Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Agatka']No to najwyższa pora cos podziałac ze stronka :)[/quote]
tak :o :o :o :o
serio??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hahahhahaa, a u mnie Mafia to jesczze szczeniolek hihihihihi ciut nieaktualna jest no :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Orcus']Witam !!!!!!!

Gratulacje dla wszystkich ostatnio wystawiajacych sie :D :D :D :D :D :D oraz dla nowo upieczonych mamus :P :P :P :P :P

Orsini na pewno man oczy zbieleja :D :D :D :D :D :D z wrazenia :P :P :P :P :P[/quote]

A mi wyjdą ze strachu przy porodzie :o :o :o :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Gucia oj masz racje!!!!
stres gorszy jak na maturze!!!!
mnie doktor to mial dosc, bo co 5 minut dzwonilam , zeby sie umowic na cesarke :lol: :lol: :lol: :lol: a on : nie, jeszcze poczekamy :lol: :lol: :lol: ale w koncu i tak wyladowalam w lecznicy:)))))i tam sie urodzily 2 ostatnie-tzn. jeden w aucie, a drugi juz tam, ale normalnie , a nie przez cesarke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Orcus'][quote name='GUCIA']

A mi wyjdą ze strachu przy porodzie :o :o :o :o :o :o[/quote]

Nie bedzie tak zle :D :D :D :D :D :D troche strachu i po bolu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
taaaa troche :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
horror normalnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Orcus']To Ty orsini panikara jestes :D :D :D :D :D :D :D :D[/quote]
nie tylko realistka, wiesz jakie zagrozenia czyhaja na te biedne szczenki w drodze na ten padół ziemski???i na suke tez przy okazji? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
horror!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='Orcus']To Ty orsini panikara jestes :D :D :D :D :D :D :D :D[/quote]
nie tylko realistka, wiesz jakie zagrozenia czyhaja na te biedne szczenki w drodze na ten padół ziemski???i na suke tez przy okazji? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
horror!!! :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

To normalne ze czyhaja ale panika tez nie jest wskazana :D :D :D :D :D

No wlasnie bierz przyklad z mniej leniwych :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GUCIA']JA przerobiłam już 1 poród z moję pierwszą suczką i liznełam wszystkiego po troch.
:crazyeye:
Poród bez boli ,cesarke,i rozczepy podniebienia RATOWANIE szczeniąt i to wszystko za jednym zamachem. :( :( :([/quote]
eee no to Ty juz sie bac nie powinnas.
oj stres straszny...wrrrrr najgorszy chyba ten porod z maciezynstwa....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...