Jump to content
Dogomania

W domu grzeczna, na ringu nieznośna.


Goldek

Recommended Posts

Dzięki za wszystkie rady:)
W Chorzowie rodzice się schowają, zobaczymy jak później. A ponieważ kończymy ten rok październikową w Zabrzu, i przez min.pół roku Magia nie będzie na żadnych innych wystawach, może zapomni i będzie grzeczna? OBY!
Ps.Trzymajcie za nią kciuki w Chorzowie - obawiam się że będzie duża konkurencja...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']
A ponieważ kończymy ten rok październikową w Zabrzu, i przez min.pół roku Magia nie będzie na żadnych innych wystawach, może zapomni i będzie grzeczna? OBY![/QUOTE]

Byle niech nie zapomni o ćwiczeniach :diabloti: Bo to cały klucz do sukcesu :razz:

Link to comment
Share on other sites

NIe, nie chodziło mi o ćwiczenia:) Chodziło mi o wystawę - Magia może i wystawy lubi, ale trzeba czekać min.2 godziny. Tego czekania nie lubi, i mam nadzieję że po pół roku zapomni o czekaniu i będzie tak grzeczna, jak była w Świerklańcu. Czyli bardzo grzeczna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Dzięki za wszystkie rady:)
W Chorzowie rodzice się schowają, zobaczymy jak później. A ponieważ kończymy ten rok październikową w Zabrzu, i przez min.pół roku Magia nie będzie na żadnych innych wystawach, może zapomni i będzie grzeczna? OBY!
Ps.Trzymajcie za nią kciuki w Chorzowie - obawiam się że będzie duża konkurencja...:roll:[/quote]

w takim razie spotkamy się w Zabrzu:). mam nadzieję ze będe mogła oglądać (już grzeczną) Magię:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

no ja tez mialam/mam identyczny problem, w domu super na wystawach wiele do zyczenia zeby nie powiedziec targedia, rodzice sie chowali to suka ich szukala wzrokiem i w ogole nie byla zainteresowana "wystawa" a gdy ich widziala to ciagnela do nich,i nie chciala sie dalej ruszyc tylko byc z nimi, przywiazana jest najbardziej do mnie, ale ona taka cala rodzinna jest, no i szkoda bo zrobilismy hodowlanke tylko (moze sprawdzi sie jako mamusia :D) no ale zalujeeeee bo ja to strasznie lbuilam, zwlaszcza ze to takie piekne dziecko jest :D ale juz postanowilismy jej nie meczyc, co nie znaczy ze odpuszcze kolejnemu psiakowi, ktorego kiedys bede miala :)

Link to comment
Share on other sites

Oj ile bym dała żeby mieć możliwość jeżdzenia sama na wystawy :D Tak to "my jesteśmy rodziną i razem jeździmy na takie uroczystości" a potem "no było dobrze tylko Kaja Ole troche ciągneła bo miała dosyć" :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...