Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='orsini']szorka a teraz pochwala dla Ciebie!
Pytam sie pani od Milki czy bedzie w Legionowie, a ona ze zdziwieniem , ze jak to-przeciez ona jest w tym oddziale i jest w komitecie organizacyjnym. Takze chyle czola, ze u Was takie zwyczaje, ze ludzie sie wrecz oburzaja na takie pytania. Nie napisze gdzie i kto :lol: :lol: :lol: i w ktorym oddziale biegal z nalepka ORGANIZATOR, przed samym wejsciem na ring laska zciagnela nalepke i nakleila numer, a po wystawieniu znowu nakleila , ze organizator. No comments :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
i znowu oddzial Legionowo przyplusowal :lol: :lol: :lol: :lol:
szkoda, ze jestescie tak daleko...ehhhh[/quote]
Hahahaha ale wazelina :evilbat: :evil_lol: :wink: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']KaVanga a Ty masz jakies rece spruchniale, ze w klawisze nie trafisz, zeby smska napisac???
ja dbam o Twoj budzet!!!sms taniejszy niz rozmowa[/quote]
Hahaha zapominaczu, juz Ci kiedys mowilam, ze za smsy musze placic a minuty mam darmowe (haha no chyba , ze wygadam :wink: :lol: ).

Link to comment
Share on other sites

no wiec zaczne od poczatku, że ardzo sie za Wami steskniłam, bo nie mam w domu ani internetu, ani komputera, ani telewizora , tylko jeden wielki bałagan i pół pokoju wyłozone slicnzymi nowymi pachnacymi płytkami :)


No i po tym wstepie to po primo !
Rozumiem , że to Zw.Mł i BOB to Berrylka tak ?? W takim razie ogromne gratulacje i zycze szybciutko kolejnego Zw.Mł. i skończonego championatu :)

Gratulacje dla drugiego sznaucerka przypuszczam, że pewnie to pewnie lamborghini :)

Wiktor nie mógł nie dostac Zw.Mł. więc to juz rutynowo gratulacje ;)

Nie wiem co tam jeszcze popisaliście, więc jeśli ktos jeszcze cos wygrał to zbiorowe gratulacje !!!

Robin wreszcie widze foty maluszka, no pieknie wyrósł :) A gdzie sie teraz strzyzecie??? No i kiedy debiut??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='orsini']ZBIERAM PEYTCJE:
KTO JEST ZA SPUSZCZENIEM LOMOTU KAVANGOWI ZA JEJ NOWA KUMPELE? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

ja ja ja !!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote]
hahaha dziekuje, na Ciebie zawsze moge liczyc widze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...