Jump to content
Dogomania

Narkoza york


oleczka8877

Recommended Posts

 

Ludzie , dajcie spokój z tym czarnowidztwem bo zaraz ktoś wymysli jeszcze krwotoczne zapalenie jelit, nowotwór watroby albo ebolę
Po narkozie organizm musi się pozbyć tych leków. Wątroba jest wtedy zdecydowanie bardziej obciążona niż zwykle. Pojedyncze luźne stolce to zupełnie normalne w tej sytuacji. Większa ilość strawionej żółci ( co w stolcu daje kolor żółty) to normalka zwłaszcza że przed zabiegiem pies był na diecie więc resztek pokarmowych w takim kale jest mniej. Zapach takiego stolca tez jest bardziej ostry . Świeża krew w śladowej ilości w pojedynczym stolcu to efekt jakiegoś mini pęknięcia naczynka przy odbycie co przy luźnym stolcu gwałtownie oddawanym może się zdarzyć.
Podobnie "włoski" czyli prawdopodobnie pasemka sluzu to też w tej sytuacji nie jest niczym niepokojącym.

Prawdziwym problemem był pozostawiony korzeń i ropienie zębodołu ale to na szczęscie zostało załatwione

 


Lepiej powiedzcie jak podzielić tabletkę na 6 części? tabletka ma kreski na 4 części. Czyli podzielić ją na trzy i połówka z jednej trzeciej to będzie 1/6 ?
Link to comment
Share on other sites

 

  


Lepiej powiedzcie jak podzielić tabletkę na 6 części? tabletka ma kreski na 4 części. Czyli podzielić ją na trzy i połówka z jednej trzeciej to będzie 1/6 ?

 

lepiej?
rozumiem ze to do mnie skoro mnie cytujesz....
w takim razie przepraszam za wpisane wyżej inf skoro Cię nie interesują

a co do dzielenia tabletki to tak, masz rację 1/2 z 1/3 to zwykle 1/6 , tak przynajmniej podstawowa wiedza arytmetyczna podpowiada
a technicznie skoro tabletka ma podziałkę to wygodniej najpierw oddzielić precyzyjnie połówkę ( po zaznaczonej lini) i dopiero ją dzielić na 3 czesci- wtedy mniejsze ryzyko że Ci sie to wszystko pokruszy
Link to comment
Share on other sites

 

  

lepiej?
rozumiem ze to do mnie skoro mnie cytujesz....
w takim razie przepraszam za wpisane wyżej inf skoro Cię nie interesują

a co do dzielenia tabletki to tak, masz rację 1/2 z 1/3 to zwykle 1/6 , tak przynajmniej podstawowa wiedza arytmetyczna podpowiada
a technicznie skoro tabletka ma podziałkę to wygodniej najpierw oddzielić precyzyjnie połówkę ( po zaznaczonej lini) i dopiero ją dzielić na 3 czesci- wtedy mniejsze ryzyko że Ci sie to wszystko pokruszy

 

Interesują, dzięki za odpisanie.
Link to comment
Share on other sites

 

  

Interesują, dzięki za odpisanie.

 

Pies ma zszyte tam gdzie zab byl wyrwany i tam gdzie ropa byla w sensie dziasla. ladnie sie goi. I niedlugo bedzie mial szwy sciagane.Tylko wet mowil, ze trzeba bedzie go troche zwiotczyc bo raczej nie pozwoli sam ich zdjac w zamysle bedzie sie rzucal. Czy to konieczne... wiecie ten pies mial juz 2 narkozy...i kolejne zwiotczenie w celu sciagniecia szwow ... glupi jas czy cos inkszego...bo chyba nie kolejna narkoza. nie wiem co o tym myslec to nie bernardyn, ale maly pies.Przeciez jak za kilka lat pies by potrzebowal np jakiejs operacji ratujacej zycie to czy jego organizm przetrwa, a zwalaszcza serce
Link to comment
Share on other sites

 

dlatego zawsze mozesz kontrolnie robic badanie biochemiczne i sprawdzać jak tam narządy pracuja.

 

No tak.W poprzednim wyszlo, ze pies ma niskie plytki krwi. Juz skonczyl jesc zalecane lekarstwa. I pewnie bedzie krew badana. Odnosnie tych szwow, to sie dziwie, dlatego, ze wielokrotnie czytam na forach, ze to na zywca sciagaja... ale moze z lap itp, a nie dziasel.Rzeczywiscie gdyby psiak zaczal krecic glowa albo gryzc byloby problematyczne je wyciagnac, ale ... sprobowac mozna.
Link to comment
Share on other sites

 

kazac psu otworzyc pysk jest ciezko,stąd problem

 

Jednak udało, się bez ogłupiaczy co mnie cieszy. Martwi mnie, że pies chodzi z ogonem w dól... w domu, chociaż podczas spaceru górze, i zabawy też ale rusza sie po domu z opuszonym ogonem. Jest 22 coś i on już śpi.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...