Jump to content
Dogomania

Dingo - młody, ładny, wesoły - czy brak łapki uniemożliwia miłość ?


kosmatypl

Recommended Posts

[quote name='kosmatypl']Ja w delegacji - nie mogę długo..

A jak się zmienia tytuł ? Nie mam czasu szukać.

Wczoraj było ok - wybudził się i machał ogonkiem. Łapy już nie ma....
Może Kasia, jak się upora z koniecznościami życia, coś napisze.[/quote]

Tytuł wątku możesz zmienić przez edycje pierwszego postu, tak mi sie wydaje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 557
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przepraszam za milczenie-nie dałam rady wcześniej. Dingo dwie godziny po operacji biegał na trzech łapkach tak jakby robił to od urodzenia. Chyba mu ulżyło...
Jest bardzo miłym, żywiołowym pieskiem. Niestety, jeśli o mnie chodzi ma wielką wadę-strasznie goni koty. On po prostu chce się bawić, ale one o tym nie wiedzą. Dostaje antybiotyk i trzeba na niego uważać coby nie zapaćkał rany. Mam nadzieję, że wspólnie znajdziemy mu dom, bo po zdjęciu szwów będzie musiał wylądować w kojcu.

Link to comment
Share on other sites

Beba, czy Dingo już nadaje się do adopcji. Potrafi chodzić na smyczy, załatwia się poza domem, przychodzi na zawołanie?
To trzeba wiedzieć szukając dla niego domu. Na razie nic o nim nie wiemy poza tym, że ma amputowaną (oczywiście jeszcze niezagojoną łapę) i ma 8 miesięcy.
Psiak jest śliczny, aż płakać się chce, że stracił łapę!
Na zdjęciu widze jakąś jasną plame na grzbiecie. Co to jest? Wiesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']czy Dingo już nadaje się do adopcji. Potrafi chodzić na smyczy, załatwia się poza domem, przychodzi na zawołanie?
To trzeba wiedzieć szukając dla niego domu. Na razie nic o nim nie wiemy poza tym, że ma amputowaną (oczywiście jeszcze niezagojoną łapę) i ma 8 miesięcy.
Na zdjęciu widze jakąś jasną plame na grzbiecie. Co to jest? Wiesz?[/quote]

Dingo bardzo ładnie chodzi na smyczy, sama się o tym przekonałam, wyprowadzając go. :) Załatwia się oczywiście poza domem, no, chyba, że ktoś go nie wyprowadzi na czas. :P Jest raczej posłuszny, no i na pewno bardzo sympatyczny. :) Jasna plama jest po wygoleniu sierści. Odrośnie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena P.']Dingo bardzo ładnie chodzi na smyczy, sama się o tym przekonałam, wyprowadzając go. :) Załatwia się oczywiście poza domem, no, chyba, że ktoś go nie wyprowadzi na czas. :P Jest raczej posłuszny, no i na pewno bardzo sympatyczny. :) Jasna plama jest po wygoleniu sierści. Odrośnie. ;)[/quote]

Właściwie można już powiedzieć, że Dingo jest gotowy do adopcji. Potrzebny jest dla niego domek najlepiej z podwórkiem ale i w bloku dałby sobie radę. Zdjęcia może tego nie oddają ale Dingo jest małym pieskiem bardzo szczuplutkim, sięga zaledwie przed kolano. Pewnie i w kawalerce by duzo miejsca nie zajmował :) Szukajmy więc domu dla Dinga

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj w Kocim Świecie i widziałam Dinga 'na żywo'. Jest absolutnie [B]ślicznym, niedużym psiaczkiem [/B]- na zjęciach wygląda na większego - jest ponizej kolan.
Jest drobny i lekki , więc bez łapy radzi sobie naprawdę dobrze.

Wg mnie nadaje się do bloku - bo bez problemu można go wziąć na ręce i wnieść po schodach (kilka schodów pokona sam, ale np. trzecie piętro bez windy to słaby pomysł) - jest leciutki.

Mam jego nowe, ładne zdjęcia ze spaceru - komu wysłać ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...