Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='sh_maniak']co za maruda :lol:[/quote]

no wlasnie..tesz bym chciala coby mi rodzice mieszkanie kupili i jeszcze urzadzili na dodatek, a tak sami musielismy z TZtem skrobac i na coniektore rzeczy nam zabraklo :( (np na TV hihi )

ale z drugiej strony z domku do bloku - bleeee :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Agatka']Jakby mi tak dawali to zaraz bym brała :)
i spełniała reszte swoich marzeń :)
Olac sasiadów, moi musieli sie przyzwyczaic nie mieli wyjscia ;)[/quote]

hihi moi tez ! ale pewno ci z poznania to dziekwowali bogu ze sie wynosimy :) a jeszcze twedy tylko 2 psy mielismy a nie tak jak teraz 4 wlasne i szczeniaki hihi
ale niech sie ciesza ze mamy psiaki a nie np libacje po nocach urzadzamy :) bo eksmitowac sie nas nie da !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='sh_maniak']co za maruda :lol:[/quote]

no wlasnie..tesz bym chciala coby mi rodzice mieszkanie kupili i jeszcze urzadzili na dodatek, a tak sami musielismy z TZtem skrobac i na coniektore rzeczy nam zabraklo :( (np na TV hihi )

ale z drugiej strony z domku do bloku - bleeee :roll:[/quote]

mi dali tylko auto, a reszte sami :wink:
teraz to auto i tak sprzedam, bo mieszkanie musze sobie wykupic :wink: - nie będę w nim oczywiście mieszkac, ale niech jest mineeeeee :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']zeby to jeszcze bylo na mnie to mieszkanie to zawsze mozna by sie o kredyt pod zastaw starac i sie budowac gdzies, to nie!!!mieszkanie jest na nich, wiec moje bedzie dopiero 5 lat po ich smierci!!!!super wizja nie? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote]

hmm no to ciekaweie zrobili :-?

ale wiesz zawsze mozesz w wakacje wynajmowac jeden pokoj swoim kolezankom ktore nigdy mazur nie widzaly [size=1](np mi hihi )[/size] :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Ja tez bym się cieszyłajak by mi dawali :angel:

Krysia zawsze możesz do mieszkania rodziców wyprowadzić :sweetCyb:[/quote]
no probowalam....a matka stwierdzila, ze po smierci ojca to sprzeda dom i sobie tez kupi mieszkanie!!!!!to normalne chyba nie jest!!!!miec domek i sie go pozbywac!!!a domek 10minut od uczelni!to nawet przerobic na pokoje i wynajmowac studentom to by byla niezla kasa!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='sh_maniak']Ja tez bym się cieszyłajak by mi dawali :angel:

Krysia zawsze możesz do mieszkania rodziców wyprowadzić :sweetCyb:[/quote]
no probowalam....a matka stwierdzila, ze po smierci ojca to sprzeda dom i sobie tez kupi mieszkanie!!!!!to normalne chyba nie jest!!!!miec domek i sie go pozbywac!!!a domek 10minut od uczelni!to nawet przerobic na pokoje i wynajmowac studentom to by byla niezla kasa!!![/quote]

ej Orsini to po smierci ojca tfu tfu sprzedaj mamie mieszkanie za domek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ja od kolezanek bym kasy nie brala, ale w sumie jest to niezly pomysl, bo zawsze by jakies zarcie przywiozly i bym miala urozmaicenie a nie tylko ziemniaki i ziemniaki[/quote]

o widzisz ! organizuj wypady na jakies wscgodnie wystawy i zmeczonym wedrowca oferuj nocleg i goscine - oczywiscie za darmo pod warunkiem ze goscie :
-wysprzataja ci cale mieszkanie
-przez czas pobytu beda psy wyprowadzac
- obiecuja zaostac przez kilka dni i codziennie gotowac pyszne obiadki
-biegac rano do slepu po cieple buleczki
-jak wrocisz z pracy beda wiernie zcekac pod drzwiami z kapciami i gazeta
-podadza ci drinka jak uwalisz sie na kanapie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']wasz problem polega na tym, że macie za dużo mieszkań, domów i działek :lol:[/quote]
hahahahahahaha i samochodow :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ale ten dom to super tylko zrobic pokoje dla studentow i taka kasa ze szok!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='sh_maniak']wasz problem polega na tym, że macie za dużo mieszkań, domów i działek :lol:[/quote]
hahahahahahaha i samochodow :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ale ten dom to super tylko zrobic pokoje dla studentow i taka kasa ze szok!!![/quote]

no juz teraz możnabybyło zrobić 1 pietro dla studentów, Krysia myśl i trzep kasiore :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak'][quote name='orsini']hahhahaha kapcie odpadaja:)))ja chodze na bosaka:))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

i slady na podłogach robisz :evilbat:
juz wiesz czemu cie eksmituja na mieszkanie :roflt:[/quote]

juz widzisz w czym tkwi problem !!
1) chodzisz bez kapci :evilbat:
2) chcesz jesc cos innego niz ziemniaki :evilbat: :evilbat:

widzisz ile z toba problemow :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']a no i jeszcze chcesz jakis obcych studentow do domu sprowadzac ! nie wiesz ze tacy sttudenci to kradna, demoluja, niszcza, cpaja i zuzywaja duzo pradu i wody ??

ale z doswiadczen mojej babci wiem ze kasa z tego niezla hihi[/quote]

i jeszcze te psy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...