aby złapać punkt odniesienia czasowy i środowiskowy, może nastąpiła zmiana w miejscu zamieszkania, malowanie, kładzenie płytek i fug to wszystko może mieć wpływ, zmiana sposobu karmienia.

Co do zapachu, psiak się drapie, powoduje uszkodzenia naskórka, bakterię wnikają i zaczyna się paskudny zapach, pewnie trzeba będzie podać antybiotyk aby wytłuc bakterie i dalej się nie rozniosło.

Co za zastrzyki proponował vet i dlaczego odmówiłeś ??? zrób rozeznanie wśród znajomych może ktoś poleci Ci dobrego veta ogólnego lub dermatologa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A co to jest 500 zł.na leczenie psa?

Przy obecnej wiedzy niektórych weterynarzy, oraz chęci szybkiego dorobienia się kosztem cierpienia zwierząt, to i bogaty właściciel  psa szybko bankrutem zostanie.

Jak już zostaniesz wydojony finansowo i psychicznie, że opadną ci wszystkie kończyny, a u psa poprawy nie będzie, to zawsze możesz go przywieść do mnie. Ja chętnie przyjmę twojego chorego buldoga i wyleczę. Będzie miał u mnie jak w raju, szczęśliwie dożyje późnej starości i z pewnością nie pozwolę na to, aby pies w jakikolwiek sposób cierpiał, drapał się czy śmierdział.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...