Jump to content
Dogomania

szczenie 6 do 7 tygodni


denti469

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy nie lepiej było by ją już teraz zabrać. Zabrać ją do siebie, otoczyć opieką, być dla niego mamą, odrobaczyć jak należy. Bo nie wydaje mi się by ona miała tam u tamtych państwa dobrze, bo widać, że ich nie chcą, są nie chciane, nie kochane, może są popychadłem.

 

Link to comment
Share on other sites

Takie maluchy są do ogarnięcia, tylko trzeba pamiętać, że w tym wieku są już ciekawskie, jeszcze bardzo delikatne i podatne na różngo rodzaju bu-bu. No i rytm dobowy mają inny niż my :)

Moje bliźniaczki trafiły do mnie z interwencji kiedy miały niecałe 5 tygodni. Przez pierwszy tydzien budziły się 1-2 razy w nocy na jedzonko i zabawy.

 

KapustaPusta ma rację, takie maluchy duźo bardziej zżyają się z ludźmi.

 

Myślę, że najważniejsze to zorganizowanie dla małej bezpiecznego miejsca, gdzie nie będzie miała możliwości zrobić sobie żadnego kreatywnego bu-bu... Jeśli się zdecydujesz ją zabrać, oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

moi drodzy ja bym ja wziela i dzis ale urlop mam dopiero od 12 i do tej pory nawet nic nie mam w domu zrobionego. nic nie zabezpieczone w domu przed psem itd:)  no wlasnie i gdzie ja ja umieszcze  obecnie to chyba wkuchni  w zagrodzie:P:P jakiejs. 

Link to comment
Share on other sites

a wiec tak : wizyta odbyta :) psinka wyglada super  mala  itd:) na pierwszy rzut oka nic jej nie dolega, rodzina tez wydawała sie normalna. I okazuj sie ze mloda sie urodzila 21 lutego <-- ile w tym prawdy nie wiem ale tak mowil wlasciciel. Szczeniak z matka  w  pokoju byli na poslaniu. Matka zadbana  z tego co dalo sie zauwazyc.

Bylam tam jakaś godzinę wiadomo ze to nie jest kupa czasu ale  nci zlego sienie dzialo. Właściciel mówił ze piesek jest odrobaczony , nie wiel ile w tym prawdy bo zapomniałam zapytać o książeczkę <-- wstyd :P. Ale na 100% zabieram ja do siebie :) 

Link to comment
Share on other sites

Raodslawowiforum w życiu nie chodzi o szczeniaka. Chodzi o wciśnięcie nachalnej reklamy przeprowadzek (patrz link pod podpisem). Nie komentować, tylko zgłaszać adminom raporty (post do usunięcia), bo szkoda czasu na tę żenadę. 

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź koniecznie książeczkę czy sa odrobaczenia i szczepienia. Wczoraj byłam u swojego weta. i widziałam tam prawdziwego pseudo, który chyba chciał zaoszczędzić na szczepieniach. Przywiózł pięć 8 tyg szczeniaków shi tzu wszystkie potwornie wymiotowały i były pół żywe.Widok potworny aż mi się ryczeć chciało a tego faceta bym powiesiła za ........Nigdy nie widziałam na oczy jak chorują pieski na parwo bo domyślam się, że to chyba właśnie był ten wirus. Pan jednak twierdził, ze cos zjadły .:(

Link to comment
Share on other sites

A wiec  tak : mloda spi wlasnie na moich kolanach :) wstawie potem zdjecie. Obecnie  byla odrobaczona  1 kwietnia  nastepna  czesc tabletki ma na 16 kwietnia. Jutro wybieramy sie do weta na ogolny przeglad. Mloda wyglada  dobrze, energi ma za 5 jak to szczeniak :)

Link to comment
Share on other sites

Dość losowo ale jak widzę ze się kręci biegnie my na podkład. Ale dziwne bo odod.godz 12 do 20 sikala kilkanaście razy. Ja rozumiem ze.szczeniak ale żeby aż tyle. do tego 3.mikro kupki takie śluzowA te . ogólnie dużo śpi. W sumie godzina snu wstaje bawi się i za jakąś godne znów śpi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...