Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[COLOR=DimGray]Dawno mnie tu nie było. Jakiś chochlik mi subskrybcję schował :mad:
[B]Vectra,[/B] współczuję cyrku z dzikimi psami :mdleje: I wcale się nie dziwię, że masz mało miłosierne odruchy. Ja chyba nawet przed wysłaniem towarzystwa do Krzyczek nie miałabym oporów :oops:
Tfu odpukać u mnie takie luzem biegające watahy to rzadkość, ale raz na jakiś czas się trafiają... Kiedyś sobie latały pod lasem, kilka sztuk z rottkiem na czele. Na szczęście zauważyłam je będąc na tyle od nich daleko, że udało mi się bez szwanku z burkami ewakuować. Ale nogi miałam jak z waty, w panice rozglądałam się za jakimś porządnym drągiem. Zadzwoniłam do SM, o dziwo przyjechali, niestety z opóźnieniem, psów nie znaleźli. A teraz, jak Sabinka jest chora to słabo mi się robi na myśl o spotkaniu z pojedynczym agresywnym psem :shake: Na szczęście pojedyncze błąkające się psy raczej trzymają się z dala od ludzi. A takich na Kabatach sporo niestety, przez sąsiedztwo lasu. Pojawiają się i znikają, nie ma im jak pomóc... :-(
Najgorsze są niewychowane psy mające debilnych, puszczających je luzem właścicieli :angryy: Ostatnio podleciał do nas słodziutki goldenek, agresywny nie był, ale... niewyżyty, zabrał się za Sabinę... od głowy :angryy: Nie cackałam się, moje wrzaski na amanta nie działały, to dostał kilka kopniaków. Nie jestem z tego dumna, ale zdrowie mojej dziewczynki stawiam ponad wszystko.

[/COLOR][SIZE=1][COLOR=DimGray]Trzymam kciuki za Tatę[/COLOR][/SIZE][COLOR=DimGray] :kciuki:

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No to jestem na sekundkę ;)
U nas nic nowego :) Znaczy jest kilka nowości ,ale to tam nieistotne :diabloti: znaczy ani dzieci ani nowych psów nie będzie :mad:
Internet mi się znowu totalnie zwalił i działa mi znowu jedynie gg , jutro po raz ostatni dzwonie by coś z tym zrobili , jeśli nadal będzie lipa , to za możliwość posiadania gg nie będę płacić 100zł i zrezygnuje ,a że to jedyny dostawca netu dochodzący do mojej wsi , oznacza , że będę pozbawiona tego dobrodziejstwa.
Z moim tatą tak sobie , ale na jego życzenie ,ale myślę , że wiadomości jakie dostał w ostatnim tygodniu trochę dadzą mu do myślenia .. (zmarło nagle jego dwóch kolegów ... w poniedziałek jeden , wczoraj drugi)
Zdjęcia mam ,ale nie da się tego wysłac na żaden serwer .... wejście na dogo graniczy z cudem .. tak wiem znowu to samo !!! wieś , jak ja ją kocham za to.

Psy dzikie zniknęły ... czyli być może moje modlitwy się ziściły .. lata tylko ruda cholera .. jej kompan którego szczególnie nienawidzę .. zniknął

Aśka , ja też patrze tylko na dobro moich psów , mam w d*** inne ... gdyby mojemu psu jakiś kundel chciał zrobić krzywdę , zabiła bym gołymi rękami ... I myślę , że każdy tak robi tylko nie każdy ma odwagę na dogo się przyznać ... pusty śmiech mnie nieraz ogarnia jak czytam na wątkach lincz na kogoś kto użył gazu lub buta gdy ratował swojego psa ... Gdy ta ruda gruba suka chciała mi się wbić na podwórko i zeżreć małego Frania , prawie byłam gotowa puścić Kano by ją rozszarpał :evilbat: a kamieni ile użyłam to nie będę wyliczać , tak czy inaczej na mój widok ten stwór ucieka szybciej niż widzi.
Dobro moich pupilków ponad wszystko :diabloti: Ja już za wiele lat ratowałam luźno latającym psom życie ... żeby ich Kano nie pożarł ... a te głupie same się pchały w objęcia śmierci.


Niestety u mnie SM ma zakaz wjazdu , bo oni tylko w mieście mogą działać.Ale podobno za rok też będę już w warszawie mieszkać .. nie cieszę się , wole by moja wieś była wsią poza warszawą ...


Na fundację Sandry już za głosowane :) Tej kobiecie należy się szczególna pomoc , za to co robi !!!! a robi dużo :)


Kasiu było przyjechać :D Ja jestem w dzień w domu .... od 16 trudniej mnie złapać ;)


a z opowieści z dreszczykiem :hmmmm: no w sumie jakoś spokojnie ostatnio u mnie :)
jedynie kilka dni temu , jak nie było mnie w domu , Kano użył swoich 42 ostrych zębów i sprawdził jak mocnym facetem jest Rafał :diabloti: trochę mu rękę poszarpał ;) na prośbę by Kano poszedł na miejsce , Kano powiedział stanowcze NIE , ale Rafałek potrafi sobie poradzić z niegrzecznym pieskiem :diabloti:


Pozostałe zwierzątka mają się doskonale .. terierrki roznosi energia , wiosne chyba czują >klementyna odkryła nowe powołanie , zapragnęła przekopać się do chin .. ale przynajmniej jak tak z godzinę dziennie pokopie jame to śpi jak zabita .. Franio powrócił do nałogu piłkowego , a w Lalke wszedł nowy bóg i z leniwca pospolitego zrobił się mega aktywny pitbull .. Wykończą mnie one ...
No dobra , przeczytałam sobie o aktywnych ... by je psychicznie męczyć hahahaha nie da się !!!! robiłam im ponad godzinne treningi posłuszeństwa .. ja miałam dosyć ,a one jeszcze dwie godziny musiały to odbiegać :diabloti: teraz koniec z naukami ... jednemu daje coś w ryj ,a reszta go goni , po ponad godzinie pościgu i ucieczki robią postuj na łyk wody ... potem jeszcze kolejka godzinna i dopiero można iść do domu ... oczywiście po godzinie odpoczynku są gotowe od nowa !!!! Klementyna jest niezniszczalna i chuda.Ostatnio sąsiad się mnie pytał czy reszta psów jej jeść nie pozwala bo one takie pełniejsze ,a ona taka koścista.
Odrobaczyłam , wciskam żarcie jak w indora , trzy razy dziennie , zupy , kluchy , mięso , karme ... nawet pół kilo nie przytyła !!!! jedynie czym wiecej żarcia , to ona ma więcej energii.Czasem mam ochotę ją związać i powiesić na żyrandolu ,a co najgorsze Franio jej wtóruje ,a do tego one Lalke ze sobą wszędzie .... Kano nie daje rady .. on to ze 20 minut i pada na ryj :(

Ajdulinda , no kolejne kamikadze , niezniszczalny potwór .... ale w końcu mój TZ dojrzał do decyzji , że trzeba jej kolege sprawić , więc czekamy na małe CAO :) ale to pod koniec roku lub na początku przyszłego ... mama jest tylko teraz tatuś odpowiedni poszukiwany.

Kot , żyje ...... i znowu zaczął intensywnie polować ... co dnia mam przed domem stos piór po jakimś ptaszku .... nie musze wam mówić że go nie cierpię :mad:


Ja też żyję , mam znowu grype , przez tą bandę debili , bo muszę marznąć codziennie na spacerach .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']U nas nic nowego :) Znaczy jest kilka nowości ,ale to tam nieistotne :diabloti: [/quote]

:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

weź sobie może jakiś bezprzewodowy net? Wprawdzie tempo żółwia, ale ZAWSZE działa. Przynajmniej u mnie.

Jak to będziesz w Warszawie? Przyłączają cię? Współczuję :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']No to jestem na sekundkę ;)
U nas nic nowego :) Znaczy jest kilka nowości ,ale to tam nieistotne :diabloti: znaczy ani dzieci ani nowych psów nie będzie :mad:
Internet mi się znowu totalnie zwalił i działa mi znowu jedynie gg , jutro po raz ostatni dzwonie by coś z tym zrobili , jeśli nadal będzie lipa , to za możliwość posiadania gg nie będę płacić 100zł i zrezygnuje ,a że to jedyny dostawca netu dochodzący do mojej wsi , oznacza , że będę pozbawiona tego dobrodziejstwa.
Z moim tatą tak sobie , ale na jego życzenie ,ale myślę , że wiadomości jakie dostał w ostatnim tygodniu trochę dadzą mu do myślenia .. (zmarło nagle jego dwóch kolegów ... w poniedziałek jeden , wczoraj drugi)
Zdjęcia mam ,ale nie da się tego wysłac na żaden serwer .... wejście na dogo graniczy z cudem .. tak wiem znowu to samo !!! wieś , jak ja ją kocham za to.

Psy dzikie zniknęły ... czyli być może moje modlitwy się ziściły .. lata tylko ruda cholera .. jej kompan którego szczególnie nienawidzę .. zniknął

Aśka , ja też patrze tylko na dobro moich psów , mam w d*** inne ... gdyby mojemu psu jakiś kundel chciał zrobić krzywdę , zabiła bym gołymi rękami ... I myślę , że każdy tak robi tylko nie każdy ma odwagę na dogo się przyznać ... pusty śmiech mnie nieraz ogarnia jak czytam na wątkach lincz na kogoś kto użył gazu lub buta gdy ratował swojego psa ... Gdy ta ruda gruba suka chciała mi się wbić na podwórko i zeżreć małego Frania , prawie byłam gotowa puścić Kano by ją rozszarpał :evilbat: a kamieni ile użyłam to nie będę wyliczać , tak czy inaczej na mój widok ten stwór ucieka szybciej niż widzi.
Dobro moich pupilków ponad wszystko :diabloti: Ja już za wiele lat ratowałam luźno latającym psom życie ... żeby ich Kano nie pożarł ... a te głupie same się pchały w objęcia śmierci.


Niestety u mnie SM ma zakaz wjazdu , bo oni tylko w mieście mogą działać.Ale podobno za rok też będę już w warszawie mieszkać .. nie cieszę się , wole by moja wieś była wsią poza warszawą ...


Na fundację Sandry już za głosowane :) Tej kobiecie należy się szczególna pomoc , za to co robi !!!! a robi dużo :)


Kasiu było przyjechać :D Ja jestem w dzień w domu .... od 16 trudniej mnie złapać ;)


a z opowieści z dreszczykiem :hmmmm: no w sumie jakoś spokojnie ostatnio u mnie :)
jedynie kilka dni temu , jak nie było mnie w domu , Kano użył swoich 42 ostrych zębów i sprawdził jak mocnym facetem jest Rafał :diabloti: trochę mu rękę poszarpał ;) na prośbę by Kano poszedł na miejsce , Kano powiedział stanowcze NIE , ale Rafałek potrafi sobie poradzić z niegrzecznym pieskiem :diabloti:


Pozostałe zwierzątka mają się doskonale .. terierrki roznosi energia , wiosne chyba czują >klementyna odkryła nowe powołanie , zapragnęła przekopać się do chin .. ale przynajmniej jak tak z godzinę dziennie pokopie jame to śpi jak zabita .. Franio powrócił do nałogu piłkowego , a w Lalke wszedł nowy bóg i z leniwca pospolitego zrobił się mega aktywny pitbull .. Wykończą mnie one ...
No dobra , przeczytałam sobie o aktywnych ... by je psychicznie męczyć hahahaha nie da się !!!! robiłam im ponad godzinne treningi posłuszeństwa .. ja miałam dosyć ,a one jeszcze dwie godziny musiały to odbiegać :diabloti: teraz koniec z naukami ... jednemu daje coś w ryj ,a reszta go goni , po ponad godzinie pościgu i ucieczki robią postuj na łyk wody ... potem jeszcze kolejka godzinna i dopiero można iść do domu ... oczywiście po godzinie odpoczynku są gotowe od nowa !!!! Klementyna jest niezniszczalna i chuda.Ostatnio sąsiad się mnie pytał czy reszta psów jej jeść nie pozwala bo one takie pełniejsze ,a ona taka koścista.
Odrobaczyłam , wciskam żarcie jak w indora , trzy razy dziennie , zupy , kluchy , mięso , karme ... nawet pół kilo nie przytyła !!!! jedynie czym wiecej żarcia , to ona ma więcej energii.Czasem mam ochotę ją związać i powiesić na żyrandolu ,a co najgorsze Franio jej wtóruje ,a do tego one Lalke ze sobą wszędzie .... Kano nie daje rady .. on to ze 20 minut i pada na ryj :(

Ajdulinda , no kolejne kamikadze , niezniszczalny potwór .... ale w końcu mój TZ dojrzał do decyzji , że trzeba jej kolege sprawić , więc czekamy na małe CAO :) ale to pod koniec roku lub na początku przyszłego ... mama jest tylko teraz tatuś odpowiedni poszukiwany.

Kot , żyje ...... i znowu zaczął intensywnie polować ... co dnia mam przed domem stos piór po jakimś ptaszku .... nie musze wam mówić że go nie cierpię :mad:


Ja też żyję , mam znowu grype , przez tą bandę debili , bo muszę marznąć codziennie na spacerach .....[/quote]

achhhhh:loveu:z kazdego fragmentu wyziera milosc:loveu::loveu::loveu::loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B]Cześć
żadko tutaj wpadasz więc ja też:diabloti:
współczuwam przebojów netowo-wsiowych( skad ja toznam)
mój na razie hula(odpukać) ale mam go dopiero od miesiaca więc nie ma co zachwalać...(właśnie z chalupy pisze...........bo dzieckom się dzisiaj ferie skończyły i nareszcie do szkoły)

fotki poogladałam.............pozdrawiam
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']Ewka - ale piszesz KOLABORATY :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

A za to to chyba by Cię na wątku fotograficznym pochwalili ? Zjechali ? :evil_lol:

U mnie masz dziesiątkę !

[URL]http://images34.fotosik.pl/147/896f762c54f6fd54.jpg[/URL][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
setkę Haniu .....:cool2:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Raz , dwa , trzy - próba uploadu fotek :diabloti:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/157/136c4ba77330d79d.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/166/66d223eea5d938ec.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/661b9bb01e656c51.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/849b0b66813e46bc.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/166/f4981151e555a843.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/166/5478f6ab4df6dc08.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/157/5764231a8fff7b2b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']No kochana... ja do 16:30 jestem w pracy na Żoliborzu :roll: po 17:00 u siebie na wsi.
Ale w końcu kiedy muszę Cię nawiedzić. :-)[/quote]
Daj znać tylko kiedy wpadniesz , a porzucę robotę :diabloti:

[quote name='Maga100']:diabloti:

weź sobie może jakiś bezprzewodowy net? Wprawdzie tempo żółwia, ale ZAWSZE działa. Przynajmniej u mnie.

Jak to będziesz w Warszawie? Przyłączają cię? Współczuję :shake:[/quote]
tempo żółwia to już mam ..... naprawili ładowanie , teraz jesio upload muszą poprawić i bedzie śmigać

Tak kochana , moja wieś będzie warszawą , już niektóre firmy ubezpieczeniowe OC liczą jak za wawe :angryy:
tak dla przykładu wam podam , mam auto powiedzmy że z takimi samymi śilnikami i jedno jest zarejestrowane w ruchodupkach górnych i OC za cały rok płacę 300zł .. u mnie na wsi na to samo auto zapłacę 600zł .. a tam gdzie mam meldunek czyli Mokotów zapłacę 800zł :cool3:

[quote name='anetta']A gdzie będziesz mieszkać w wawie??[/quote]
Tu gdzie mieszkam , też będzie Warszawa

[quote name='agbar']achhhhh:loveu:z kazdego fragmentu wyziera milosc:loveu::diabloti:[/quote]
jak zawsze , bo we mnie drzemie dużu miłości :diabloti:
[quote name='Izabela124.']Witanko
Jak ja lubie wasze opowivsci, pozdarwiam[/quote]

[quote name='Dzaga'][CENTER][I][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Vectra, masz cholernie ciekawe życie :loveu:[/SIZE][/FONT][/I][/CENTER]
[/quote]
strasznie :evil_lol:

[quote name='lukann']no w końcu znalazłam ten wątek :)

teraz czekam na nowe zdjecia wesołej gromady[/quote]
No to witaj

[quote name='Doginka']Uffffffffff, wreszcie do Was dotarłam, ale bardzo zmęczona i śpiąca, więc idę spać[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/dobranoc.gif[/IMG] - jutro tu wskoczę:p[/quote]
cześć

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Cześć
żadko tutaj wpadasz więc ja też:diabloti:
współczuwam przebojów netowo-wsiowych( skad ja toznam)
mój na razie hula(odpukać) ale mam go dopiero od miesiaca więc nie ma co zachwalać...(właśnie z chalupy pisze...........bo dzieckom się dzisiaj ferie skończyły i nareszcie do szkoły)

fotki poogladałam.............pozdrawiam
[/B][/COLOR][/quote]
u mnie działał luksusowo jakieś 3 miesiące potem zdechło

[quote name='HankaRupczewska']Ewka - ale piszesz KOLABORATY :evil_lol:

A za to to chyba by Cię na wątku fotograficznym pochwalili ? Zjechali ? :evil_lol:

U mnie masz dziesiątkę !

[URL]http://images34.fotosik.pl/147/896f762c54f6fd54.jpg[/URL][/quote]
Bo ja ostatnio pisata się zrobiłam :cool3:
Myślę , że tam moich zdjeć nie wstawię :evil_lol:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
setkę Haniu .....:cool2:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
o mamusia :loveu: jak rodzinnie
[quote name='Iwona1984'][URL]http://images24.fotosik.pl/166/66d223eea5d938ec.jpg[/URL]

Małysz:diabloti:[/quote]

to jest kosmita

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...