Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Hej dziewczyny :D

Tyska nie rozmyslaj się:p laby są spoko (niektóre xd) :p 

Olu ta fotka też mi się podoba ;) gdyby nie tło (nogi Ani i kawałek Lady plus źle wykadrowane xd) a niestety nie umiem tak przerabiać fot żeby to usunąć lub zamazac czy coś xd gdyby któraś z Was umiała i chciała się pobawić to fajnie by było :) 

Link to comment
Share on other sites

Jaka cisza na dogo jak  Magdy nie ma :p  

U nas remonty remonty i końca nie widać .. hydraulika w jednej łazience i kotłowni zrobiona , drzwi dzisiaj zamontowali , jutro wchodzi plytkarz a w między czasie mam nadzieję ze w niedzielę musi przyjechać mój dziadek prąd zrobic. No i okien jeszcze nie przyjechali wymienić i z tym mnie najbardziej wkurw.aja bo okna już dawno powinny być wymienione a oni sobie w ciula lecą :/ 

A i wczoraj zamówiłam narożnik jeszcze xd  

Psy zaniedbane bo w tym tygodniu więcej pracuje , Kamil też ciągle gdzieś jeździ coś załatwia i nie ma czasu z nimi jechać na dłuższy spacer ale w niedzielę mam wolne i ich zabiorę. 

Urlop już oficjalnie mam zaklepany , nawet wyszło według grafiku ze mam dwa dni więcej (może się okaże więcej bo nie wiem jak w lipcu będzie grafik wygladal) :) już się nie mogę doczekać :D będzie tym razem integracja polsko-niemiecka w Polsce :p bo w tamtym roku było u nich xd 

Dobra wygadalam się :p teraz czas iść spać :)

 

Link to comment
Share on other sites

O 10.05.2016 o 20:14, Tyś napisał:

 Literówka wynikające z szybkiego pisania

gdzieś ostatnio czytałam " nikt nie pisze sms-a tak szybko jak wqurwiona kobieta :D

Ania My nadal siedzimy z rozgrzebanym pokojem , to dopiero wqurwia :/

A gdzie kupiliscie naroznik ? My dzisiaj oglądalismy znowu na Witosa ale taki jak byśmy chcieli żeby nam koleś skomponował kosztował by nas około 3100 :/

Zazdroszcze urlopu , ciekawe czy ja dostane w tym roku 2 tygodnie wolnego ;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ania :)

Remontu nie zazdroszczę :/ U mnie remont łazienki trwał 2 tygodnie, a mamy tylko jedną, więc było ciężko :/

22 godzin temu, Ania :) napisał:

Jaka cisza na dogo jak  Magdy nie ma :p 

 

12 godzin temu, Aleksa. napisał:

To chyba nie chodzi o to, że Magdy nie ma..tylko mało osób tutaj zagląda już. ;)

 

11 godzin temu, Ania :) napisał:

No to też ale jednak jak jest Magda to chociaż mały ale jest ten ruch w tych galeriach a teraz co wchodzę to pusto pusto pusto :) 

I tutaj też jestem niezastąpiona :D

Link to comment
Share on other sites

Aga narożnik znalazłam na allegro , firma z Kepna; ) wyszedł 1150zł nie chcieliśmy jakiegoś tam super ekstra (no i koszta nas troche ograniczaja) i nie jest też duży bo będzie stał w pokoju na górze gdzie jest w sumie tylko komputer i śpią tam goście jak przyjeżdżają ;) ale kanapę na dół zamawialismy z innej firmy z Kepna i też ponad tysiąc wyszła a zrobiona naprawdę fajnie nie mam zastrzeżeń plus kontakt z firmą fajny ;)  jak wtedy szukaliśmy kanapy to objechalismy wszystkie możliwe sklepy w Kaliszu i Ostrowie i właśnie to co nam się podobało to ponad 2tyś a tam w Kępnie prosto od producenta więc taniej :)

 

Magda u nas już remont trwa tydzień a potrwa jeszcze z dwa tygodnie na pewno jak nie dłużej :/ 

Na szczęście dziadek jutro z prądem będzie walczył :p

Tak to jest jak się starą chalupe remontuje i po drodze dużo innych niespodzianek wychodzi :/ 

Link to comment
Share on other sites

34 minut temu, dOgLoV napisał:

Ania ja właśnie chciała bym większy narożnik z wbudowaną pufą , szafką i żeby na oparciach miał takie jak by stoliczki ;)

Ola pokaż , ja jestem ciekawa :D

O rany to żeś sobie wymyśliła :p szukajcie od razu od producenta bo w sklepach mają dużo drożej ;) 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, dOgLoV napisał:

Ania ja właśnie chciała bym większy narożnik z wbudowaną pufą , szafką i żeby na oparciach miał takie jak by stoliczki ;)

Ola pokaż , ja jestem ciekawa :D

Właśnie siostra ma coś w tym stylu, że wysuwane dwie pufy i pudło na pościel. Płaciła chyba 1500 zł 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Aleksa. napisał:

1600zł dała poprawka

 

link: http://allegro.pl/naroznik-rozkladany-rogowka-kanapa-carlos-pufy-i5675519816.html

 

a na priv moge podesłać, jak to na żywo wygląda, bo nie mam tego nigdzie wgranego 

No to też producent z okolic Kepna :) 

Swoją drogą fajne są takie narożniki , praktyczne :)

 

Hej  Marta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...