Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Guest TyŚka

U mnie tak karmi babcia... u mnie jedynie kot dostanie za to, że grzecznie siedzi obok stołu, a nie wdrapuje się na chama na stół ;) Jednak nagradzam go coraz rzadziej.

Link to comment
Share on other sites

Leon też się wycwanil bo jak powiedzmy coś jem i on paaaczy i jak spojrze w jego strone to w sekundzie odwraca glowe i udaje, że patrzy na sciane albo podloge xd i Brando tez powoli zaczyna tak robic xd

Hahaha poważnie? :D Ale cwaniaki :D

 

Nuka mojemu tacie albo mamie jak jedzą to dosłownie potrafi wejść w talerz, ja jej na to nie pozwalam więc tylko siedzi obok i pluje pod siebie, a ja zła i niedobra i tak jej nie dam xD Wtedy często Nuka biegnie do taty i tata już wie, że się nie podzieliłam z nią więc idzie do Nuki szafki i daje jej ciasto -_-

Link to comment
Share on other sites

Haha to jakbym moją mamę widziała :D Np jest tak, że Nuka coś tam robi (zrzuca poduszki z kanap na podłogę) i mama chce na nią krzyknąć to przy okazji się szaleńczo przy tym śmieje hahaha xD Nuka to oczywiście olewa, a wystarczy, że ja się pojawię w zasięgu jej wzroku, to się kładzie i udaje, że to wcale nie ona zrobiła rozpierduchę na łóżku xD

Link to comment
Share on other sites

Hahaha no mnie zlewają kompletnie :D Znaczy- jak naprawdę nadepną mi na odcisk to potrafię tak krzyknąć, że Lucek ucieka a Kajka się kuli i przeprasza ;) Ale.... W całym ponad 3 letnim ich życiu było tak może z 5 razy, a wcale aniołkami nie są ;)

Jakoś nie potrafię nimi "zarządzać", za to przeżywam w sobie ich wyskoki i ponad 2 lata temu zdarzało mi się ryć w poduszkę że się nie nadaję i powinnam oddać Kajkę, bo u kogoś byłaby super psem (serio). Na szczęście takie stany minęły, teraz je bardziej akceptuje jakie są, w tym ich wybryki, aczkolwiek dalej nie rządzę ;) No i naprawdę dużo Kajka się zmieniła co mnie cieszy :)

Link to comment
Share on other sites

mnie w domu mozna powiedziec ze też słuchają i są momenty, że jak przeginaja (a raczej Brando Zawsze pprzegina) to potrafie ryknac porzadnie, ale wystarczy, że Kamil sie tylko spojrzy albo lekko głos podniesie i jest spokoj xd no przed nim czuja respekt xd
choc to ciagle Brando nakreca sytuacje, bo Leon to anioł nie pies xd serio. jest tak mądry, wydaje się, że doslownie wszystko rozumie, grzeczny. Nigdy nic nie zbroil w domu czy to na podwórku. A Brando to taki syf robi wokół siebie, że szok xd

Link to comment
Share on other sites

mnie w domu mozna powiedziec ze też słuchają i są momenty, że jak przeginaja (a raczej Brando Zawsze pprzegina) to potrafie ryknac porzadnie, ale wystarczy, że Kamil sie tylko spojrzy albo lekko głos podniesie i jest spokoj xd no przed nim czuja respekt xd
choc to ciagle Brando nakreca sytuacje, bo Leon to anioł nie pies xd serio. jest tak mądry, wydaje się, że doslownie wszystko rozumie, grzeczny. Nigdy nic nie zbroil w domu czy to na podwórku. A Brando to taki syf robi wokół siebie, że szok xd

Link to comment
Share on other sites

mnie w domu mozna powiedziec ze też słuchają i są momenty, że jak przeginaja (a raczej Brando Zawsze pprzegina) to potrafie ryknac porzadnie, ale wystarczy, że Kamil sie tylko spojrzy albo lekko głos podniesie i jest spokoj xd no przed nim czuja respekt xd
choc to ciagle Brando nakreca sytuacje, bo Leon to anioł nie pies xd serio. jest tak mądry, wydaje się, że doslownie wszystko rozumie, grzeczny. Nigdy nic nie zbroil w domu czy to na podwórku. A Brando to taki syf robi wokół siebie, że szok xd

Bo to lab, a laby lubią robić syf z tego co zauważyłam po wszystkich znajomych, którzy je mają :D 

 

Nuka jak zacznie przeginać np z naprawdę nadmiernym szczekaniem to wystarczy, że się wydrę (nieważne, że pół bloku to słyszy :P ) i jest spokój, rodzice mogą sobie gadać, prosić a ona i tak będzie robiła swoje xD

Link to comment
Share on other sites

A mnie zawsze moje psy słuchały, potrafiłam być twarda jak było trzeba :P Przed tatą czuły respekt :P Z kolei mama jak raz wzięła Astora (prawie husky) na spacer to stwierdziła że nigdy więcej :D Mieszkaliśmy w domu z podwórkiem, na spacery z psami tylko ja wychodziłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...