Jump to content
Dogomania

Galeria malutkiej Cori


koregra

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda_Miki']Hej Kamilko!
Nie martw się w końcu będziesz miała swoje 4 kąty (i pies piąty:lol:). Nasi nowi lokatorzy, którym sprzedaliśmy mieszkanie wzięli kredyt i będą go spłacać do 2030 roku:crazyeye::crazyeye:[/quote]
Witaj Madziu
dzięki za pocieszanie;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Kamilko :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ależ maleńska ta Twoja Corunia :loveu: Nie wiem czy kojarzysz forumową Besi od Marceli? Ona również waży ok 1,6-1,8 kg i była obcinana niejednokrotnie i wiesz wyglądała cudownie, mnie sie bardzo podobała, jak znajde zdjęcia to Ci pokaże ;) [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A co do mieszkania, to rzeczywiście ceny poszły tak w górę, ze szok. My mamy M5 ponad 70 m2 i nie wiemy co z nim zrobic jak wyprowadzimy sie do Leżajska, z jednej str szkoda sprzedac, bo jak ja np chcialabym zostac na Śląsku to nigdy nie bedzie mnie stac na kupno takiego duzego mieszkania, z drugiej zas str nie stac mnie przy polskih zarobkach na jego utrzymanie, chyba, ze mialabym jakas fajna fuche i ladna wyplate :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Co do wynajmu to chyba czasem lepiej przemeczyc sie albo z rodzicami, ale wziac kredyt. No bo jak sie pomysli, ze masz placic osoba za wynajem mieszkania, to chyba lepiej splacac kredyt i byc na swoim :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Kamilko :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ależ maleńska ta Twoja Corunia :loveu: Nie wiem czy kojarzysz forumową Besi od Marceli? Ona również waży ok 1,6-1,8 kg i była obcinana niejednokrotnie i wiesz wyglądała cudownie, mnie sie bardzo podobała, jak znajde zdjęcia to Ci pokaże ;) [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A co do mieszkania, to rzeczywiście ceny poszły tak w górę, ze szok. My mamy M5 ponad 70 m2 i nie wiemy co z nim zrobic jak wyprowadzimy sie do Leżajska, z jednej str szkoda sprzedac, bo jak ja np chcialabym zostac na Śląsku to nigdy nie bedzie mnie stac na kupno takiego duzego mieszkania, z drugiej zas str nie stac mnie przy polskih zarobkach na jego utrzymanie, chyba, ze mialabym jakas fajna fuche i ladna wyplate :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Co do wynajmu to chyba czasem lepiej przemeczyc sie albo z rodzicami, ale wziac kredyt. No bo jak sie pomysli, ze masz placic osoba za wynajem mieszkania, to chyba lepiej splacac kredyt i byc na swoim :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Witam ;)
Czekam na foteczki tego maleństwa:loveu:
A co do mieszkania to się zupełnie zgadzam;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...