Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

W takim razie rozumiem, że na Twoim zadupiu :evilbat: nie ma nic ciekawego, trudno będę szukać czegoś innego po drodze, a w Olsztynie i tak się pojawię :evilbat: :P
Tydzień mam już zaplanowany na Litwie, ale drugi chciałam w jakimś fajnym miejscu w Polsce

Link to comment
Share on other sites

no to wspolczuje-na Litwie to dopiero nudy!1 dzien na Troki , 2 na wilno, a reszta?????
nad jeziorami jak sie nie zagluje to nie ma co robic, chyba,ze sie sexic z mezem:))))a to mozna i w domu za friko robic :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no to wspolczuje-na Litwie to dopiero nudy!1 dzien na Troki , 2 na wilno, a reszta?????
nad jeziorami jak sie nie zagluje to nie ma co robic, chyba,ze sie sexic z mezem:))))a to mozna i w domu za friko robic :lol: :lol: :lol:[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
niby wszędzie można :P, ale teraz właśnie szukam jakiegoś nowego fajnego miejsca na to 8)

Link to comment
Share on other sites

Ooo!! Wakacyjnie u Nas powiało :lol: Ja też już kcem na Wakacje!! obojętnie gdzie byleby było cieplutko i było jeziorko lub morze lub basen !!! :lol: No i of course wpuszczali z psiurami :lol:
Co Wy za napady szykujecie i za co, na kogo :lol: ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ja tez gram:)))i chyba calkiem niezle mi to wychodzi:)))))
gram ludziom na nerwach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Eee tam, nie na moich w każdym razie :lol: JA przyłączam się do opinii Meka na Twój temat :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ale jak wszyscy beda szli na blekitna rewolucje to pojdziesz mam nadzieje:))
potrzebujemy logo i HYMN jakis:)))

ole ole ole ole...F*** Z***** pie**** cie

moze byc? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Orsini nie doceniałem Cie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Patrze na to FZ i nic sie tam nie dzieje jak na razie.

Link to comment
Share on other sites

"Według nas też,ten jest taki dogomaniacki ...TAmten był piękny!! " ---< i jeszcze nas obgaduja... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: nie padaruje i m tego :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']"Według nas też,ten jest taki dogomaniacki ...TAmten był piękny!! " ---< i jeszcze nas obgaduja... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: nie padaruje i m tego :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:[/quote]
DOKLADNIE!!!!
wrrrrrrrr
ta zniewaga krwi wymaga!!!

ole ole ole ole F... Z.... pie**** cie :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']"Według nas też,ten jest taki dogomaniacki ...TAmten był piękny!! " ---< i jeszcze nas obgaduja... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: nie padaruje i m tego :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:[/quote]
Obgadują też nasze psy ...
:evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...