Jump to content
Dogomania

Vitasol - olej rybny


Wilczocha

Recommended Posts

Powiem szczerze że ten opis do mnie nie przemawia. Zwróć uwagę na opis składu. A mianowicie produkt podobno zawiera "naturalne przeciwutleniacze", nie ma czegoś takiego jak naturalne przeciwutleniacze, bo przeciwutleniacze to środki konserwujące. Do tego ponoć ma 100% łososia, ale jak może mieć 100% łososia skoro ma tylko 5-6% nienasyconych kwasów tłuszczowych, a to jest nic innego jak właśnie ten olej, do tego w tych kwasach znajduje się 30% kwasów omega, a wymienione Karetenoidy to nic innego jak grupa organicznych związków CHEMICZNYCH, więc czy faktycznie jest tam 100 % łososia i czy faktycznie jest taki naturalny? 

Ja osobiście używam od niedawna oleju z łososia norweskiego Salmon Oil firmy APL Health & Happiness, który jest nieco droższy, ale moim zdaniem ma nieco lepszy skład i ja po swoim psie widzę poprawę jeśli chodzi o sierść i jestem bardzo zadowolony. 

Firmy Vitasol nie używałem więc się nie wypowiadam jak wpływa na wygląd i zdrowie psa, ale opis jest mało zachęcający.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam :) próbkę w/w oleju dostałam na ostatniej łódzkiej wystawie i od tej pory (czyli ok. 2,5 miesiąca) podaję go codziennie mojemu psu (chiński grzywacz owłosiony) 

nie wypowiem się na temat jego składu (bo na tym akurat się nie znam), ale z efektów jakie daje jestem bardzo zadowolona :)
szata dostała intensywniejszą barwę i znacząco mniej zostaje jej na szczotce podczas wyczesywania :)
podaję go też 7-miesięcznej suce i nowy włos, który jej rośnie jest piękny, gładki i błyszczący

po innym oleju z łososia (nie pamiętam już jakiej firmy) nie widziałam żadnej różnicy "przed" i "po" natomiast tutaj jestem bardzo zadowolona :)

właśnie rozglądam się po sklepach by dokupić więcej tego oleju :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...