Jump to content
Dogomania

Atenka pojechała już do Niemiec!!!


betinka24

Recommended Posts

[quote name='dzodzo']Betinko-większosc dobermanow ktore znam czekały w schroniskach miesiącami na nowy dom-sunia która jest teraz moja, mimo ze piekna(dla mnie najpiekniejsza nba swiecie-nie jestem obiektywna) i w 100% rasowa spedziła długie zimowe miesiące w schroniskowej klatce i pewnie by tam sobie odeszła powoli gdyby ktos na dogo nie podesłał mi linka, to nie jest tak, ze domki sprzdają na ulicy.A dobermany nie sa ulubiencami tłumow.Może udałaoby się zrobić jeszcze troszke fotek, ludzie na allegro to oglądacze.
Najlepszym rozwiązaniem byłby DT-psy sprawdzone w warunkach domowych szsybciej znajduja domy
Dobermania oferowała kiedys dom tymczasowy dla dobków a jest z Warszawy, teraz rzadko na dogo ale moze zaglada?moze ?[/quote]
Wiem ze znalezeinie jej domu bedzie trudne, ale mialam i mam nadzieje ze wkoncu sie uda. Zapytam sie Oli czy uda ejj sie jeszcze zrobic pare zdjec. Oferta Atenki zostala wyslana do niemiec do fundacji ale narazie cisza :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='graszka']Betinko a jak sprawa z jej sterylką, miałaś się dowiedzieć jak to wszystko wygląda, ja nadal jestem na etapie "zmiękczania', ale widzę że raczej ciężko będzie ale i tak te informacje się przydadzą dla innych ewentualnych chętnych.[/quote]
Postaram sie dowiedziec czegos, napisalam do Oli moze ona ma jakies informacje!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']nie zalamuj sie, gdzies jest ten czlowiek,-mnie martwi tylko to ze dobki bardzo marzna-a jest juz zimno, czy Atenka ma chociaz ciepły boks?
i serio-może Dobermania mogłaby pomoć z DT?[/quote]
Wiem ze zima dla dobermanów jest straszna bo sama mialam kiedys dobka i jak z nim wychodizlam na spacer w zime to trzasl sie jak galareta, jesli chodzi o boks no to coz zdajasz soebie sparw jakie sa warunki w schroniskach, buda jest ale co z tego jak to nie na wiele pomorze:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graszka']dzodzo, na razie tak cichutko, bo się za transportem rozglądam i jeszcze betinka chyba nie wie /wie Ola, opiekunka z Palucha/ to nie fikam. Bo może jednak betinka już ma dla niej coś na stałe i bliżej.[/quote]
Jestem taka szczesliwa ze Atenka trafi do ciebie:loveu: Jestes wielka!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

dzodzo a na Twoim dobkowym forum mogłabyś ogłosić?, ja tam /jeszcze;)/ nie jestem zalogowana. Bardzo ładnie proszę :oops:
Kontakt do mnie albo mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo 606-382-271
Na transportowym mam zaklepany transport, ale dopiero w październiku:shake: a ta bidka mi tam marznie. Coś próbuję jeszcze na wystawach, przez ludzi jadących 29-30.09 ale na razie cisza i to też późniasto. Chyba, że się okażę że Atenka jeszcze przed sterylką i i tak trzeba czekać /dalej mi się ten paluch nie otwiera brrrrr.../

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graszka']dzodzo a na Twoim dobkowym forum mogłabyś ogłosić?, ja tam /jeszcze;)/ nie jestem zalogowana. Bardzo ładnie proszę :oops:
Kontakt do mnie albo mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo 606-382-271
Na transportowym mam zaklepany transport, ale dopiero w październiku:shake: a ta bidka mi tam marznie. Coś próbuję jeszcze na wystawach, przez ludzi jadących 29-30.09 ale na razie cisza i to też późniasto. Chyba, że się okażę że Atenka jeszcze przed sterylką i i tak trzeba czekać /dalej mi się ten paluch nie otwiera brrrrr.../[/quote]
Nr telefonu na Paluch to kierunkowy 22 864-02-36

Link to comment
Share on other sites

betinko, dzięki za numer do schronu ale nie mam tego Atenki numeru, to chyba i tak nic się nie dowiem /jakieś zaćmienie miałam chyba nie spisując go/
MAM TRANSPORT DLA ATENKI na 29 tylko trzeba będzie dziewczynkę dostarczyć do osoby, która jedzie na wystawę. Zaraz dzwonię do Oli.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Sekretariat tel.[B][COLOR=red]022 846-02-36[/COLOR][/B] w 111 ,Fax - 022 846-02-50[/COLOR]

[COLOR=black][B]Biuro Adopcji [/B]tel. 022 868-15-73, 022 846-02-36 w 112[/COLOR]
[COLOR=black]Informacje telefoniczne w sprawach adopcji[/COLOR]
[COLOR=black]i na temat zwierząt zagubionych lub znalezionych - [B]w godz. 8-18,[/B][/COLOR]
[COLOR=black](najlepiej dzwonić poza godzinami adopcyjnymi tj. między 8-12 lub 16-18)[/COLOR]

[COLOR=black][B]Promocja[/B] tel. 022-846-02-36 w 113[/COLOR]
[COLOR=black][B]Kontakt telefoniczny całodobowy[/B] -022 868-15-73, 846-02-36[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...