Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Na stronie oddziału Warszwskiego jest katalog i plan sędziowania ,no i oczywiście niespodzianka miniatury sędziuje gwiazda kynologi rumuńskiej .(coś mi się zdaje że Orsini rozwineła swoje macki -z tąd chyba ten rumun ,a miała sędziować Malitka -teraz jest na olbrzymach i pinczerach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GUCIA'][/list]Do orsini!!![/list][list]
Dziękuje że tak mnie obsmarowałaś, teraz wszyscy będą zwracać uwage na MILECZKE I ZAPEWNIAM CIĘ ŻE GŁOWA NIE JEST FARBOWANA TYLKO TRYMOWANAjak i cała reszta.

Pozdrawiam !!!![/list][/quote]
jakie obsmarowalas?????? :o :o :o :o :o
a gdzie ja napisalam, ze ona ma glowe farbowana????
tylko, ze JA [b]mojemu[/b] psu nie bede farbowac!!!!a to chyba roznica?????
czemu Wy wszyscy czytacie tak jak chcecie???????? :o :o :o :o :o
szorka-piszac glowa moze zle sie wyrazilam tzn. dobrze, bo mam tak wpisane w karte oceny, ale pani sedzinie nie tylko chodzilo o czolo a tez i o wasy czy jak nazwal te czarne wlosy na brodzie?????je tez trymujecie???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: chyba nie
Gucia wierz mi , ze jakbym chciala Cie obsmarowac to bym napisala co innego :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja glowe tez trymuje, ale chyba wiadome jest , ze sie ja skubie razem z wlosami na grzbiecie????a ja je skubalam w styczniu!!!a potem sie juz ja goli maszynka. Ja sie ciesze, ze mam takiego psa, ze jak go w styczniu wyskubie to mam dobry wlos przez caly rok-szorstki i czarny, a glowa coz...no i te wasy hahahahha i sorki, ale to pierwszy sedzia , ktory sie czepnal do tej glowy, wiec dla rodzynka farbowac nie bede!
a poza tym skoro miala swoj dzien to czemu rasy nie dostala????? :o :o :o :o szorka moze mi powiesz w takim razie????bo tak bronisz zaciekle nie wiem w sumie czy sedziego czy suki???? :o :o
ja nie mam pretensji, ze Milka wygrala!!!!jakbym miala miec pretensje zawsze jak przegram to bym osiwiala, ale mi chodzilo o argumentacje pani sedziny, ze Milka jest lepiej wypigmentowana...na glowie!!!!zeby powiedziala, ze na plecach, na lapkach itp. to ja bym sie zgodzila, ale na glowie????? :o :o :o :o dla mnei to zaden argument:)))))bo jak "naprawic" wloski na brodzie czarne?TYLKO farbka, albo zostawic je brazowe od slonka i ja je zostawie brazowe od slonka!i nie bede farbowac!!!moze i sa sznaucery , ktore sa kruczoczarne i sie nie odbarwiaja od slonca-w pewnych liniach wystepuja, ale tego bez testow takich jak maja w Czechach nie sprawdzi nikt :lol: :lol: :lol: :lol: a skoro Milka sie od slonca nie odbarwia to sie tylko musisz cieszyc!bo zdecydowana wiekszosc sznaucerow czarnych i czarnosrebrnych i owszem, ten miekki wlos.
Wqrzylyscie mnie kobiety normalnie!!!!
czy to tak trudno zrozumiec text pisany???? :o :o :o :o :o
szorka piszesz, ze zadowolony jest ten co jest pierwszy-no sorki, ale ja tez bylam pierwsza!i nawet skonczylam championat mlodziezy, wiec co mam byc niezadowolona?????
Opisalam MOJE odczucia z wystawy i tyle!!!Nigdzie nie napisalam zlego slowa na Milke a Wy od razu do ataku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moze Wy tylko na takie akcje czekacie???? :o :o :o :o bo mi od razu sie przypomina forum z westami jakis czas temu......nie wazne co-od razu ATAAAAAAAAAK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no, ale jeszcze byly kwiatki:)))))a wiec pani sedzina byla zachwycona Wiktorem, ale....i mam to w karcie oceny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ze ma jeszcze nie w pelni wybarwiona glowe-o co chodzi juz wyjasniam, bo nie o to , ze sa np. takie cz-sr z czarnymi ryjkami nie:)))))a o to, ze od golenia maszynka ten kolor jest inny niz ten na plecach:)))))no i brewki od slonca tez brazowieja:)))a ja sorki , ale glowy nie zamierzam farbowac!!!!!hahahaa, ale to nic-porownanie o BOB Junior-dala Milce Doman , bo kolor miala lepszy...i teraz najlepsze....bo ta pani pozniej podchodzi i sie mnie pyta co ona wygrala, no to dla mnie bylo jasne, ze rase, bo przeciez w koncu na ringu zostala suka z otwartej, ona i ja z psem, no, ale pani sedzina tego w karte nie wpisala!wiec ona poszla do niej, a ta jej na to , ze nikt nie zaslugiwal na rase , wiec dlatego jej tego nie wpisala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i tak w kazdym kolorze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hahhaha na grupie nie bylo ani 1 miniatury, nie wiem czy jakis sredniak zaslugiwal, bo jakos tez mi sie w oczy nie rzucil specjalnie, na bank byl olbrzym czarny :lol: :lol: :lol: :lol: i tyle chyba. W ogole na grupe 2ga wyszlo nie wiem ile ale mniej niz 10 psow hahahhaha
matrix zupelny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

no nie no Wy kobiety [b]OSZALALYSCIE[/b] bo teraz jeszcze raz czytam co napisalam!!!! :o :o :o :o :o :o
tylko, ze Milka wygrala porownanie, bo miala lepszy kolor. A czy to jest obsmarowanie???????????????? :o :o :o :o piszac, ze miala lepszy kolor????????? :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
i czytam i czytam i qrfaa nie wiem, bo tu nawet z kontextu nie mozna sie dopatrzec, ze zasugerowalam, ze tamta farbowana!!!Opisalam glowe MOJEGO psa i jak u MOJEGO psa moglabym zwalczyc problem brazowienia wlosow na glowie-nawet napisalam i o brewkach, fakt nie napisalam, o brodzie, ale pani chodzilo o calosc glowy!
I wrecz bronie Milki piszac o tym, ze nikt na rase nie zaslugiwal z miniatur i ze sredniakow chyba tez-toz to zabawne w sumie jest jak na druga grupe wychodzi kilka psow :lol: :lol: :lol: :lol:
a mnie pani zszokowala powtarzam, ze sie czepila glowy i tyle, bo lapek jakby sie czepila, plecow czegokolwiek waznego to OK.
I caly moj opis jest w formie zabawowej stad te :lol: :lol: :lol: :lol: , bo mimo , ze wystawa matrix to ja mialam ubaw po same pachy!!!przeciez to jest zabawne , ze np. najpierw wygrywa suka juniory, ale juz na rase nie zasluguje :lol: :lol: :lol: :lol: sorki-to normalne nie jest chyba co????skoro juz wygrala to ja bym jej dala te rase!!!a tam nikt nie zaslugiwal na rase:))))tylko olbrzym czarny. A pani dajac zwyciuestwo Milce uargumentowala to tym, ze jest lepiej wypigmentowana, wiec gdzie ja tu kogos obsmarowalam :o :o :o :o :o
oszalalyscie naprawde?????

Link to comment
Share on other sites

a pani sedzina byla szalenie sympatyczna!!!i mi jej bylo bardzo szkoda, jak nie wiedziala co zrobic po tym jak nas wezwala zeby dac te nagrody, a dla psa nie bylo nic przewidzianego :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
i ja absolutnie nie mam do niej pretensji-tylko jest to dla mnie szalenie zabawne :lol: :lol: :lol: :lol: cala ta sytuacja :lol: :lol: :lol: zreszta jak mnie sie zapytala co on taki niewybarwiony to ja myslalam, ze jej chodzi o lapki wlasnie :lol: :lol: :lol: :lol: i zaczelam odpowiadac, a ona-ale nie-na glowie :lol: :lol: :lol: i slowo daje, ze mam w karcie tak wpisane, ze glowa niewpelni wybarwiona czy wypigmentowana czy jakos tak.
A jak ktos zna sposob na odbarwiajace sie wlosy na glowie oprucz farbki to ja poprosze. czolo wiadomo-skubanie, a brewki i broda????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ale mnie wqrzylyscie!!!
:((((
to jest dogomania-tu nie siedza tylko hodowcy i wystawcy, dlatego tak opisalam glowe mojego psa obszernie, ze wyjasnialam tym co w wystawach nie siedza skad sie bierze inny pigment na lbie!a nie , ze Guci suka itp.....
Wprost kiedys robil badania i wyszlo, ze 75% ludzi nie rozumie tego co czyta-mam nieodparte wrazenie bardzo czesto i gesto, ze niestety mieli racje. Sorki dziewczyny!ale nie wmawiajcie mi tego czego nie napisalam!!!!
Gucia trzymam kciuki za Was...mimo wszystko!!!w Warszawie!!!!mam nadzieje, ze Ci sie uda skonczyc ten championat!!!!!

Link to comment
Share on other sites

No , ale afera .......

Ja chociaz nie powinienem zabierac glosu w tej sprawie musze stanąć po stronie Orsini. Od początku jak tu jestem Ona zawsze daje bardzo wyczerpujące relacje z wystaw i bardzo ją za to cenie
Ci którzy nie jezdza na wystawki moga poczuc atmosfere tam panującą (chociaż niejednokrotnie jest ona jak na ksieżycu ;) ).
Rozumie to , ze Orsini ma włąsny punkt widzenia, ale sorry dzieli sie nim publicznie. Gdyby kazdy tak opisywał wystawe szczegółowo to moznaby znalesc jakis złoty środek . Ona jak na razie jest najlepsza w relacjach i prosze mi jej tu nie rugac bo sie dziewcze zrazi i juz nie bedzie pisac .

Link to comment
Share on other sites

Mek dzieki!!!
a te nozyce to do mnie????bo sorki, ale ja zawsze sie bede wqrzac jak mi sie zarzuci Bog jeden wie co!Nie napisalam ani 1 zlego slowa o suczce a wmawia mi sie, ze ja obsmarowalam!!!hahahahaha ci co mnie znaja wiedza, ze jakbym chciala obsmarowac to bym obsmarowala WPROST piszac co mysle!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

zreszta nie tylko ja zdaje relacje z wystaw-wszyscy to robia i mysle , ze to jest fajne-wlasnie w formie zartu posmiac sie z absurdow napotykanych po drodze lub z przygod czasem wprost dramatycznych, ale cale szczescie z happy endem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']Hahahaha Aga przecie juz dawno ustalilismy, ze klubowka bedzie w Nowym Dworze :wink: i ze super, bo ja mam bliziutko :wink: 8) :D :lol: .

Szorka czy jutro jak wysle zgloszenia na tegoroczna Legionowska to da rade przyjac, bo mi zupelnie termin umknal :roll: .[/quote]

no ja mam troszke dalej :) ale teraz bede przynajmniej miala pretekst coby sie udac w tamta czesc polski bo jakos mnie nigdy nie pociagala...no ale klubowka jest chyba wystarczajacym argumentem :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GUCIA'][list]WITAM WSZYSTKICH JESTEM NOWA !!!
MAM PYTANIE DO SZORKI .
CZY CZŁONKOWIE KOMITETU ORGANIZACYJNEGO BĘDĄ MOGLI WYSTAWIAĆ SWOJE PSY NA WYSTAWIE KLUBOWEJ SZNAUCERÓW 2006.


POZDRAWIAM HODOWLA TYGARO-FIGARO[/list][/quote]

tak mysle ze to od ich sumienia zalezy, niektorzy sie nie krepuja inni owszem, ale nie w porzadku jest jak ktos biega po ringu z plakietka "organizator" na piersi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GUCIA']TRUDNO ŻEBYM SIEDZIAŁA CICHO KIEDY SPRAWA MNIE DOTYCZY
[/quote]


Gucia juz Cie lubie , ale wytłumacz mi jak to sie stało , ze znalazłas sie na DGM.

Taki dziwny zbieg okolicznosci? Ze akurat zalogowałas sie na DGM a tu od razu o Tobie Orsini napisała czy moze miałaś jakieś wizje, które Cie tu sprowadziły.
NIe zebym sie czepiał ale tak z czystej, skrzywionej ciekawości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek'][quote name='GUCIA']TRUDNO ŻEBYM SIEDZIAŁA CICHO KIEDY SPRAWA MNIE DOTYCZY
[/quote]


Gucia juz Cie lubie , ale wytłumacz mi jak to sie stało , ze znalazłas sie na DGM.

Taki dziwny zbieg okolicznosci? Ze akurat zalogowałas sie na DGM a tu od razu o Tobie Orsini napisała czy moze miałaś jakieś wizje, które Cie tu sprowadziły.
NIe zebym sie czepiał ale tak z czystej, skrzywionej ciekawości.[/quote]

Mek bo nas duuuzo osob czyta tylko niewiele sie odzywa :P

a tak wogole to c ty tu robisz o tej porza ? zawsze buszowales wieczorkiem a teraz rano ?? czyzby urlop jakis ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek'][quote name='GUCIA']TRUDNO ŻEBYM SIEDZIAŁA CICHO KIEDY SPRAWA MNIE DOTYCZY
[/quote]


Gucia juz Cie lubie , ale wytłumacz mi jak to sie stało , ze znalazłas sie na DGM.

Taki dziwny zbieg okolicznosci? Ze akurat zalogowałas sie na DGM a tu od razu o Tobie Orsini napisała czy moze miałaś jakieś wizje, które Cie tu sprowadziły.
NIe zebym sie czepiał ale tak z czystej, skrzywionej ciekawości.[/quote]


[list]Prostuje twoją skrzywioną ciekawość . Czytam dogomanie nie od wczoraj i podoba mi się to co piszecie dlatego jestem na bieżąco.[/list]


pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek'][quote name='GUCIA']TRUDNO ŻEBYM SIEDZIAŁA CICHO KIEDY SPRAWA MNIE DOTYCZY
[/quote]


Gucia juz Cie lubie , ale wytłumacz mi jak to sie stało , ze znalazłas sie na DGM.

Taki dziwny zbieg okolicznosci? Ze akurat zalogowałas sie na DGM a tu od razu o Tobie Orsini napisała czy moze miałaś jakieś wizje, które Cie tu sprowadziły.
NIe zebym sie czepiał ale tak z czystej, skrzywionej ciekawości.[/quote]
Mek: qrcze ja o GUCI nie napisalam!!!!napisalam to co powiedziala pani sedzina!!!nie napisalam ani 1 zlego slowa-od siebie, mojego zadnego komentarza nie wstawilam!!!a Gucia z szorka krzyk, wiec sie pytam w ktorym miejscu????bo dla mnie ta suka wygrala rase!!!bylam swiecie o tym przekonana!!!!a to z tym, ze nie sasluguje na rase to wlasnie w formie polewki!!!bo zeby tylko w cz-sr miniaturach nikt na te rase nie zaslugiwal-to NIE!!!zaslugiwal tylko olbrzym czarny!!!przeciez to jest smieszne chyba???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no mnie to szalenie rozbawilo!zwlaszcza, ze jesli chodzi o moj kolor to Milka wygrala juniory, ale juz rasy nie!sorki, ale to normalne nie jest, a mnie to rozsmieszylo straszliwie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bo przez tyle czasu co wystawiam sie z takim czyms nie spotkalam-kolor na glowie, a potem, ze nie zasluguje na boba nikt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i na 2ga grupe wybiega nie wiem moze z 7 psow? :o
hahahaha no to jest zabawne!na miejscu Guci bym sie wqrzyla, ale wlasnie z braku tego boba-tzn. tak sobie mysle, ze jakbys nie poszla sie zapytac (ale sama tez ) bym poszla to bys miala rase, bo powtarzam co mogla wygrac suka porownywana z psem mlodziezowym i z suka z klasy otwartej?no tylko rase! :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

no unioslam sie z rana, ale kazdy by sie wqrzyl!!!zwlaszcza, ze mowie-polubilam Gucie i specjalnie pisalam tak, zeby jej nie urazic!wyszlo inaczej-sorki!!!Mowie-tamte rzeczy mowila sedzina!ani 1 slowo to nie byl moj wlasny komentarz, ale mnie poprostu to sedziowanie rozbawilo :lol: :lol: :lol: :lol: nigdzie nie sugerowalam, ze sunia pofarbowana-zazdroszcze Ci, ze trzyma kolor, bo niestety moje od slonca sie wybarwiaja i jest przy tym roboty roznej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na Legionowo inaczej pieska przygotuje :lol: :lol: :lol: :lol: ale leb zostanie jaki jest :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...