Jump to content
Dogomania

Atenka pojechała już do Niemiec!!!


betinka24

Recommended Posts

[quote name='graszka'] więc Atenkę trzeba jeszcze przygotować /odrobaczona, wyszczepiona i zaczipowana powinna wyjść ze schroniska, ale widząc jak to wszystko tam wygląda wcale pewna nie jestem/ a jeszcze trzeba paszport jej zrobić a nie mam bladego pojęcia ile to może potrwać.[/quote]

To mozna zalatwic w 10 min podczas wizytu u weta. Tylko wet musi miec sprzet do chipowania i paszporty.

Beata

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Atenka to cudna psiczka, bardzo mądra ale z dominującym charakterem. Ładnie chodzi na smyczy, siada przed założeniem obróżki, wytrzymuje w domku ok 4 godzin w dzień bez sikania i całą nockę, teraz generalnie dużo śpi /ponoć psy tak mają po schronie/ i dużo je, bardzo łapczywie zresztą.

Link to comment
Share on other sites

Pozwala nam gmerać w swojej misce i Melce pozwala z niej podżerać zupełnie bez agresji. I miziawka jest okrutna, staje człowiekowi na drodze i nie sposób przejść bez miziania albo kładzie głowę na kolanach albo wsadza pod pachę. No pieszczoch niesamowity.;)

Link to comment
Share on other sites

Betinka na moją prośbę zmieniła tytuł, Atenka wprawdzie nie potrzebuje transportu, my ją zawieziemy do Gorzowa skąd pojedzie do domku w Niemczech, ale transport na tej samej trasie /Wrocław-Gorzów Wlkp./potrzebny jest dla dobermana z Ligoty. My niestety nie damy rady go zabrać, musimy w podróż do Gorzowa zabrać naszą Meluchę, więć trzeci pies na pewno już się do naszego golfika nie zmieści. Dałam już ogłoszenie na transportowym, może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj może wstawię nowe fotki Atenki z wczorajszego miziacholenia:lol: Ona naprawdę jest taki pieszczoch, że ja się zastanawiam czy moja Melka to nie jest jakaś mieszanka z kotem /przychodzi, żeby ją głaskać kiedy chce i raczej rzadko, a jak my zaczynamy być zbyt wylewni, to wstaje, prycha i wychodzi:crazyeye:/ , a Atenka to może stać albo leżeć koło człowieka prawie godzinami byle tylko chciał ją miziać. Troszkę też jest rozrabiaka, nic nie może zostać na stole bo na pewno ściągnie /wczoraj wskoczyła na ławę, bo zostały ciasteczka/. Wie, że do łóżka jej wskakiwać nie wolno, więc leży na nim jak nas nie ma, jak tylko usłyszy klucz w drzwich to schodzi, spryciara, nie ma co. Boi się odkurzacza, nawet jak jest wyłączony to przechodzi obok z obawą, generalnie mocno boi się hałasu /samochody, motory/ a nawet schodzi na bok jak ktoś jedzie na rowerze. Melkę dalej przegania i zachowuje się jakby to ona była u nas rezydentką a Mela na tymczasie;)

Link to comment
Share on other sites

:oops:to my mieliśmy szczęście, że mogliśmy jej pomóc. To wspaniały pies i naprawdę byłoby szkoda, gdyby miała zmarnieć w schronie. Teraz ma szansę na normalne psie życie u boku kogoś kto ją pokocha i zaopiekuje się nią tak jak na to zasługuje. Szkoda tylko, że aż w Niemczech, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...