Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

serio ? to te mebelki z holandii , są w przeliczeniu na pieniądze , tańsze niż Ikea :diabloti: dodamy polska Ikea

jak moja ciocia , która zjadła zęby w Szwecji i w Ikei ;) przyjechała do kraju i odwiedziła Ikea PL
to się aż sprzedawców pytała , czy na polski rynek to złotem malują te meble i temu takie ceny ...

w Szwecji , Ikea jest jak w Polsce szmateks

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']serio ? to te mebelki z holandii , są w przeliczeniu na pieniądze , tańsze niż Ikea :diabloti: dodamy polska Ikea

jak moja ciocia , która zjadła zęby w Szwecji i w Ikei ;) przyjechała do kraju i odwiedziła Ikea PL
to się aż sprzedawców pytała , czy na polski rynek to złotem malują te meble i temu takie ceny ...

w Szwecji , Ikea jest jak w Polsce szmateks[/QUOTE]

no ja mebelki dostałam w spadku, wiec nie dałam za nie grosza, bo inaczej bym sobie chaty nie umeblowała takim szajsem :roll:
ale darowanemu konikowi w zeby nie zagladałam, także mamy takie sraczkowato-beżowe okropieństwo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ale fornir , to mebelki z seryjnej produkcji
mebelki które mieszkają na dole , jest drewno a na nim bejca ;) i to nie pachnie ;)

ehhh no cieszę się cieszę i skaczę z radości ... ale ja tam już mam , nie ważne czy kupię za grube tysiące , czy za złotówkę - zawsze się cieszę z nowych rzeczy jak goopi do pudełeczka :evil_lol: wiem że nie każdy to rozumie , ale ja już mam taki entuzjastyczny charakter :grins:[/QUOTE]

ej mebelki z seryjnej to płyta , ona śmierdzi , bo fornir to płaty drewna

a to wiesz czym się zasugerowałam , dawno dawno temu był płyn /pasta do konserwacji mebli drewnianych i nazywał się Fornir czy Fornit , to to zajeżdżało deczko terpentyną i czymś tam jeszcze i u babci tym pucowałam meble

Edited by Alicja
Link to comment
Share on other sites

ale ja takim czymś , pucuje drewno :diabloti: śmierdzi jak skunks , albo ze 200 skunksów ... za to dość długo nic się nie klei ... szczególnie małe zęby się nie kleją do drewna :loveu:

ino w polsze takiego cuda nie ma , trzeba z zachodu ciągnąć na allegro ... kosztuje tyle co nic za 500ml ... i te wszystkie pronta , jany niezbędne , to się mogą do pałacu kultury schować , najlepiej na czubku iglicy

tym bardziej się cieszę , że też Wam się podoba :multi:
to zrozumieją głównie ci , co mieli zaszczyt widzieć mój dom - wstecz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']...a ja lubilam zapach forniru (tego srodka):)

pzdr.[/QUOTE]

ja nie za bardzo , bo po latach okazało się , ze jestem uczulona na pochodne terpentyny :lol:
ale fakt był skuteczny , babci meble funkcjonują do dzisiaj

[quote name='Vectra']ale ja takim czymś , pucuje drewno :diabloti: śmierdzi jak skunks , albo ze 200 skunksów ... za to dość długo nic się nie klei ... szczególnie małe zęby się nie kleją do drewna :loveu:

ino w polsze takiego cuda nie ma , trzeba z zachodu ciągnąć na allegro ... kosztuje tyle co nic za 500ml ... i te wszystkie pronta , jany niezbędne , to się mogą do pałacu kultury schować , najlepiej na czubku iglicy

tym bardziej się cieszę , że też Wam się podoba :multi:
to zrozumieją głównie ci , co mieli zaszczyt widzieć mój dom - wstecz :diabloti:[/QUOTE]

bo stare dobre sprawdzone środki zostały wypchane z rynku przez badziew zatwierdzony przez UE

oj ciesz , cieszy taka przemiana , a dodatkowo to , ze to twoje

Link to comment
Share on other sites

i jak tu się nie cieszyć , z każdej chwili życia ? :cool3:
Franio i Emila , mogą być dumni , bo to ich syn

[url]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1391605_702174709807271_843934167_n.jpg[/url]


a jeszcze będę się cieszyć bardziej , jak przyjedzie kurier DPD i przywiezie karmę
a potem kurier z siódemki i przywiezie CO ??????
mój śliczny , czarny , duży , ciężki , jasny , szybki OBIEKTYW :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']i jak tu się nie cieszyć , z każdej chwili życia ? :cool3:
Franio i Emila , mogą być dumni , bo to ich syn

[URL]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1391605_702174709807271_843934167_n.jpg[/URL]

[B]SUPER :cool2:[/B]


a jeszcze będę się cieszyć bardziej , jak przyjedzie kurier DPD i przywiezie karmę
a potem kurier z siódemki i przywiezie CO ??????
mój śliczny , czarny , duży , ciężki , jasny , szybki OBIEKTYW :multi:[/QUOTE]

tak też myślałam , ze to to wkupne ;)

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej i tak cieszę się z kredensu :grins:

a najmniej z tego , że do sypialni chyba ktoś wrzucił granat :diabloti: a służąca na urlopie :evilbat:

Ja mam taki jakiś zakorzeniony , wewnętrzny i zewnętrzny talent , to nieładu .... Nigdy tego bałaganu nie prześcignę :evil_lol:
jak już go prawie mam , to okazuje się , że wywala coś w kosmos i cała robota poszła w gwizdu :(

Bo nie że sypialnia nie była zrobiona na picuś glancuś !!! była !!! 3 noce walczyłam .... no i jak nastał porządek idealny , to co ?
okazało się , że natychmiast trzeba wyjąć kawałek blatu od stołu , który był tak umiejscowiony , że żeby się tam dostać , trzeba było zrobić demolkę :diabloti:
blat wyjęty , demolka została - no nie mam zdrowia ... będzie burdel , nic się nie wydarzy ... urobię się jak kuń , to zaraz pewno okażę się , że na końcu porządku jest coś co natychmiast jest potrzebne , mimo że tam tego nie ma.

A jak sobie posprzątałam pięknie kuchnie ? :loveu: na wysoki połysk :grins: no wiem , że to nic nadzwyczajnego ;) no aleeeee
kuchnia śliczna , zagraniczna ;) to lecimy do przedpokoju nie ? no z odkurzaczem ... i jakie moje zdziwienie było ogromne , jak sobie tak odkurzam , odkurzam .... za plecami mam kuchnię piękną i nagle jej nie widzę ... bo oczywiście , mimo że uważałam , to odkurzacz musiał się tak ustawić , by powietrze wylatujące , waliło prosto w kuchnię węglową ... w część z popiołem - muszę pisać co się stało i czemu kuchnia była niewidzialna ? kuchnia jako pomieszczenie.

Podłoga wymuskana na kolanach , bo tak to mop i poszedł .... no ale pasta , kubek , szczota - miało być pięknie ... oczywiście że było.
Chwil kilka , bo jak podłoga wyschła , udałam się po węgiel i co ? oczywiście że worek pękł , ten z węglem i cała zapastowana podłoga , pokryła się czym ? żeby tam węglem , to pikuś ... tym pyłem z węgla , tłustym i ohydnym.

Łazienka , salon , wiatrołap - a już nie wspomnę jak się natyrałam by posprzątać ćlicznie podwórek .... pięknie było , aż miałam zrobić zdjęcia.
Zero kawałków zabawek , zero patyków wszędzie , zero różności ....
I nie pytajcie mnie skąd te małe łachudry dorwały ten kawał styropianu , który rozkruszyły wszędzie .... w domu nie było takich rzeczy , na podwórku też nie ... a one miały wielki kawał

No i tak wygląda moje sprzątanie na cacuszko :evil_lol: dlatego najczęściej ograniczam się do ogarnięcia aby było schludnie ...

Link to comment
Share on other sites

matko bosko jak ja znam ten ból :evil_lol:

tylko że ja mam trochę inaczej- szkoda mi czasu na odkładanie wszystkiego na miejsce :evi_lol: sprzątam tak porządnie i na błysk tylko jak ktoś ma przyjść, a jak siedzę sama- hulaj dusza ;) bo bez sensu, musiałabym cały czas latać i sprzątać, mimo, że ja sama, i pies jeden :evil_lol:

ale i jak posprzątam już to oczywiście, zawsze coś :grins: wczoraj posprzątane na błysk miałam, dzisiaj wylałam miskę z wodą w której się rozmrażały żwacze wołowe z zawartością :grins: smrodu chyba nie muszę opisywać :) sucz zachwycona :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

plus taki , że człowiek może sam z siebie się pośmiać :evil_lol:
bo nie nie , ja się nie użalam absolutnie - sama podziwiam te wyczyny
bo żeby tak człowiek chciał , to nigdy by mu nie wyszło

a Ci co rysują kółka na czułkach , to tak z zazdrości , bo tak im fajnie nie wychodzi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

już nie , znaczy gdzieniegdzie poprószyło :diabloti:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , no właśnie , bo ja dziś z wypiekami na twarzy !!!!

[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Nastała wiekopomna chwiła , Roger podczas ceremonii oddawania moczu , podniósł kończynę tylną HA

[/B][/SIZE][/COLOR]a Franio jutro kończy 7 lat :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
jak moja ciocia , która zjadła zęby w Szwecji i w Ikei ;) przyjechała do kraju i odwiedziła Ikea PL
to się aż sprzedawców pytała , czy na polski rynek to złotem malują te meble i temu takie ceny ...
[/QUOTE]
To musiało być to dawno ;) W tym roku widziałam katalog i porównywałam ceny i mamy dużooo tańsze. Jak kanapa u nas kosztuje np. 650 zł to z koron szwedzkich przeliczając na polskie kosztuje 958 zł. Oczywiście nie odnoszę tutaj zarobków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ale ja takim czymś , pucuje drewno :diabloti: śmierdzi jak skunks , albo ze 200 skunksów ... za to dość długo nic się nie klei ... szczególnie małe zęby się nie kleją do drewna :loveu:
ino w polsze takiego cuda nie ma , trzeba z zachodu ciągnąć na allegro ... kosztuje tyle co nic za 500ml ... i te wszystkie pronta , jany niezbędne , to się mogą do pałacu kultury schować , najlepiej na czubku iglicy
tym bardziej się cieszę , że też Wam się podoba :multi:
to zrozumieją głównie ci , co mieli zaszczyt widzieć mój dom - wstecz :diabloti:[/QUOTE]
A co to za środek? Zdrad
zisz jego nazwę?

[quote name='Vectra']i jak tu się nie cieszyć , z każdej chwili życia ? :cool3:
Franio i Emila , mogą być dumni , bo to ich syn
[URL]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1391605_702174709807271_843934167_n.jpg[/URL]
a jeszcze będę się cieszyć bardziej , jak przyjedzie kurier DPD i przywiezie karmę
a potem kurier z siódemki i przywiezie CO ??????
mój śliczny , czarny , duży , ciężki , jasny , szybki OBIEKTYW :multi:[/QUOTE]
Brawo dla Championa!!!!
Jaki, jaki obiektyw zanabylaś?

[quote name='Vectra']już nie , znaczy gdzieniegdzie poprószyło :diabloti:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , no właśnie , bo ja dziś z wypiekami na twarzy !!!!
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Nastała wiekopomna chwiła , Roger podczas ceremonii oddawania moczu , podniósł kończynę tylną HA
[/B][/SIZE][/COLOR]a Franio jutro kończy 7 lat :grins:[/QUOTE]
Phi, mój Dadik juz to zrobił jakies 2 tygodnie temu. Tak ze 2 razy. Bo teraz to juz chlopaczyna zapomniał, jak to się podnosi noge i sika jak dziewucha. Nadal:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

serio chciała kupić jakiegoś grata , co u nas kosztował 4 kafle ... a tam takie samo cudo , w przeliczeniu , bo nikt tego nie chciał - kosztowało połowę
z rok temu to było ....


Asiu , jak się sturlam potem do kuchni , to wezmę opakowanie i napiszę jak się to nazywa.

Link to comment
Share on other sites

no i znowu radocha bo MAM MAM MAM MAM :multi: przyjechała , cała i zdrowa :multi:
nowa lufa dla aparata :multi: trzeba się cieszyć , bo nie będę już zrzędzić :cool3:
spoko , spoko bez przepychu i nadmiernych wydatków ;) bo kupiłam używaną :grins:
niestety żal było mi wydać prawie 5 koła , by mi coś w to łbem przywaliło - moje szczęście proszę wziąć pod uwagę :evil_lol:

jutro sie pobawię ustrojstwem , bo dziś las wszystko zasłonił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']to to to to [URL]http://allegro.pl/xanto-wax-shine-lawendowa-pianka-do-mebli-500ml-i3684431963.html[/URL][/QUOTE]
I mówisz, że to takie super "coś" do mebli?

[quote name='Vectra']no i znowu radocha bo MAM MAM MAM MAM :multi: przyjechała , cała i zdrowa :multi:
nowa lufa dla aparata :multi: trzeba się cieszyć , bo nie będę już zrzędzić :cool3:
spoko , spoko bez przepychu i nadmiernych wydatków ;) bo kupiłam używaną :grins:
niestety żal było mi wydać prawie 5 koła , by mi coś w to łbem przywaliło - moje szczęście proszę wziąć pod uwagę :evil_lol:
jutro sie pobawię ustrojstwem , bo dziś las wszystko zasłonił[/QUOTE]
Napisz cos więcej o swojej nastepnej "radości":)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...